Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Моля за помощ!


Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Нуждая се от помощ! Преди няколко дена катастрофирах лошо с автомобила си. :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :( В резултат на това са ми деформирани - десен калник, престилка, капак, рога от дясната страна, бронята, десния ботуш е влезнал с няколко сантиметра вляво, десен фар и мигач.

 

Колата е застрахована в 'Булстрад', но застраховката е правена от предишния собственик и не позволява (според една от служителките на фирмата) да се извърши ремонт в сервизните центрове на фирмата. Комисия ще оцени щетите и ще ми бъде изплатена определената от тях сума.

 

Моля ви, кажете някой добър и не толкова скъп сервиз, където да ми направят колата? Не знам дали ще е възможно да я направят без да се разкарвам постоянно нагоре-надолу за части, защото работата ми не го позволява. :icon_crying:

 

Благодаря Ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Виж тази тема

 

Може да ти свърши работа. Аз не съм ползвал услугите на този майстор и не мога да гарантирам за него, но съм виждал как беше направил няколко коли и ми направи впечатление, че бяха направени много добре на поносими цени.

Успех :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази тема

 

Може да ти свърши работа. Аз не съм ползвал услугите на този майстор и не мога да гарантирам за него, но съм виждал как беше направил няколко коли и ми направи впечатление, че бяха направени много добре на поносими цени.

Успех  :icon_bye:

6656[/snapback]

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Лошо, дано няма големи деформации по купето. Важното е, че си жив и здрав. Тенекиите ще се оправят. А карал ли си автомобила на стенд? С документите от него може да покажеш на застрахователите, евентуални кривини по купето и сложността на ремонта. Защото те ще ти платят тенекиите и боята, но ако трябва да изправяш и геометрията ..., това едва ли ще ти го покрият, тъй като не се вижда по снимки. Не е зле да се разбереш по този въпрос със застрахователите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да я взимат и да я правя, да не се скатават! Това, че си прехвърлил колата и не си си прехвърлил полицата лошо, но те нали са взели пара за застраховка!!! Като са толкова отворени се разтърси хубаво, както те съветва Тодор и готово!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано ти да си здрав, тенекия се оправя. Това със застрахователите .... е леко съмнително. Познавам двама застрахователни брокери и още утре ще им звънна за да ми кажат има ли такава ситуация за отпадане на отговорност при прехвърляне на автомобила. За гражданската със сигурност знам че трябва да я прехвърлиш на твое име, но за каското не ми е ясно. :icon_hmm: По принцип за изплащане на щети по каско ли говориш или за изплащане на гражданска отговорност. Питам те за да знам и аз какво да питам. Нали знаеш правилния отговор е 50% правилно зададен въпрос ;)

Сега за тенекията. Познавам едно момче което 7 години работи в Дару Карс и после още 3-4 в Юнитрейд, занимаваше се само с тенекеджийство и мисля че ще може да ти свърши работа поне за изчукването и подготовката за боя. По принцип работи и с един бояджия така че ако искаш можеш да му звъннеш и да го попиташ дали ще свърши работа.

Телефонът му е 0898/774-615 - Иван :good:

Утре като се чуя със застрахователите ще пусна едно ЛС или ще добавя отговор в тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

...... застраховката ..... не позволява..... да се извърши ремонт в сервизните центрове на фирмата. Комисия ще оцени щетите и ще ми бъде изплатена определената от тях сума.

 

... :icon_crying:

 

Благодаря Ви предварително!

 

:) Колеги, четете внимателно. Човека си го е написал - оценката му е просто под сумата, при която почти всички застрахователи вече не правят колите в техни сервизи.

Колегата също така си е казал проблемите, а те са 2 :

- откъде да намери части;

- кому да повери колата за ремонт;

По отношение на частите - предлагам му да се поразрови в темите за магазини втора употреба(и да отдели повече време за четене...), както и не е зле да си напише точно какъв автомобил кара. Съдейки по темата, вероятно е преди 1995 година. Нещо като VIN трябва за да се види кой може да помогне с части. Иначе и аз мога да му предложа читав майстор, но проблема с частите на ДОБРА цена е големия проблем! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги темата е от 2005!

 

Вярно бе :icon_doh:

Ами какво да се прави?! :icon_blush: В стремежа си да помогнем на някой, май не виждаме очевадни неща. Е нищо де, това поне е добър урок по "внимание".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...