Премини към съдържание

Зимна среща в с.Шипково на на 27, 28.02 и 01.03.2009 г.


Препоръчано мнение

Пресни пресни новини от днес .. Шипково - Рибарица е затворен със сигурност: http://www.dnes.bg/article.php?id=66681

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 193
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Въпроса с музиката се реши успешно..

На място ще благодарим на колегата, нагърбил се с озвучаването. :icon_clap:

Само моля от негово име - който каквото слуша, да си донесе. Без значение на флаш или сиди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само мога да Ви завидя...... да се веселите приятели!

Вальо, утре ти идва ракийката! Два литра специална, черна като катран ябълкова ракийка както обещах и 2 литра за всички останали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да са напиете убаво и да са не излагате ей !!! :icon_drunk:

Може се насе... от пиене, ма нема се изложим !!! :icon_thumbup:

И снимки да има снимкииииииииииии !!! :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да са напиете убаво и да са не излагате ей !!! :icon_drunk:

Може се насе... от пиене, ма нема се изложим !!! :icon_thumbup:

И снимки да има снимкииииииииииии !!! :icon_n_gora:

Егати колко ми е гадно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, аз не се стърпях, пуснаха ме и утре заминавам...... След малко започвам да си стягам багажа........ Бански на лалета, плувни очила, джапанки, хавлия....... Намирам си един открит басейн, вземам си едно питие и до потъване!

А нашите се черпят ли, черпят вече.... Пристигнали, настанени... и се веселят.... (проконтролирано)

Пу, да не им е уруки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към 22'20ч, говорих с vallboss /Вальо/ и ми каза, че всичко е ОК с изключение на 2 издънки !!!

 

1. DJ Tymbi /Пламен/ тръгнал да минава за Шипково през Рибарица /знае се, че пътя е затворен/ и след като пътя свършил преди да е стигнал заветната цел, се наложило да се върне и да кара на задна цели 7км, докато намери каде да обърне. :icon_doh:

 

2. Mitsubishi /Слави/ тръгнал по навигация да ходи там, но вместо през Шипка тя го навряла в Карнаре. След неуспешен опит да премине прохода, се наложило да се върне обратно и да превзема Шипка, за да стигне при четата. :icon_doh:

 

След това не съм ги безпокоил, но се надявам да са всички на лице и ще се загреят хубаво, за да не ги мислим.

За закъснелите, Вальо ми каза че ще има глоби. :icon_thumbup:

Айде като се наспите и изтрезнеете, ако имате възможност, напишете по нещо тука, за да знаят тези които не са там какво е станало. :good:

 

И правете снимки, щото като се напиете безпаметно, поне да се види какво е станало в гората. :icon_drunk: :haha: :hysterical:

За да няма лосле :shushomusho:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер!Ето малко снимки за начало-Visit My Website

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер!Ето малко снимки за начало-Visit My Website

Браво на вас. Добре сте си изкарали. :icon_clap:

Гледам по снимките само агнешки главички бе, монго бузки и мозък сте изяли на тая среща. :icon_thumbup:

Чакам и другите да изтрезнеят и да пуснат малко снимки. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На някои не им стигнаха два дена и останаха за още един. :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички оцелели!!!

И специални поздрави за ветераните, които останаха на маса до 5ч. и двете вечери :icon_n_gathering:

Още по-специални поздрави на бойците, които успяха и да станат за закуска :icon_clap:

Поздрави и на всички малчугани Мицу фенове, които огласяха с весела глъчка целия хотел :icon_thumbup:

Поздрави и благодарности на Слави за музикалното оформление :concert: , макар и от :callgsm: и :drinks: и лафмохабет да нямаше много буйни танци!

Благодаря на Mali за пуричките :icon_smoke:

Благодаря на Жоро и Йоли за наргилето :rofl:

Благодаря на Стеф и Мария за сладките приказки!

Благодаря на Криси, че се отби дори и за малко и за картите!

Благодаря и на Вальо за организацията :yes3:

Надявам се всички са прекарали чудесно и са се прибрали живи и здрави!!!

