Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Колеги, има още суичери в колата ми - желаещи да си ги получат тази неделя дали ще има ? Роско, Георгиев, Иван, Дани, Модрус, Майчето, Нено и още имаше но не помня сега ... ако не се появите-почвам разпродажба в неделя в 17,30 ч. на НИМ :icon_n_whistling: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има още суичери в колата ми - желаещи да си ги получат тази неделя дали ще има ? Роско, Георгиев, Иван, Дани, Модрус, Майчето, Нено и още имаше но не помня сега ... ако не се появите-почвам разпродажба в неделя в 17,30 ч. на НИМ :icon_n_whistling: :hysterical:

 

 

Аз чакам един суитчър но незнам дали е пратен ?

Ако е, ще доида да си го взема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в тази тема избягвам да пиша не за друго, ами тамън да се наканя да дойда - шефката измисли нещо. В събота или неделя ще трябва да се появя на работа, за събота имам сериозен ангажимент, така че може би в неделя ще се бачка. Дано свърша и да дойда, че наистина срамота......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега ама не тази :icon_bye:

 

А , той Ванката трябва да тръгне една седмица преди нас , за да стигне навреме .... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш ;) ...

 

Вярно е другата седмица, нещо съм напред с времето!

 

 

Е,Ванка това значи ли ,че ще разходиш 4x4 -то да го видим...... :plane: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То за имането ще има, а аз съм на работа..... Мале, че кеф, неделя следобед......

Ако свърша навреме - ще дойда, ако ли не - както друг път.... Пфууу, така го чакам тоя суичър, ама на...

 

Борянке, да ми го пазиш, чу ли? Тъй както е тръгнало - за пролетта ще ми свърши идеално работа ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Борянка, която ме взе, на Ники Мизов, който ме върна, на колегата radeca, който ме повози на Eclipse-a и на Spiritmaster за суичерчето!

С една дума, за мен срещата беше пълноценна! Оплакнах очички с красивите :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, наистина ще ви оставя снимка при първият възможен случай...... Да ме монтирате някъде в общите..... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,Ванка това значи ли ,че ще разходиш 4x4 -то да го видим...... :plane: .

 

Знам ли, все още се чудя с какво, по-скоро с нещо по-голямо ще да е!!!

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте.

Ще има ли сбирка утре, или всички са на ски? :icon_blush:

Аз мисля да съм там :icon_dance: Някой друг ще се присъедини ли? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да съм там :icon_dance: Някой друг ще се присъедини ли? :mitsu-smiley:

 

 

Колеги,дайте да се срещнем днес по рано,че в17.00 е почти тъмно,а и да избегнем задръстването......тези които бяха миналата седмица, сигурно си спомнят какво беше..... :icon_drive: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...