Премини към съдържание

Заден спойлер за комби.


mishoyzf

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да попитам някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря заден спойлер за Галант комби, 2002г е колата. Тука в България или в интернет от някой сайт. Някакви предложения?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодарение на съфорумеца michael128 от другата седмица ще го има в производство.Цената също тогава защото маистора,който ще го отлее каза,че първо трябва да го види.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Ще гледам при първа възможност да предоставя спойлера за размножаване :)

Приятна вечер на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Е това се казва компетентна реакция. Друг такъв форум май няма :) Чакаме с нетърпение да видим резултата и цената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение да се народят такива споилерчета,та да си осиновя едно.Приятна вечер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви направя утре по-хубави снимки.

Сега имам само тази, където не се вижда добре.

http://store.picbg.net/pubpic/70/31/57593b1dfad37031.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: , колега. На снимката спойлера изглежда обещаващо, започвам и аз да проявявам интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе знаех си, че има начин. Ама трябвало някой да повдигне темата :) Айде успех на човека от който сме зависими всички. Пък да видим какво ще правим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да споилера е прекрасен вече си виждам пуканката още по-наточена!!!Тази снимка ми е точно като я купих а сега съм на джанта, бял мигач, тъмни стъкла, друга централна конзола и т.н., ама стига съм се хвалил!!! Чакаме спойлерите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен в сметката, само това ми липсва на самолета, че при МАX 1 малко трепери, ама после се оправя :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заден спойлер ама от ВР-4 някой да има?

Аз знам един, дето има такъв спойлер у нас, ама проблема е, че спойлера му е на VR-4-ката. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии тоя споилер от вр-4 е страотен,ама видях и ветробрани,та ако някои знае от къде може човек да се сдобие и с тях нека да пише.Щото и с тях е мн.гот,ама май и тях ги слагат само на вр-4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии тоя споилер от вр-4 е страотен,ама видях и ветробрани,та ако някои знае от къде може човек да се сдобие и с тях нека да пише.Щото и с тях е мн.гот,ама май и тях ги слагат само на вр-4

Като си изкараш лиценз за такси, и ти начисляват ветробрани от общината :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предоставих колата на колегата Чичи, който я закара до майстора. Оказа се, че спойлера е залепен и някак трябва да се махне. Трябваше да ми гарантират, че след махането му няма да си личи нищо, но доколкото разбрах от Чичи не са се обадили за да потвърдят, че ще я върнат в първоначалния си вид.

За съжаление това е всичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предоставих колата на колегата чичи, който я закара до майстора. Оказа се, че спойлера е залепен и някак трябва да се махне. Трябваше да ми гарантират, че след махането му няма да си личи нищо, но доколкото разбрах от чичи не са се обадили за да потвърдят, че ще я върнат в първоначалния си вид.

За съжаление това е всичко.

Грешката е моя. Обещах да се обадя на Чичи, но имах много задачи... Ще опитаме да свалим спойлера, който е много здраво залепен и е полиуретанов... така ми предаде Румен... Не е събрал кураж, защото ако го отлепи силом, може да увреди боята... Аз ще опитам, но след празниците и ако нямаш против, а ако ти го повредя, ще го боядисам..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги готов ли е спойлера? Хайде, че чакаме резултата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ехо, какво става със спойлера колеги? Ще го отливате ли или не може да се отлее?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...