 

А ето и малко документи ТУК

 

До нови срещи!!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме,че имаше и такива с неизвинени отсъствия :hysterical:

 

П.С.Тишо нали не се сърдиш? :respect: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааам :)

 

Аз май съм първият от останалите и трета вечер. :)

 

Първо искам да благодаря на Вальо, че се зае и положи нужните усилия за да направи факт тази среща, която за мен лично беше страхотна! Всичко беше много хубаво! Благодаря и на колегите за страхотната компания.....на мен и 3 дни ми бяха малко! :icon_clap: Като качат и другите снимки ще стане ясно на всички вече.... :icon_thumbup: А от последната вечер, освен, че всички си "простихме", също има материал, но не само снимков........чакаме Боян да го сканира. А Дани запечата пък едни от най-хубавите моменти, но и него ще трябва да почакаме, докато качи снимките! :)

 

Какво става с другите колеги? Всички ли се прибрахте? Всичко наред ли е? :)

 

Поздрави от мен и ще чакаме Старата Загора и после палатките! :icon_thumbup:

 

 

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За прибирането - прибрахме се..... и се осъферваме малко по малко......

 

Мнооого хубавичко си изкарахме! Направо прекрасно.... И всичките малчугани, щъкащи като скакалци навсякъде.... Приказка! Доказваме се като прекрасен млад клуб! А се очакват и още попълнения..... Как да не ти се разтопи сърцето!

 

И басейна с конячето, бе всичко беше прекрасно! Наистина прекрасно!

 

Благодарности на Вальо за организацията!

 

Колеги, да не забравяме да благодарим на персонала за проявеното търпение и грижи! Безропотно ни изтърпяха до съмнало почти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С.Тишо нали не се сърдиш? :respect: :mitsu-smiley:

 

Човек не може да се сърди на фактите :)

 

P.S. Искам и аз от името на всички да благодаря на Вальо (valboss) за организацията на срещата!

Видяхме се стари колеги и се запознахме с нови... Интернет си е Интернет, но личните контакти си остават незаменими :)

 

Свалям темата като важна, доколкото изпълни функциите си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става с другите колеги? Всички ли се прибрахте?...

 

Аз лично се прибрах без проблеми, като изключим факта, че в Габрово пак ме спираха за да ми съставят още един акт, но този път не можаха да намерят за какво. Колеги, пазете се от Габровските полицаи, 20 години нямах нито едно нарушение, а те намериха за какво да ми напишат акт (неправилно използване на светлините). Червения ми контролен талон им подейства обратно на очакваното. Петък вечерта (22.30) влизам в Габроро от Шипка и ме спряха, защото карам с 4 фара на къси светлини... Ако някой има идея дали мога да направя нещо да се анулира акта, нека ми пише на лични.

Независимо от това аз продължавам купона в хотел "Азалия" в "Св. Константин и Елена", но вече семейно.

Поздрави от Варна на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Искам и аз от името на всички да благодаря на Вальо (valboss) за организацията на срещата!
А аз искам от мое име, да се оплача от (valboss)....... :P .....

Като отидох в Шипково, го заварих да спи на стола, облегнат в скута на жена си, ето така........ :link:

Втората вечер беше по зле......Даже не спа на стола, а в стаята си, докато останалите се мъчихме до сутринта, със три агънца които той предвидливо беше уредил да ни изпекат, и с огромни количества алкохол (също донесени умишлено от него)....... :icon_drunk: ... :skara:

Програмата се оказа тежка, но се справихме подобаващо.......

 

Също искам да се оплача и от Велико, на когото два дена му дойдоха малко, та ни убеди да останем и още един......Като ни уреди разглеждане на забележителностите на гр. Троян, :link: и посещение на минералните басейни в Чифлика......

 

Също и от Дани.....Абе много порка тоя човек бре....... :lol: ......Остави ни без пиене...... :link:...

 

Айде стига съм се оплаквал, че няма да ми стигне страницата......

 

Всичко си беше отлично, и много весело, и много....................................................

