Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Срещата се получи мнооого добра.Ползотворна интересна и креативна,особенно за MIT SLX,обзе го носталгия по ергенските години. Гледам,че и коледно настроение е придобил :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи мнооого добра.Ползотворна интересна и креативна,особенно за MIT SLX,обзе го носталгия по ергенските години. Гледам,че и коледно настроение е придобил :D :D :D

 

 

В този коледен дух,дайте да се съберем на маса една неделя без колите (20 или27) че време не остана.

Очаквам предложения.... :newyear:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този коледен дух,дайте да се съберем на маса една неделя без колите (20 или27) че време не остана.

Очаквам предложения.... :newyear:

 

Ти първо на банкетче с колежките, после банкет с Регата клуба :D , сега и с Мицубиши... няма ли да ти дойдат малко множко :xmas: :xmas:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти първо на банкетче с колежките, после банкет с Регата клуба :D , сега и с Мицубиши... няма ли да ти дойдат малко множко :xmas: :xmas:

Него с банкети не можеш го уплаши...кален е. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не направим някое леко походче с :mitsu-smiley: разбира се.На стената на яз.Искър ресторантчето е :icon_thumbup: ,кухнята е..... :icon_dance: ,цените са :icon_thumbup:

, :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не направим някое леко походче с :mitsu-smiley: разбира се.На стената на яз.Искър ресторантчето е :icon_thumbup: ,кухнята е..... :icon_dance: ,цените са :icon_thumbup:

, :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не направим някое леко походче с :mitsu-smiley: разбира се.На стената на яз.Искър ресторантчето е :icon_thumbup: ,кухнята е..... :icon_dance: ,цените са :icon_thumbup:

, :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Колега, ти голям писар си станал. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в неделя следобед, на срещата ще има :icon_drunk::tok::drag: :cop: :plane:

Здравейте,

Мисля да намина с моята кола за пръв път тази неделя пред НИМ-а в Бояна, но прочетох (повечето :rolleyes: ) постове и нещо не успях да разбера- срещата в 15:30 или 16:00 е?

 

И дали не е добре да сложим срещата във календара на форума за по-добра ориентация...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и към 15.00ч. предвид клинча,а после в ОМВ.

 

15:00 часа- записвам си го и го добавям към календара.

 

---- оопс -нямам права да добавям в календара на форума :lol: ще си го добавя в моя личен календар само.

Редактирано от Trink
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:ico :ic :icon_thumbup: on_thumbup: n_thumbup: Цар си бате,византийците дебнеха ли за антирадари?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен.Много е лигава мицката на снежец,вероятно от широките гуми 225/45/18.Днес бях с ибизата на жена ми,карах я в АВИТЕЛ да и слагат субуфер :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях с ибизата на жена ми,карах я в АВИТЕЛ да и слагат субуфер :icon_rock:

 

Ейй, запали те това Уно... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е уното,жената си пада много по такива джуджавки... :icon_clap: .

Вярно много си се разписал, като ти казах, че ти трябват 50 поста за да сложиш колата в гаража и сега не можеме да те спреме от писане :icon_thumbup:

 

P.S. Аз за утре не знам дали ще успея гледам да не пропускам ама какво да се прави, ще гледам да наминда най късно до 17h може пък да се заформи някоя дълга дискусия :icon_drunk:

Редактирано от JokerK
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е уното,жената си пада много по такива джуджавки... :icon_clap: .

Колега , прати ми линка с музиката бре. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...