Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги, започва и рали сезона за 2009г. у нас. Направи ми впечатление колко от пилотите са избрали да се състезават с коли от нашата любима марка. Пожелавам на всички успех!

 

http://auto.dir.bg/2009/03/27/news4205249.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 5 седмици ...
Ще има ли рали Варна в края на месеца?!?

Ако видиш камиончета с платформи,на които има шарени колички..........значи ще има.... :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Честита победа за Alexander Box на рали Варна!!!

 

п.с. Алекс след победата, дойдохме да те търсим лично да ти честитим с още един колега от клуба, но не можахме да те намерим, а до колата ти не ни пуснаха на паркинга. Питах другите състезатели за теб, да те намеря, но всички бяха заети с обсъждането на фалш старт :D :link:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА АЛЕКС!!!!! Колата беше подготвена перфектно!!!Не успяхме да го намерим и да му честитим лично,тъй като беше такава лудница и особено този инцидент....... Отново ЧЕСТИТО!!! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не успяхме да го намерим и да му честитим лично,тъй като беше такава лудница и особено този инцидент.....
Абе, този направо като заучено положение я качи на репатрака... Добре че няма жертви...

http://vbox7.com/play:3f3e7a74

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, този направо като заучено положение я качи на репатрака... Добре че няма жертви...

http://vbox7.com/play:3f3e7a74

 

Да но има тежко пострадали... 3-ма от ударените бяха в тежко състояние и с опасност за живота. Ралито беше прекратено и се чакаше информация за състоянието им... Дано се оправят хората. И най-вече дано се спре с това безумие, хората да нарушават правилата и да отиват там където е забранено. Организаторите нямат вина, и не могат се погрижат за хиляди души, да ги държат по местата им. Ако рали феновете не се научат да седят зад огражденията, ще спрат ралитата и ще страдаме всички :( И пак казвам, дано се оправят хората....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа за Alexander Box на рали Варна!!!

 

п.с. Алекс след победата, дойдохме да те търсим лично да ти честитим с още един колега от клуба, но не можахме да те намерим, а до колата ти не ни пуснаха на паркинга. Питах другите състезатели за теб, да те намеря, но всички бяха заети с обсъждането на фалш старт :D :link:

 

Честито и от мен! Винаги съм се канел да го питам Алекс къде излиза сметката от цялата тая работа. Защото манията си е мания, но издръжката на рали отбор е съсипваща, особено ако зад теб не стои я БТК, я МТел...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, един от пострадалите, вчера е починал в болницата. Мир на прахта му. Дай боже културата на любителите на рали спорта се повиши малко след този трагичен инцидент. Иначе, ще останем пак без рали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Винаги съм се канел да го питам Алекс къде излиза сметката от цялата тая работа. Защото манията си е мания, но издръжката на рали отбор е съсипваща, особено ако зад теб не стои я БТК, я МТел...

 

 

Благодаря на всички :icon_clap:

 

Писта Варна със сигурност е най-трудното трасе от всички. С малко проблеми, след удар в шикана и малко проблеми със скоростната кутия все пак успях да завърша. :icon_thumbup:

 

Ето малко онбоард клипове за хора които се интересуват как изглеждат нещата от вътре :mitsu-smiley:

 

Alexander Boch Circuit Varna Rearview Part 1

http://videos.streetfire.net/video/Alexand...it-1_685737.htm

 

Alexander Boch Circuit Varna FrontView Part 1

http://user.streetfire.net/video/Alexander...it-1_685771.htm

 

Alexander Boch Circuit Varna Rearview Part 2

http://user.streetfire.net/video/Alexander...it-2_685742.htm

 

А за манията, ами сметка общо взето няма с изключение за една шепа пилоти в БГ. Повече като мен не печелят нищо. Все пак има фирми които рекламират върху колата и бокса и с това помагат със средства, че иначе не бих имал възжмосност да карам в шампионата.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да информирам, че този събота и неделя пак има състезание на писта дракон, Калояново (до Пловдив). Двете квалификации за в събота и състезанието е в неделя.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, а ти къде се скри, че не можахме да те намерим след победата. Колата беше на паркинга, а теб те нямаше... Голям мерак имахме да се снимаме с теб и Евото... И пак да кажа, че много се радвам за победата, време беше :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, а ти къде се скри, че не можахме да те намерим след победата. Колата беше на паркинга, а теб те нямаше... Голям мерак имахме да се снимаме с теб и Евото... И пак да кажа, че много се радвам за победата, време беше :)

 

Ами отидох на трасето. След мен караше мой добър приятел Любо Гайнов с Рено Клио на Дунев, а след това нали беше време на Илия Царски с които сме в един отбор, Автоцар, така че няма как веднага след състезанието да се върна в бокса. А след приключване на състезанието имаше малко суматоха заради някои фалстартове и след това веднага беше награждаването. После обаче си бях в бокса.

Съжалявам, че не стана снимката, но следващия път вече знаеш какъв е "графика" и ще я правим или преди или доста след състезанието.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще те издирим бе, няма де да идеш. Ти гледай само да биеш и колата да е здрава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами отидох на трасето. След мен караше мой добър приятел Любо Гайнов с Рено Клио на Дунев, а след това нали беше време на Илия Царски с които сме в един отбор, Автоцар, така че няма как веднага след състезанието да се върна в бокса. А след приключване на състезанието имаше малко суматоха заради някои фалстартове и след това веднага беше награждаването. После обаче си бях в бокса.

Съжалявам, че не стана снимката, но следващия път вече знаеш какъв е "графика" и ще я правим или преди или доста след състезанието.

Браво Алекс, поздравления. :icon_clap: За съжаление не можах да дойда да те гледам, защото имах важна работа в Смолян и в петък си тръгнах за "гората". :icon_blush: Много се радвам за тебе и за колата. Крайно време беше да покажеш че по добър тандем от тебе и евото няма в България на писта. :icon_thumbup: Дано и за напред да си на почетната стълбичка, ама най-високо. :first: Надявам се поне на един от стартовете да се видиме. :icon_dance:

Успех за следващите състезания. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...