Премини към съдържание

Навигация?


mitko-burgas

Препоръчано мнение

Разбрах, че навигацията за Лансера струва 7600лв ( това вкл смяната на целия модул).

Въпросът ми е някой може ли да каже дали ще се намери по евтино?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че навигацията за Лансера струва 7600лв ( това вкл смяната на целия модул).

Въпросът ми е някой може ли да каже дали ще се намери по евтино?

След някоя друга година сигурно , иначе внос от щатита и монтаж на място и без гаранция - ако се прецака нещо. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз си купих HTC Touch HD за 1200лв с 2 години гаранция и спестих другите пари. Да не говорим, че винаги в джоба ще си имам навигация. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги. Занимавам се с продажба на навигационни системи. Въпросът ми е дали може да се поръча само пласмасите на dash-board-a без самата навигация ? Защото ако е възможно варианта за навигация в колата ще бъде много по ефтин, тъкмо и аз искам да си сложа на моя Лансър но не ми се дават 8000лв за едната навигация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Занимавам се с продажба на навигационни системи. Въпросът ми е дали може да се поръча само пласмасите на dash-board-a без самата навигация ? Защото ако е възможно варианта за навигация в колата ще бъде много по ефтин, тъкмо и аз искам да си сложа на моя Лансър но не ми се дават 8000лв за едната навигация.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/08-MITSUBIS...Q5fInstallation

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто цитирах колегата по - горе. Относно цената дори и да е 4000 лв може да си го направиш за 56$ dash-mount set от ебай и още около 1000 и малко лева обикновена in-dash навигация 2 дин-а и смятам че ще върши също толкова чудесна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, освен навигацията, която не ползвам, там има доста други глезотии, по настройването на самата кола. Кога да гаснат лампи, чистачките от какво да се влияят и разни такива дреболии...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е дали може да се поръча само пласмасите на dash-board-a без самата навигация ?

 

Да може. Може и по една за мостра някъде да ви направят почти абсолютно същата и то доста евтино, като същевременно се направи да се вгради в нея неоригинална навигация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...