Премини към съдържание

Стопли се вече!


Препоръчано мнение

А уж имаше много мераклии :( То и аз имам ангажимент и не знам дали ще мога да се включа.След обяд ще се освободя и за това питам за часа...да видя дали ще мога да смогна.А как ми се идва само... :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, записвам си тел на Боби, моят е 0888 538 449 - ако нещо стане - да държим връзка.

Иначе - неделя някъде по обедно време, да се позатопли, дето има една дума... И така... Да е живот и здраве само! Предлагам за място на срещата входа на Горна Баня, след моста на високото да се чакаме. Я си дайте координатите кой откъде ще идва, че да видим на кой ще му е най-удобно да ме забере и мен с домочадието.... Живея срщу кино Арена - запад.....

Хайде на барбекютоооо, скара бира и веселие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, записвам си тел на Боби, моят е 0888 538 449 - ако нещо стане - да държим връзка.

Иначе - неделя някъде по обедно време, да се позатопли, дето има една дума... И така... Да е живот и здраве само! Предлагам за място на срещата входа на Горна Баня, след моста на високото да се чакаме. Я си дайте координатите кой откъде ще идва, че да видим на кой ще му е най-удобно да ме забере и мен с домочадието.... Живея срщу кино Арена - запад.....

Хайде на барбекютоооо, скара бира и веселие!

От другата седмица можете да ме пишете и мене като ходите пак, че ще се местя да бачкам на язовир Искър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да мога да дойда, че си имам цвете в къщи и фамилията се събираме на обяд.На тези, които ще ходят приятно и весело изкарване!И да пиете една бира за мое здраве, а аз ще пия някоя и друга ракия за Ваше. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на 100% до днес след малка спирка в бокса се оказа че ще трябва утре да свалям радиатора на климатика :icon_censored: ! Но ако успея преди обяд ще дойда! Но е малко вероятно! А колко ми се идваше :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам за място на срещата входа на Горна Баня, след моста на високото да се чакаме. Я си дайте координатите кой откъде ще идва, че да видим на кой ще му е най-удобно да ме забере и мен с домочадието....

Роско, кажи един час в който да се чакаме ,че аз не мога да стигна до там сама. И намери ли кой да те вземе? Със Сузи до сега пазарувахме мръвките :skara: :drinks: и :pepsi: , така че сме на линия. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде де, пали гумите, товари момата и на поляната!

 

На работа съм колега, сега работното време ми е такова, че почивам понеделник и вторник, ако има желаещи за вторник... :icon_clap: :icon_angel: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след приятното прекарване на природа може да ни посетите от 16:00 на паркинга пред НИМ ако имате желание разбира се :mitsu-smiley:

 

 

Колегиииии.......

Организирайте се де !

Дайте да направим 2в1.

Съберете се на НИМ към 12-12.30 ,и аз от там ,в колона на Бонсови поляни.......

На скарааааа.......аааа.....а..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приятна среща на вас, ние след малко тръгваме към Витоша...организацията ни куца много - уж на барбекю, после пък на НИМ в 16ч., сега пък в 15ч - и то денят ще си мине. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приятна среща на вас, ние след малко тръгваме към Витоша...организацията ни куца много - уж на барбекю, после пък на НИМ в 16ч., сега пък в 15ч - и то денят ще си мине. :icon_blush:

На Витоша или на Бонсови поляни?Аз в момента тръгвам към поляните.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня на всички!

Излезе ми гаден проблем, който трябваше супер спешно да разреша! Много съжалявам и се извинявам още веднъж! Обещавам следващия път да се реванширам с кебапчета и бира!

 

Много съжалявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ви мина мерака за скара :skara: В неделя предполагам,че всеки ще празнува със семейството си,но за понеделник можем да измислим нещо.Почивен ден е...а и времето ще е хубаво :sun: Хайде всички на поляната... :icon_thumbup: :essen: :football: :beach: :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ви мина мерака за скара :skara: В неделя предполагам,че всеки ще празнува със семейството си,но за понеделник можем да измислим нещо.Почивен ден е...а и времето ще е хубаво :sun: Хайде всички на поляната... :icon_thumbup: :essen: :football: :beach: :ura:

В понеделник го дават дъждовно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още ми е неудобно за тази неделя! Просто имах голям проблем и нямаше как. Не искам да ви обещавам нищо, защото очаквам кума ми да се завърне от Аржентина, а не знам точно кой ден ще е това. Ако го навия - всички ще сме на поляната, но засега пасувам, че много се изложих оня ден! :sorry:

Но знам, че сте добрички и ще ми простите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...
  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...