Премини към съдържание

с.Чифлика


Препоръчано мнение

Здравейте.

След дълго очаквана оферта на два хотела в с.Чифлика, най накрая получих само една :icon_blush:

А ето и самата оферта:

VENIKA PALACEВЕНИКА ПАЛАС

с.Чифлик, общ.Троян, тел: 0670/60 000, 0885 399 644

 

 

На Вниманието на

Г-н В.Йорданов

МИЦУБИШИ ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ

 

ОФЕ Р Т А

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ОРГАНИЗИРАНО

МЕРОПРИЯТИЕ НА 05-07,02,2009

 

 

НОЩУВКИ – 2бр.на 60-90 човека .

 

Възможност за настаняване : 28 двойни стаи, 4 Лукс-стаи и 5 Апартамента.

 

Цена двойна стая + закуска – 110.00 лв.

Цена Лукс + закуска – 135.00 лв.

Цена Апартамент + закуска – 170.00 лв.

 

В цената е включено ползването на Топли минерални басейни в комплекса.

Предлагаме ви 5 % отстъпка от посочените цени на нощувката.

През уикенд не предлагаме единично настаняване, а само в дни през седмицата.

Дните петък и събота се предлагат само в пакет за 2 нощувки.

 

 

НАЕМ Конферентна Зала – 150.00 лв. / 75 лв – Ѕ ден /

Конферентната зала е професионално оборудвана и озвучена

/ Мултимедия, екран, флипчарт, микрофон /.Капацитет 120 човека.

По желание:

ЗАРЕЖДАНЕ НА КОНФ.ЗАЛА – кафе, мин.вода, безалкох.напитка;

КАФЕ ПАУЗА – вкл. кафе, безалкохолна напитка, сладки, плодове – 2.40 - 4.50 лв./ чов.

 

ИЗХРАНВАНЕ:

 

ОБЯД – 1 бр. на блок маса в Основен ресторант на хотела – 18 - 20 лв./чов.

Вкл.: домашна супа, осн.ястие, десерт, домашна питка- прясно изпечена, безалкохолно или мин.вода.

ВЕЧЕРЯ – 2 бр.на блок маса в Основен ресторант на хотела – 37 - 39 лв./чов.

Менюто може да включва.: богата салата, предястие- национална кухня, осн.ястие – специалитет, традиционни ястия, чеверме, прасенце, десерти с прясно домашно мляко, хляб – пърленки с краве масълце, прясно изпечени домашни питки, безалкохолно, мин. вода., аперитив .

* При потвърждение – уточняване на другите изисквания и подробности и избор на меню по предварително изпратени варианти

 

 

Самата дата е примерна, след като решим какво ще правим и

 

въобще ако изберем този хотел ще конкретизираме тояна дата.За сега всичките уикенди са свободни през месец Февруари.

 

 

 

Примерна програма няма да пиша поради една единствена причина, Вие си знаете какво да правим а то е АКТИВНА ПОЧИВКА в невероятно топлия басейн (36 градуса ), или на по едно малко на топло. :icon_n_king:

В събота любителите на зимните спортове могат да посетят

 

новооткритите писти на "Беклемето"

Очаквам и още една оферта от друг хотел в с. Чифлика който има външен басейн и водата била по топла от на Веника палас, като пратят офертата веднага ще Ви запозная с съдържанието

 

 

 

Още едно много важно нещо:Колеги искам да

 

из коментирам една идея.Мисля отстъпката която ни предлагат, да я отделим в фонд за децата от дома в Стара Загора и с това да поставим начало на поредната кампания за събиране на средства за предстоящо пролетно посещение на дечицата.

Какво мислите по въпроса?

 

П.С. Това не окончателно предложение. Идеята по скоро да разбера колко ще сме(макар и да е ориентировачно)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Браво, градски. :icon_hug:

Пиши - двама. С всичките му салтанати. :guitar:

Но нищо не казваш за чеверме... :skara: ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, градски. :icon_hug:

Пиши - двама. С всичките му салтанати. :guitar:

Но нищо не казваш за чеверме... :skara: ???

Нека изчакаме и втората оферта и тогава ще има чеверме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак няма да дойда (повечето знаете защо) и ще мрънкам този път предварително - става, нали?

