Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

:) Айде снимките са качени! :)

Eто и :link: :icon_thumbup:

:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: За ........... ти си знзеш :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: За ........... ти си знзеш :icon_clap:

Ако му благодариш за това,че почти не присъстваш,то на снимките,които Лео качи те има. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако човек не е присъствал......и гледа само снимки.......то определено по снимките на bate_pleven си личи че купона е голям..... :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти не съм гледал снимките. Дани няма снимки на бате Плевен, защото тогава снимаше с моя апарат :P

 

А клипчето ще гледам да го сваля тези дни на служебния лаптоп, че моя няма такъв порт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти не съм гледал снимките. Дани няма снимки на бате Плевен, защото тогава снимаше с моя апарат :P

 

А клипчето ще гледам да го сваля тези дни на служебния лаптоп, че моя няма такъв порт.

Ами в снимките има такива,на които мястото им не е във форума /лично мнение/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти не съм гледал снимките. Дани няма снимки на бате Плевен, защото тогава снимаше с моя апарат :P

 

А клипчето ще гледам да го сваля тези дни на служебния лаптоп, че моя няма такъв порт.

А аз рекох че ще ми го спестите, за срама говоря....... :icon_blush:

Към модераторите!!!Моля да се добави едно правило на Мицубиши Клуб БГ, а именно :Да НЕ се използват НИКАКВИ заснемащи уреди след 01.00часа на сбирките ни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така както bate_pleven се раздава на дансинга друг не смее! :)

Както се казва да падат дрехи и задръжки! :icon_thumbup: :icon_clap: :D

Мога и да не съм голословен... но тез, които бяха знаят за какво иде реч! :)

 

...

Към модераторите!!!Моля да се добави едно правило на Мицубиши Клуб БГ, а именно :Да НЕ се използват НИКАКВИ заснемащи уреди след 01.00часа на сбирките ни.

 

...или аз да съм си легнал до полунощ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че снимките трябва да са толкова достъпни.Нека не забравяме,че темата е в раздел Мицубиши,който е достъпен и за гости,а линковете са към други сайтове,което не изисква регистрация,за да бъдат видяни.Лео дори не е погледнал какви снимки качва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че снимките трябва да са толкова достъпни.Нека не забравяме,че темата е в раздел Мицубиши,който е достъпен и за гости,а линковете са към други сайтове,което не изисква регистрация,за да бъдат видяни.Лео дори не е погледнал какви снимки качва.

Криси, благодаря за тези думи НО да ти кажа истината "хич не ми пука кой ще ги види, нали съм си весела душа и се раздавам за ПРИЯТЕЛИ на 100%"

Ако искат да качват където ще, че да видят всички как можем да се веселим от ФЕН КЛУБА НА :mitsu-smiley: "

 

 

 

Ето за тази пура искам да изкажа ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА МОЯ ПРИЯТЕЛ Ечик.

post-1352-1227555925_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, ако не бее толкова млада, щях да взема да си помисля, че си бивш агент на ДС :D Батето, ако имаше проблеми щеше да си ми каже още там или тук на лично. Все пак да скрием тези снимки и кадри е като да изкривим истината за това колко луди купонджии сме, начело с бате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, ако не бее толкова млада, щях да взема да си помисля, че си бивш агент на ДС :D Батето, ако имаше проблеми щеше да си ми каже още там или тук на лично. Все пак да скрием тези снимки и кадри е като да изкривим истината за това колко луди купонджии сме, начело с бате :)

А дали става дума за мен? :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лео,днес е той,утре ще е някой друг.Не казвам ,да се крият снимките,но трябва ли да видими и за хора,които не са от форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, не знам...който го е страх от конспирации да си казва. Аз проблеми нямам :P

Къде видяхте проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маааааааааааааайкоооооооооооооооооо!

Явно сте се веселили.......

 

Криси, няма проблем да се качат снимки в "извън темата" - видима само за потребители +, но дори не всички, присъствали на Пампорово са такива. Да не говорим за "Само за членове"......

А и батето щом няма нищо против.... Явно това ще предизвика Модератоски съвет :-)

 

Ей, не се занасяйте, щом целомъдрен човек, като Дани ги е снимал - едва ли е толкова страшно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой караше на връщане тази зелена Carisma?

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9068139

 

Да си признава, че искам догодина уроци по шофиране от него/нея! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой караше на връщане тази зелена Carisma?

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9068139

 

Да си признава, че искам догодина уроци по шофиране от него/нея! ;)

Това не е ли Каризмата на Иво?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой караше на връщане тази зелена Carisma?

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9068139

 

Да си признава, че искам догодина уроци по шофиране от него/нея! ;)

 

За коя зелена Каризма имаш предвид , защото първата снимка която излиза при стартиране на линка ти е Черна Каризма със Старозагорска регистрация и е моята :) И ще те помоля да уточниш какво по-точно имаш предвид :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая каризма надмина Ванката по завоите....правете си изводите :)

 

Бате иска ми се да съм бил аз , но нямам такъв спомен , наистина :) А и моята Каризма както казах вече е черна! Зелена Каризма със Старозагорска регистрация също , е колегата Angel_p (ако не се лъжа) Той ще да е бил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За коя зелена Каризма имаш предвид , защото първата снимка която излиза при стартиране на линка ти е Черна Каризма със Старозагорска регистрация и е моята :) И ще те помоля да уточниш какво по-точно имаш предвид :)

Тц тц, аз зелена я виждам... :icon_blush: Ужас.

Мисля, че слизах по завоите до Асеновград след теб - със син Space Runner. Само че много ми се спеше и леко изоставах...

Иначе се опитвах да повтарям кривата, която ти описваше в завоите и беше голям кеф. Искам и аз да мога така да карам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате иска ми се да съм бил аз , но нямам такъв спомен , наистина :) А и моята Каризма както казах вече е черна! Зелена Каризма със Старозагорска регистрация също , е колегата Angel_p (ако не се лъжа) Той ще да е бил :)

 

аа опа..грешка значи :) Помня, че зелена каризма ни мина, ам ане помня номера :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, помислих си че е Тошко, но то било старозагорска регистрация....

Може би да е Спиритмастър!?

 

Колегата Spiritmaster е със сива Каризма с Хавсовска регистрация!

И тука почваме да говорим за доста различни неща май :) NoMaya може да е видяла мен (понеже и аз съм забелязал ,че колата ми на различна светлина се вижда зелена,синя и черна) ...., СуперМен говори за Каризма изпреварила ги , но не съм аз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...