Премини към съдържание

Стопли се вече!


Препоръчано мнение

Колеги, времето се стопли вече, днес севтосах младежа на барбекю по поляните на Панчерево.... И вместо да се срещаме случайно по къра - не е ли време да се организираме? Как ще сте другия уикенд? Дават засега цялата седмица хубаво време - дали да не посетим :mitsu-smiley: горичката, или просто на Бонсови поляни.....

Казвайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другия уикенд някои късметлии са на Пампорово,а за тези дето сме в София...може да измислим нещо :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, времето се стопли вече, днес севтосах младежа на барбекю по поляните на Панчерево.... И вместо да се срещаме случайно по къра - не е ли време да се организираме? Как ще сте другия уикенд? Дават засега цялата седмица хубаво време - дали да не посетим :mitsu-smiley: горичката, или просто на Бонсови поляни.....

Казвайте!

Мисля че колегата rosko ми чете мислите. Категорично подкрепям предложението! По принцип неделя е по-удобен ден от събота за такива събирания, от гледна точка на това, че повечето колеги използват почивните дни, за да забегнат нанякъде, но тази неделя е Цветница и не е ясно дали ще е удобно?! В неделя на Бонсови поляни ? :rolleyes: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цветница си е Цветница, ще се черковаме преди това и се качваме.... А аз си имам цветенце Невенче удома.... Пък после (ще си позволя да цитирам Марио64 - нали ми е Батко, няма да се разсърди, за неточния цитат) - нека скарите да пушат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм колега добра идея, ама сте ми малко далече там към София :icon_blush: Иначе и аз този уикенд забягвам към Баня и планинския климат, че даже мислим и към Шипка да се качим да видим как е там :icon_dance: И как ми се искаше и аз да пусна скаричката и да пекна едни пържолки, ама гаджето и приятелката и са на диета и... не искам ги дразня с вкусна скаричка :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охо какви предложения само има тукааа! Пишете ме и мене за неделя само място и час да уточниме! На Панчарево става аз знам едно местенце там над панарево има сипер готини полянки май се води кокаляне - завива се на последната спирка на единицата и нагоре се кара ако искате да напраиме сборен пункт на спирката на рейса и да се катериме! поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата rosko ми чете мислите.
И моите мисли чете той :icon_dance: :skara: И аз съм там, и да се надяваме че ще почерпиш и по 1 бонбон :giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,темите за съботно-неделни срещи не станаха ли много? :unsure: Предлагам останалите да се затворят и да остане само една,защото така разводняваме нещата.Всеки пише в различна тема за едно и също нещо и накрая все не можем да се организираме,все има някой неразбрал.Мисля,че е по удачно да има една тема за тези срещи за да може всеки да я следи и да не се лутаме из форума :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мене тази трябва да остане и да бъде само за барбекюта.Другата за екскурзийките да си бъде за тях.В третата тема колегите фиксираха константни дни ,часове и място.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мене тази трябва да остане и да бъде само за барбекюта.Другата за екскурзийките да си бъде за тях.В третата тема колегите фиксираха константни дни ,часове и място.................

Ми то другата седмица ако решим на опера да ходим...нова тема ли ще отваряме? :tooth: Просто сметнах,че ще е по компактно,и всеки ще знае къде да гледа. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е по-компактно според мен.На различните хора им се ходи на различни места.Ако за един и същи ден има 2 или 3 различни срещи ще стане мазало /лично мнение/.Това с срещите всяка неделя на НИМ също няма да просъществува много време /пак лично мнение/ .

Оспамихме темата за барбекюто. Ако модераторите или Роско сметнат за нужно,нека изтрият постовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще поднесем извиненията си на rosko под формата на цвърчащи кебапчета в неделя :skara: :essen: Хайде сега даваите предложения...Бонсови или Панчарево? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо да ги триеме? Няма смисъл, според мен, утре пак някой ще пише същото и все така....