Поне го планирайте с една нощувка, с две - наистина стават доста парите! Всички можем да смятаме.... Така се ограничават верни фенове, а това не е добре. Който иска с две - винаги може да остане, или да иде по-рано, но е добре официално да бъде обявена една нощувка! Лично мнение, както винаги....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за инициативата.

Обаче....

 

Ще си позволя да коментирам, че при предната подобна среща имаше доста коментари за това, че много Фенове не могат да си позволят тази екстра (110 лв. за нощувка)

Наистина за това кратко време две подобни "лъскави" срещи ще дойдат в повече.

 

Бате, там само "палас-и" ли има?

Нещо по-народно няма ли?

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбирам, че сумата е за двама..

 

Но ако трябва, ще се разтърся за по-тънка оферта...

Разбира се, и нивото ще падне..

Но пък, никой от нас не е раждан в копринени пелени...

Да потърся ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези нива.

На поляната какво е нивото.

Всички сме там за купона и да се видим и да побъбрим...

И оплакване от Ст. Загора (2*) не съм чул.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, да потърся нещо по-народно?

..................

Утре ще докладвам... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези нива.

На поляната какво е нивото.

Всички сме там за купона и да се видим и да побъбрим...

И оплакване от Ст. Загора (2*) не съм чул.

Полянката е много хубаво нещо, но през месец февроари не е най-подходящо :icon_blush:

Ако електоратът реши, ще го направим за една вечер.

Очаквам и втората оферта така че ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нощувка и закуска е за двама, ами после обяди (пак за двама), вечери (пак за двама), а като си сметнем само и лоби бара (за по едно малко) иииии..... А и е криза, нали :-)

Сатенени чаршафи си има всеки който иска и удома (аз купих, по едни други причини, за които е забранено да се говори тук)... Ама там - не ви трябват... Нека могат ОЩЕ повече хора да дойдат! Колегата Плам спомена за хотел 2* с прекрасна панорама, а който иска да плува - ще плува, който иска на ски - ще кара..... десетина-петнадесет км е до едното и другото място. Пък като не е лукс - голяма работа! Я питайте Тошко каква стая в стил Луи XIV-ти му бяхме осигурили? Важното е да се виждаме, да си правим купона колкото може повече хора... Аз така го разбирам...

Та вземете го посетете (Плам, ти си най-близо) - направете някоя друга снимка, спазарете се със съдържателите, понатиснете ги малко (Бате Плевен ще ти помогне, той е Богатир!!!).... Да ни угодят.... И туй то! А и съм сигурен, че ще се намери по-тъничко в региона! Имам добри познати в Троян, ще ви вкарам някоя оферта най-накрая!

 

П.П. Бате, важно е предложението! Ти го предложи за една вечер, осигури комфорта на хората, а отдолу отбележи със звездичка (* възможно е да се настанят гости на хотела и за повече дни) и всеки може да се уговори с другарчетата си или в чата, или на л.с. и те така то!

(После се чудя, що ми викат, че съм от ЦК на ДКМС.......)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По тънко да, ще се намери, но за съжаление няма много хотели които да са с толкова голям капацитет :icon_blush:

Сега се сещам нещо, искате ли да повторим на Априлци? В хотела където бяхме миналата зима.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама Роско, чети внимателно: 2 нощувки+2 закуски+1вечеря(официална)=85 лв.

Това за студентският празник. А колко студенти ще идат там...

А ако отиде клуба???

В пет-звездният хотел, в Пампорово, отидоха 70 човека. Е, ако в с.Шипково отидат 70 човека през февруари, мисля, че менаджера трябва да е луд, та да не ни направи и по-добра цена...

Виж пак страницата в нета: http://shipkovo.bg/index.php?fid=34&la...mp;table=hotels

Какво мислиш, че е посещението през зимата/май се повтарям/ и няма ли да ни гушнат с една подходяща оферта?

А местата са : 6 апартамента

13 двойни

6 тройни

или общо, поне около 60 човека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, аз не съм Шива с 6 монитора!

60 места доникъде няма да ви стигнат! Така дадено звучи - 25 семейства (6 в апартаментите, 6 в тройните и 13 в двойните-тези може и да не са семейни) Малък е хотелаааа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, недоволник такъв...

Имам и промоция. На 100 метра от първият хотел, имам личен познат, с вила, с ползване свободно на кухня и т.н. Нея я пазих в резерв за свои хора. Но я обявявам: http://vilaborovec.hit.bg/ .

