Премини към съдържание

Купих си Colt 1.8 Gti 16v


jorik

Препоръчано мнение

Здравейте колеги от скоро съм със нова кола Колт 1.8 GTI 16V 140 коня и много е вървежна :icon_thumbup: колата е много рядка имам в предвид като мотор и искам да ви попитам какво ви е мнението за нея :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мнението е мини-самолет то е ясно ;) Честито и хиляди безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа имам и друго питане, някой да ме ориентира къде мога да му направя малко тунинг на броните, тоест да взема спортни брони и дали има изобщо :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами боди китове има, но са много скъпи... По добре намери в софия къде правят брони и си направи! Някой от колегите евентуално ще те ориентира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако пък ти трябват части втора употреба , в една морга до Пазарджик се продава един колт с твоя двигател . Честит ти самолет и от мен :drag: Можеш ли да качиш някой клип или снимка да му се порадваме и ние ? И ми е много интересно от къде го намери , защото са наистина много редки тези колтове :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви екстри има!?
Кормило и седалки..... :lol: ....И як двигател разбира се...... :P ......

Честито на колегата и безаварийно пътуване..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър е Колта, но е само с предно :icon_crying: ! Какви екстри има!?

 

Ами има климатик ел.огледала ел.стъкла подгреви на огледала,ел.шибидах,ксенон BOSH,и спирачки Brembo ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да качиш снимки в раздел "Фотогалерии" (има тема "качете снимки на личния...."). Покажи ни го и ние да му се порадваме. Естествено след като количката ти е нова, обезателно си я обслужи ако не си го направил за да ти е мирна главата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той много арен тоз колт, бре..

Къде са му ги побрали 140 кончета!?!

Бързо пускай снимки :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4G93 :icon_thumbup:

 

http://www.its-over.net/cyclone%204g63.jpg

 

P.S. Този на снимката е само за лека визуална представа и е малко с турбина :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се абстрахирам от турбината (то сякаш може да се абстрахира човек от ТУРБИНА),двигателя е страхотен,пък и аз имам място за един такъв в моята кола ;).Колега ,честит ти рядък колт и от мен.Шапка ти свалям ,че си се надъхал да си вземеш такова рядко автомобилче.Много грижи ще изисква и умната ей :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Кажи къде можем да видим животинчето, че и аз бях много навит на едно такова, но не останаха парички. Да го караш хиляди безаварийни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни. И да внимаваш със самолета... :D

 

 

P.S.

 

http://img67.imageshack.us/img67/7529/297710lout8.gif

 

GDI-GPT:

http://autospeed.com/cms/article.html?&A=1063

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Честито колега. Евала за Колта. И аз мисля за такава, но ще видим. Няма да е скоро. И много внимателно, че като я знам моята с малкият мотор какво прави, не мога даже да си представя за твоята. Чакаме снимки - нали няма да забравиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ако ще купувам пак колт, то той би бил 1,6/4*4. Нещо с 4 задвижващи колела ми се кара :).

Хм добра идея, аз лично не съм засичал но съм гледал клипчета на такива. А случайно да имаш идея за някоя такава??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Тишо.

От два дена и аз се радвам на този автомобил Колт 1.8 GTI 16V 140 коня. Невероятен е.

Нямам снимки да ви я покажа.

Имам едно малко вапросче, незнам дали му е тука мястото, но на таблото ми свети една оранжева лампичка(в долния десен ъгъл). Мисля че е изобразено път със завои и две коли. Какво ли може да значи това?

Като цяло съм много доволен от колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М да, да ти е честита и на тебе :icon_thumbup: исках само да ви попитам от къде ги намирате тези колтове, колко пари са???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Тишо.

От два дена и аз се радвам на този автомобил Колт 1.8 GTI 16V 140 коня. Невероятен е.

Нямам снимки да ви я покажа.

Имам едно малко вапросче, незнам дали му е тука мястото, но на таблото ми свети една оранжева лампичка(в долния десен ъгъл). Мисля че е изобразено път със завои и две коли. Какво ли може да значи това?

Като цяло съм много доволен от колата.

Не е добре...

Сигнализира за неизправност, която ECU-то ти е засякъл. Трябва да минеш на диагностика, за да се разбере какъв е проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре...

Сигнализира за неизправност, която ECU-то ти е засякъл. Трябва да минеш на диагностика, за да се разбере какъв е проблема.

 

Казаха ми че има нещо нередно с АБС-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...