И аз поддържам мнението на Криси, че така е по-пригледно. Който иска на ОМВ - чете си за ОМВ.... На друг му се хапва мръвка с биричка - чете тук, иначе ще се бъркаме повече....

 

Глупости, извинения! Няма такова нещо!

Относно мястото - на Панчерево беше направо лудница този уикенд... Мисля, че на Бонсови поляни ще е по-спокойно. Няма вода, но ще си носим.... А и там си имаме хубаво местенце, има сянка, има слънце, всичко има! А аз кола нямам (засега), така че се надявам някой да мине да ме вземе, че съм тежкоподвижен в момента, а и много багаж мъкна с този бебок!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НИМ бе идея за сборен пункт и от там да се тръгва за място,което сме избрали да отидем.

Естествено,ако през седмицата има по-добри предложения директно да се отиде на дадено място ще отидем на същото..........

Относно Бонсови поляни аз съм за,пък над тях има и манастир"Св.Св.Кирил и Методий".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо да ги триеме? Няма смисъл, според мен, утре пак някой ще пише същото и все така....

И аз поддържам мнението на Криси, че така е по-пригледно. Който иска на ОМВ - чете си за ОМВ.... На друг му се хапва мръвка с биричка - чете тук, иначе ще се бъркаме повече....

 

Глупости, извинения! Няма такова нещо!

Относно мястото - на Панчерево беше направо лудница този уикенд... Мисля, че на Бонсови поляни ще е по-спокойно. Няма вода, но ще си носим.... А и там си имаме хубаво местенце, има сянка, има слънце, всичко има! А аз кола нямам (засега), така че се надявам някой да мине да ме вземе, че съм тежкоподвижен в момента, а и много багаж мъкна с този бебок!

Ами ако се организира нещо сериозно и ако нямаш все още превоз, аз ако съм сам бих те зел се пак в моя параход има място бол :icon_thumbup: тъкмо ще казваш накаде да карам че тия бонсови поляни са ми малко мъгла! :icon_blush: Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се организира нещо сериозно и ако нямаш все още превоз, аз ако съм сам бих те зел се пак в моя параход има място бол :icon_thumbup: тъкмо ще казваш накаде да карам че тия бонсови поляни са ми малко мъгла! :icon_blush: Поздрави

 

Пътя е се нагоре няма как да го сбъркаш ;)

на финала има голяма площадка ... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за скари и пушеци,аз тази седмица (11.04.2009г. събота) отивам в Мъглиж (на 30 км от Стара Загора),че има празник на града до колкото разбрах от моята приятелка,която е от там....та ако има желаещи ,които са близо (Стара Загора,Казанлък) нека заповядат-може пък там да стане весела :mitsu-smiley: среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо се изуби интереса по темата малко!? Давайте нещо да се разбираме че неделя е след два дни! Предложете място за сборен пункт за тези които си нямат идея каде са Бонсови поляни (като мене) :icon_blush: и да ходиме! Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !

 

Отличен избор сте направили с Бонсови поляни, имам вила там и мога да кажа, че е разкошно за барбекю. Пътя наскоро беше ремонтират и до горе вече е приказка, няма дупки и се пътува спокойно. Според мен най-удачното място за сборен пункт ви е паркинга пред НИМ. От там се пускате към Цар Борис 3, пресичате го и на първия голям разклон,преди да започне изкачването сте в ляво и после само нагоре ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо се изуби интереса по темата малко!? Давайте нещо да се разбираме че неделя е след два дни! Предложете място за сборен пункт за тези които си нямат идея каде са Бонсови поляни (като мене) :icon_blush: и да ходиме! Поздрави

Освен да ходим двамата с тебе...... Хайде, колеги, ще има ли пикник? Да не забравяте, че разчитам и за транспорт!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен да ходим двамата с тебе...... Хайде, колеги, ще има ли пикник? Да не забравяте, че разчитам и за транспорт!

За транспорта нямай грижа само да се организира нещо че май нищо няма да стане така като гледам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...