Е, станаха общо минимум 33 семейства, или общо, 85 човека. Пак ли не става?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да запитаме в хотел "ДИВА" в Чифлик каква оферта ще дадат.

Нагоре само какви хубави полянки има, но Февруари със сигурност там ще е много снежно ......

Веника по принцип е малко скъпичко, но е най-луксозния там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влаьо, пак ти казвам, няма да дойда, мислете и за другите хора........ Иначе няма да имам нищо против да се съберем лятото на тази вила..... ей така семейно..... ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми, ако и 15 лв на нощувка е много...

И то през зимата и с отопление...

Не знам за по-ниска оферта...

...............

То остава, да намерим някъде да идем, дето на нас да дадат по 15 лв, дето ще благоволим - да ги посетим...

Е, иска ми се, ама няма... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми, ако и 15 лв на нощувка е много...

И то през зимата и с отопление...

Не знам за по-ниска оферта...

15-лева, за едно спане (от няколко часа) е супер......Сега остава да намериш още 2-3 такива вили, и си :icon_n_king: .......А за тая цена никой не ти е казал че е лоша......Той Роско по други причини няма да идва.........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези нива.

На поляната какво е нивото.

Всички сме там за купона и да се видим и да побъбрим...

И оплакване от Ст. Загора (2*) не съм чул.

Точно! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ще отида до един хотел в Троян, този с панорамата за който бях писал в другата тема, и ще приложа офертата която са ми предложили, ще пробвам да се пазаря или ще търся познати който да ми помогнат. Сега съм малко зает и не ми остава време да отскоча, защото се занимавам с други неща. Като цяло идеята ми за срещата беше гр. Троян ! Поне моята идея беше тази, правя компромис със с. Чифлик защото bate_pleven положи усилия, а и самото място като туристическо селище е горе- долу добре развито. Колкото до Априлци, това е далеч от замисъла ми, и аз лично съм твърдо против ! За Шипково, знам ли , това е място на което, аз лично не бих симпатизирал. Но засега това са голи думи, когато има някаква оферта, тогава ще продължа със предложението си.

 

Ето като начало линк към въпросния хотел : Парк Хотел Троян ****

 

Изненадващо за мен, но тук пише, че хотела е 4-ри звезден, в друг сайт пък е 3 звезден :) !

 

P.s Тук намерих и цените на стаите в хотела ! Но трябва първо да се види дали ще ни свалят от тази цена като група!

 

01/06/ - 20/12/2008

 

неделя – четвъртък

Единична стая - Лукс 80 лв

Двойна стая - Лукс 85 лв

Двойна стая - Стандартна 63 лв

Студио за двама души 84 лв

Апартамент / мезонет за двама 130 лв

ВИП апартамент 450 лв

 

 

петък и събота

Единична стая - Лукс 85 лв

Двойна стая - Лукс 90 лв

Двойна стая - Стандартна 68 лв

Студио за двама души 98 лв

Апартамент / мезонет за двама 140 лв

ВИП апартамент 500 лв

Сайта на Парк Хотел Троян ***

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично Парк Хотела ме устройва идеално, не, че нямаше да дойда на другият, но сякаш ми се искаше да сме в самият Троян....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега!!!

Хора, които НЯМА да ИДВАТ да не се месят и да дават АКЪЛ.

Още повече, че някои от нас които сме на повече от 150км, няна да се навият за 1 нощувка.

И последно но не по важност, търсете хотел с капацитет поне 60 човека и то без тройни стаи, или ако има такива да са минимален брой.

Направете пакетни цени, за да може хората да си направят сметката по-лесно.

Според мене трябва да преобладават двойни и апартаменти.

Парк Хотел Троян ми харесва повече, но и в с.Чифлик ще дойда.

(лочно мнение)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям мнението на Васко.Наистина хора,които от сега знаят,че няма да идват, да не спамят темата.Хотелите с по-голям капацитет съответно са по-скъпи!!!Ако офертата на Бате Плевен е за две нощувки,не мисля,че е скъпо!!!Да не забравяме,че отиваме там в активния зимен сезон.

Не може ли да се направи за края на февруари,защотот някой от нас няма да имат физическата възможност да дойдат???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...