Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Eclipse Vs Eagle Talon


Препоръчано мнение

Здравейте, може ли някой да ми разясни малко за игъл талона втората фаза от 96 г. Разликата със обикновенния Еклипс само във задните стопове ли е или и двигатела е различен? Като кола добра ли е намират ли се части, цените как са? Какви дефекти са обичайни за нея смисъл при купуването за какво най вече да гледам :rolleyes: Ще съм благодарен на всякъква помощ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някой да ми разясни малко за игъл талона втората фаза от 96 г. Разликата със обикновенния Еклипс само във задните стопове ли е или и двигатела е различен? Като кола добра ли е намират ли се части, цените как са? Какви дефекти са обичайни за нея смисъл при купуването за какво най вече да гледам :rolleyes: Ще съм благодарен на всякъква помощ :icon_thumbup:

 

 

стоповете ,броните са различни ,праговете също, по двигателя различното е ,че на пластмасовия капак който скрива свещите не пише мицубиши. Друга разлика по двигателя не се сещам да има, освен ако не е 420а, за който не съм сигурен дали и на еклипс се слага, представлява огледален образ на 4г63 двигателя, за другите неща които питаш се е говорило във форума много, даже го има като "важна тема" отгоре на страницата ЕКЛИПС/3000ГТ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разлики освен в броните, праговете, стоповете, крилото, боята и надписите - няма. 420а се слага и при еклипс, и при талон. Направо колата си е 1:1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, попрочетах и другите теми които CynepMEH ги беше събрал в една горе доло ми стана ясно за колата!! Само искам да попитам за ващо лично мнение, как намирате задницана на игъл талона? Аз колата щях да я купа още преди седмица обаче ме притесни задницата понеже на обикновенния еклипс е много по готина май..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-готина е на еклипса, да :) Ако ти се занимава може да намериш броня и стопове и да систане като еклипс отзад ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-готина е на еклипса, да :) Ако ти се занимава може да намериш броня и стопове и да систане като еклипс отзад ;)

 

Задния къпак не е нужно да се сменя така ли? Щото я гледах и обмислях този вариант ама гледам, че номера седи горе а на другия еклипс е доло :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

капака на багажника не се сменя ;)

 

ся вече съм по-спокоен ако толкова немога да и свикна на тая задница, понататака почвам с глупостите.. тея дни ще хода за колата да видим какво ще стане, дали ще я бива :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за мен задницата на талона е по-хубава с по големия стоп ,при еклипса стои малко изрязана долната част, лично мнение! Иначе колите преди фейслифта не ми харесват отпред, много "ухилени" изглеждат, не се засягайте колеги, всеки си има вкус казало кучето ... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за мен задницата на талона е по-хубава с по големия стоп ,при еклипса стои малко изрязана долната част, лично мнение! Иначе колите преди фейслифта не ми харесват отпред, много "ухилени" изглеждат, не се засягайте колеги, всеки си има вкус казало кучето ... :)

 

1G FOR LIFE....нали :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи при смяна на задната броня и стопове от2г еклипс на 2г талон трябва да се модифицират и стойките на стоповете защото на талона са много ниско и не става директно размяната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи при смяна на задната броня и стопове от2г еклипс на 2г талон трябва да се модифицират и стойките на стоповете защото на талона са много ниско и не става директно размяната.

 

 

иначе ще си личи ли че е преправяна, данеби формите на стопа с ъглите по калника да не се съвпадат както трябва? С две думи глупос ли е да права тея работи :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Радо еклипса е бил и обикновен автомобил едно време ама... :icon_clap:

 

Drive-Maniac, и 2G има от "ухилените" :icon_angel:

 

Според мен ако няма кой знае каква разлика в цената, по-добре си вземи чистокръвна порода. Това "изглежда като" не е "е" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Радо еклипса е бил и обикновен автомобил едно време ама... :icon_clap:

 

Drive-Maniac, и 2G има от "ухилените" :icon_angel:

 

Според мен ако няма кой знае каква разлика в цената, по-добре си вземи чистокръвна порода. Това "изглежда като" не е "е" ;)

 

 

е кво толкова, може да е излязла добра оферта, иначе важно е че ламарината е една и съща ,единствено пластмасата е различна на задни стопове и брони, и др неща които се казаха, аз на моя еклипс 1г сложих фарове от плимут лазер които външно са различни но дупките за болтовете и уплътненията са си едно към едно на място. Освен това четох във форума че на талона 4х4-то било различно и по-качествено от на някои еклипси ,поне при първа генерация, има ли такова нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TaNo,не е ли по-лесно да си купиш еклипс направо?Не разбирам за какво са всичките тези гимнастики.

 

 

Ми по-лесно ще ми е обаче нормалните почват от 8500лв :icon_crying: а аз толкова пари нямам затова гледах онова бялото талонче от мобилето. Другото е се чудих дали да не се въздържа малко и да изчакам поне до февроари те ще паднат цените или да ида с някой приятел и да си вкарам един от германия да не им давам толкова пари отгоре на тея :rolleyes: Но определено тази кола ми е мечта и ся по-цял ден обмислям варианти кво да права.. ако ви се е случвало толкова да сте влюбени в една кола, че да я сънувате чак можете да ме разберете :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ви се е случвало толкова да сте влюбени в една кола, че да я сънувате чак можете да ме разберете :icon_thumbup:

разбираме те за любовта.....................,но и русокосата кака как разсейва :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
да небързам да се хвала но сега първите работни дни ще хода за колата и ако всичко е точно другата седмица вече ще съм един от вас B)
Що бе ? Ти сега не си ли един от нас ?....Да не си на кисело мляко....... :lol: ......Шегувам се-да не се обидиш......Щом вече си любител на марката, значи си един от нас..... :mitsu-smiley: .... :icon_thumbup: ....Желая ти успех при търсенето, и късмет...... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и талона и еклипса си имат свой собствен чар ;)

 

Намерил ли си оферта за някой читав автомобил го отлепяй.

 

 

 

Ангел Тончев@Founder

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, да ви се оплача :icon_crying: след 8 часа пътуване с влак до Русе пристигнах при колата и се разочировах много. Доста тормоз е видяла - задният й мост е крив, понеже някой е дърпал ръчна и я изпраскал в тротоара, джантата е заварявана доста и прага е хлътнал навътре, двигателя също беше в доста критично състояние :icon_crying: и се отказах да я взимам. Та така и после 10 часа пътуване с влак на връщане - това беше най-голямото ми мъчение. Повече на влак никога няма да се кача, утрепах се от път

Игъл талон за първи път видях на живо и колата е уникално красива, вече не се колебая Еклипс vs Талон. Еднакво красиви са както някой по-горе беше казал и двете си имат своя чар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...