Ето и още снимки......http://www.snimka.bg/album.php?album_id=348192

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се прибрах без проблеми, като изключим факта, че в Габрово пак ме спираха за да ми съставят още един акт, но този път не можаха да намерят за какво. Колеги, пазете се от Габровските полицаи, 20 години нямах нито едно нарушение, а те намериха за какво да ми напишат акт (неправилно използване на светлините). Червения ми контролен талон им подейства обратно на очакваното. Петък вечерта (22.30) влизам в Габрово от Шипка и ме спряха, защото карам с 4 фара на къси светлини... Ако някой има идея дали мога да направя нещо да се анулира акта, нека ми пише на лични.

Независимо от това аз продължавам купона в хотел "Азалия" в "Св. Константин и Елена", но вече семейно.

Поздрави от Варна на всички!

Слави, не можеш да го обжалваш ако нямаш свидетел, който да докаже с показания, че условията са били подходящи за използване на допълнителни халогенни светлини (мъгла снеговалеж или казано с на кратко намалена видимост). Ако няма кой да ти е свидетел, не се занимавай въобще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам от мое име, да се оплача от (valboss)....... :P .....

Като отидох в Шипково, го заварих да спи на стола, облегнат в скута на жена си, ето така........

Втората вечер беше по зле......Даже не спа на стола, а в стаята си, докато останалите се мъчихме до сутринта, със три агънца които той предвидливо беше уредил да ни изпекат, и с огромни количества алкохол (също донесени умишлено от него).......

Програмата се оказа тежка, но се справихме подобаващо.......

Айде стига съм се оплаквал, че няма да ми стигне страницата......

Такаааа....

Папараците почват леко-полеко да публикуват компромати....

А не се замислят за собственото си нагло поведение, сравнимо единствено - само с бягството от бойното поле...

Ти бре, Маринчо, не се ли кри цяла нощ във WC-то на ресторанта, с надеждата всички черпещи се, да си легнат и ти да останеш единственият трезвен? Да не мислиш, че имаш червена точка за деянието си??? ЧЕРНА,ЧЕРНААА....ти е записана у тефтеря.... :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

Другият път сядам до Ечика, да знаеш - той стои стабилно на масата и не го "болят зъбите"... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

.......................

А сега към другите папараци:

- Де кадрите от Чифлика, бре...???

Искам да ги видя!

На тях има запечатано едно голо теле, как се въргаля в снега... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен... в денят на националният празник и аз като един опълченец до среднощ се борих с башибозука-интернет да кача всички снимки и да ги подредя по хронология... разгеле успях и записах още една победа срещу нета! :D :D :D

Искам и аз като актьор на връчването на Оскарите да изправен пред препълнена зала с колеги да благодаря, на Вальо за организацията и всичко което направи, за да се чувстваме ние всички добре! Да благодаря на Роско за донесената топлина чак от София!

Да Благодаря на Цецо, който през последната 3-та вечер, когато бяха останали най-можещите отвори багажника на Галанта си за нас! :D :D :D

Да благодаря и на персонала, който успя да угоди на всичките ни прищевки независимо дали бе 4 следобяд или 4 сутринта, винаги беше на линия и готов да ни нахрани и напои.

... и на всички, които успяха да дойдат и да си изкараме страхотно през тези няколко дни.

Много се радвам, че се видях с колеги, които имам възможност да видя само по такива събирания за по-дълго време и очаквам да се видим на следващото събиране!

Само мога да кажа, че който не успя да дойде може само да съжалява, защото беше страхотно, за това следващият път - Мицубишци от цялата страна събирайте се! :)

Айде ето и това което чакате... :link:

Приятно гледане!

П.П. Някои снимки не са публикувани в публичния албум по основателни причини! :lol: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има култуви снимки! :icon_rock: :icon_clap: Абе беше супер......жалко, че свърши. :icon_blush: Нищо.....идва пролетта и естествено най-хубавия сезон и мой любим - лятото и ще продължим с пълна сила! :D

 

Дани, аз от картите не съм Ви гледал в устата колко ядете, но или майка ми се е престарала с количеството или и вий сте едни ящнии.... щом и до София останаха фунийки! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......................

А сега към другите папараци:

- Де кадрите от Чифлика, бре...???

Искам да ги видя!

На тях има запечатано едно голо теле, как се въргаля в снега... :D

Ето ги , не съм ги сортирвал, пресявал и т.н. ,ноо............

 

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10862846

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...