Премини към съдържание

Нов колега с Galant


Препоръчано мнение

Здравейте на всички! :) От вчера съм собственик на Mitsubishi Galant 2.5/V6/24V - 1998г. автоматик! :icon_dance: Тази кола ми беше влезнала под кожата от два-три месеца насам. Ето и снимки на този линк: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=352463

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, хиляди безаварийни. Между другото тази кола съм я виждал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малиииии, тя също като моята бре.... (Мръсна)...... :lol: :D :lol: .....

Честито колега, и добре дошъл....... Безаварийно пилотиране, и да я измиеш и да я наснимаш хубаво, та да й се порадваме......

Пък и на някоя срещичка да я докараш, да я видим на живо..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито и от мен колега... безаварийно каране, малък разход и рядко влизане в бокса ти пожелавам... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за посрещането! :respect: Естествено като я изкъпя, ще я снимам. :icon_rock:

Честито и от мен. На всеки нов горд собственик пожелавам да дава жега на шестака, че иначе се разглезва... И на теб така - жега в краката, вятър в косите и багажникът ти да е празен... Защо ли? Ами защото мацките, които возиш ще си носят само прашки и никакъв друг багаж... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ти е честита новата дружка, колега! Много да я слушкаш красавицата и да те радва дълго с приятно возене :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата и от мен! Аз пък му пожелавам мацките му да ходят с новите супермини прашки C-string.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! :icon_thumbup:

И колкото и да ти се иска, да останеш да нощуваш в Галанта - недей.

Нощите все още са хладни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на колегата :good: А относно мацките, и мини прашките, то и без гащички да са едва ли ще ги върне :icon_naughty: Но сложи, за всеки случаи едно меко одеяло,в багажника за хладните нощи :icon_love: някоя мома може да е зиморничева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера колата мина през Пламен за смяна на масла, филтри, ремъци и ролки :D И всичко е точно :icon_peace: Благодарности на Пламен! :respect: Поздрав на всички колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...