Премини към съдържание

Относно Мицу Паджеро Спорт


Препоръчано мнение

Колега ! Къде видя да хваля своето ???....Просто му дадох съвет, да не взема Ауди.......

Па ако не ми вярвате, ето линк към въпросната тема......

http://audibg.com/index.php?showtopic=5200...%EA%E5%ED%E5%F4

 

Не съм визирал теб конкретно, а говорех принципно, защото всеки има навика да хвали своето, като най - доброто.

А относно постоянно развалящите се Аудита не мисля, че тук е място да се коментира тази тема.

 

Wonderwalker!Приятелю!

Щом си със скромна докторска заплата си прави добре сметката.Към хубави модели си се ориентирал, но все пак не са много евтини като подръжка/първоначална смяна на консумативи, разходи за гориво и др./Попитай и колегите с джипки колко им стуват 4 гуми,независимо дали са летни или зимни.

.....

 

Как беше - Кефа Цена Няма :icon_thumbup:

А за гумите няма да кажа щото ме е срам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, аз чакам Мизов да се престраши да си напише разхода :icon_blush: че нали знаеш, че му е тема табу :P

По последни данни ми дава 19-21 градско, ама все пак карам V6 автомат и не го натискам, едвам галя педала! Сега чакам и Стилян да ме нахока с неговият разход 10/100 в града :icon_thumbup: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малииии........Ники я ей така, когато можеш мини през един газанализатор (има ги в всеки пункт за прегледи). Запиши и дай да видим стойностите.......Това е убииственно, аз ако съм ще я запаля на центъра...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малииии........Ники я ей така, когато можеш мини през един газанализатор (има ги в всеки пункт за прегледи). Запиши и дай да видим стойностите.......Това е убииственно, аз ако съм ще я запаля на центъра...... :icon_blush:

Не си я давам Миленски и 30 да ми гори! И аз подозирам, че има нещо не наред, но все не ми остава време да мина да я проверя на газанализатор!

Скоро ще направя една диагностика и ще разбера причината!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си я давам Миленски и 30 да ми гори! И аз подозирам, че има нещо не наред, но все не ми остава време да мина да я проверя на газанализатор!

Скоро ще направя една диагностика и ще разбера причината!

Ми айде де!До сега щеше да имаш два Галанта :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо малко бла бла... Не го плашете човека- спорта е супер! Някой, ако ми даде читав Спорт- му давам веднага Сигма! А що се отнася до разход 10 на 100 - това е супер как да кажа- нереално- 15-ка може. Галанта- и той не вдига 240- имам такъв и да ви кажа повече от 220 май не може! 3.0 литра бензин- това е по сериозно! Има Спортове с страхотни екстри, така че бих избрал джипа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тука мнения на хора, които отричат разходът да е 10л/100км.(може и да не са прочели, точно по какъв терен е измерен). Ама хей, какво да кажа, сигурно вие знаете по-добре от мен, колко нафта сипвам и колко често зареждам... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях написал, но да изтъкна пак, тъй като гледам на всеки му се набива това 10л/100км, а не прочитат и другото... Именно, че градско си праска 12, лятото на клима и до 13 стига. Градско, говорим за София, светофари, задръствания, светофари...

 

п.п. Спирам да пиша по темата вече, че това ще стане поредният безкраен спор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си я давам Миленски и 30 да ми гори! И аз подозирам, че има нещо не наред, но все не ми остава време да мина да я проверя на газанализатор!

Скоро ще направя една диагностика и ще разбера причината!

Какво ти гори?И колко ..........?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и нещо видях това :

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DG

и от тогава като чуя :mitsu-smiley: Pajero Sport и се сещам за снимката :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако те интересува, мини през мен утре и ще видиш въпросния джип .............малко за ремонт е при мен - меко казано 2 дни за смяна на свещи и кабели.............няма да коментирам цената им ...........

 

Хахаххаа......и аз няма да я коментирам :icon_angel: Само знам, че джипа сега лети :icon_clap:

 

 

Хора......малко извън темата от личен опит ще кажа, че бмв-то и аудито са просто коли с тежка поддръжка и когато ги купи човек които няма средства да ги подържа почва да пише като ония в темата на ауди. Питам аз защо моите 320-ка и А4-ка не се трошат така????? защото не рециклирам шарнирните при Жан а си купувам оригинални!!!! защото като ми се скъса тампон си взимам и ляв и десен,защото си сменям маслата на време и слагам ОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ и от там колата ми се отблагодарява с здравина и безпроблемно пътуване.......За това не вярвайте на всяко писание по форумите и недейте да плюете по коли които не познавате и нямате.

А най-голямата истина за всяка кола е без значение марка и модел ВНИМАВАИТЕ ОТ КОЙ КУПУВАТЕ КОЛАТА!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни ми дава 19-21 градско, ама все пак карам V6 автомат и не го натискам, едвам галя педала! Сега чакам и Стилян да ме нахока с неговият разход 10/100 в града :icon_thumbup: !

Малеее.....................много бе...........

Моя харчи.................11лв. на 100 км. софийско градско............. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю wonderwalker,

 

Не се отчайвай, вземи си нещо по-скромно на първо време. Човек наистина трябва да слуша сърцето си, но е добре да използва и главата си от време на време:). Държавата ни наистина е много скапана отвсякъде, но животът е пред теб - ще дойдат по-добри времена и за теб, бъди сигурен в това! И аз наскоро доживях момента – подгонил четиридесетака да се кача на нов Outlander. Невероятно усещане и тръпка! Но всичко с времето си.... за съжаление!

 

Аз с такава една заплата не бих и помислил за Паджерото – то гуми ли да му вземеш по-напред, масло ли смениш, да налееш нафта или ти самия да преживееш някак. Пък и ако ще я караш почти само градско наистина не си заслужава. Честно ти казвам: когато имам някаква работа до центъра оставам Outlander-а в гаража и джиткам с таксита или обществен транспорт - то там вече не е за каране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...