Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

В събота(28.11)от 16ч. на ОМВ-Бояна ще се раздават "Магическите чаши"

Хайде да спретнем една хубава срещичка. :icon_rock:

На указаното място ще бъдат чашите на:

 

Brigadiro

neno_dim

rosko

dfdf

Big Boss

jolly_roger

de4i

somalietsa

Атанас

Tmintov

A9A

ivaylo iliev.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да направим още по-голямо присъствието , и аз може да дойда (въпреки,че нямам чаша за взимане) :)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знам ,че е малко рано но, предлагам да си организираме една среща в Неделя от 15:30 или 16:00 на НИМ.

Пускам това мнение по-рано за да се съберем повечко колеги, гледам миналата среща е била много хубава надявам се и тази да се получи добра нека направим една хубава среща.

Чакам мнения.

 

P.S. Сега виждам ,че има среща за Събота 28.11.09 от 16:00 на ОМВ Бояна. Колеги дайте да я направим пред НИМ ако искате.

Редактирано от Unknown
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знам ,че е малко рано но, предлагам да си организираме една среща в Неделя от 15:30 или 16:00 на НИМ.

Пускам това мнение по-рано за да се съберем повечко колеги, гледам миналата среща е била много хубава надявам се и тази да се получи добра нека направим една хубава среща.

Чакам мнения.

 

P.S. Сега виждам ,че има среща за Събота 28.11.09 от 16:00 на ОМВ Бояна. Колеги дайте да я направим пред НИМ ако искате.

 

 

Неделя 15.30 на НИМ. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще има две срещи: в събота на OMV, а в неделя пред НИМ.

Ако се обединят, ще дойдат повече хора...

Eми,обявихме среща за днес,но някои не искат да направят нещо по-различно и решиха да си се срещат в неделя. :icon_blush:

Който реши да идва днес е добре дошъл.Който не...да ходи утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо няма много желаещи за срещата днес , никой не пише .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо няма много желаещи за срещата днес , никой не пише .

:mitsu-smiley: Може би вече са на OMV, "тръмбоват" по плаца и с нетърпение си чакат чашите :icon_blush: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Може би вече са на OMV, "тръмбоват" по плаца и с нетърпение си чакат чашите :icon_blush: . :mitsu-smiley:

 

Е нали срещата е в 16:00 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е нали срещата е в 16:00 часа.
:mitsu-smiley: Да, аз затова се шегувам, че ще "тръмбоват" до 16:00 :D . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се отдаде възможност да мина през НИМ и се възползвах , макар и за малко, че имах ангажимент към другарката :) Радвам се, че се запознах с момчетата, които бяха там. Не че им запомних имената и разбрах никовете на всички де , но следващият път се надявам това да се случи :) Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MIT SLX ДА НЕ СПИ ИЛИ Е ВЪВ FIAT ФОРУМА

 

Аах тии,какво искаш да кажеш.Че не виждам,и затова пишеш с главни букви :icon_wwf: .

Подготвям се за среща с колежките.....отивам на малко ''банкетче ''послучай НГ,така че

за утре .....ще видя......как ,след..... :drinks: :icon_n_huglove: :concert: :wine: ще мога

да присъствам..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще намина към 15.00 ч. през НИМ,а после и през OMV Бояна на топло .ИДВАЙТЕ :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...