Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Абе,калпазани,утре ще се ходи ли на НИМ,или е по-добре директно на ОМВ да се съберем,че в това време...? :cold:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май ще е по-добре.

[/quo

Няма ли да повъртите малко талигите на снега. Аз пак ще пропусна, че пуста работа..... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Абе момчета много сте зиморничави :), аз ще намина към 15-15:10 на НИМ първо, ще има какво да се види, да помръзна малко, па после към OMV-то. Да не би на някой :plane: да не може да се движи на сняг или няма парно. Я се стегнете малко в кръста. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички, които дойдоха днес със своите :mitsu-smiley: и не се уплашиха от студа и снега и най-вече на колегата tzenov :P ще чакам да видя и снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички, които дойдоха днес със своите :mitsu-smiley: и не се уплашиха от студа и снега и най-вече на колегата tzenov :P ще чакам да видя и снимки.

Ама той (tzenov) освен писар и фотограф ли е станал?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стараем се...и писър и Ди Джей(писах ти в лични,ама отговор...?),но фотографа знаеш кой е.Най-големия... :icon_n_king: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стараем се...и писър и Ди Джей(писах ти в лични,ама отговор...?),но фотографа знаеш кой е.Най-големия... :icon_n_king: .

Нямам нищо на лични, пробвай пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забавно беше, особено пред НИМ - имаше много дрифтаджии. И Ценов се записа. :)

 

... ще чакам да видя и снимки.

Чакай си, Лазар вече е заседнал с буренцето до него... :giggle: :drinks: Пак е изпуснал малкия да свърши работата. :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забавно беше, особено пред НИМ - имаше много дрифтаджии. И Ценов се записа. :)

 

Чакай си, Лазар вече е заседнал с буренцето до него... :giggle: :drinks: Пак е изпуснал малкия да свърши работата. :icon_tongue:

М дааа, наш Лазар малко е :icon_drunk: :wine: :icon_drunk:, а аз се нядавам да качи снимки :icon_crybaby:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: и от мен имаш :beer: :beer: :beer: :beer:

Много е добър,абе като ви казвам че е......... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...