Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Най-малкия шофьор на Колт


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Какво ще кажете а ? Само на 5 месеца е, но е вече ориентиран благодарение на татко си. :icon_thumbup: post-894-1225801496_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм твърдял, че желязото се кове, докато е горещо! Изпуснеш ли момента - ходи се блъскай после!

Само така, колега, и мен ме чака същото в най-скоро време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Какво ще кажете а ? Само на 5 месеца е, но е вече ориентиран благодарение на татко си. :icon_thumbup: post-894-1225801496_thumb.jpg

Рожба златна! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Какво ще кажете а ? Само на 5 месеца е, но е вече ориентиран благодарение на татко си.
Ванка! Да ти е живо и здраво, малкото фенче........ :icon_thumbup: .....Ама да те питам: Преди да го снимаш, да не си му казал че ще сменяш Колта с Опел, та така уплашено гледа детето........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, сладур неземен ;) Винаги съм казвал, че на диамантите им отиват малки деца! Моята както е комби... с лепенка "Baby on board" отзад... пък и с това шаренкото сега отвътре - направо си плаче за едно малко дете ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка! Да ти е живо и здраво, малкото фенче........ :icon_thumbup: .....Ама да те питам: Преди да го снимаш, да не си му казал че ще сменяш Колта с Опел, та така уплашено гледа детето........

Или просто слънчицето е изумено от смяната на детската количка с луксозен автомобил!

Да ти е живо и здраво детенце, много да те радва, а като дойде време то само ще си поиска диамантите.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, сладур неземен ;) Винаги съм казвал, че на диамантите им отиват малки деца! Моята както е комби... с лепенка "Baby on board" отзад... пък и с това шаренкото сега отвътре - направо си плаче за едно малко дете ;)

Ами хайде Стиляне, на Пампорово трябва да действаш яко! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка! Да ти е живо и здраво, малкото фенче........ :icon_thumbup: .....Ама да те питам: Преди да го снимаш, да не си му казал че ще сменяш Колта с Опел, та така уплашено гледа детето........

 

Марине, да го беше видял преди да седне в колта какво беше, рев, ред сълзи, ред сополи, но :mitsu-smiley: му действа много успокоително. Относно смяната: ще има смяна, но само за по-голямо :mitsu-smiley: , защото това нещо умаля в последните месеци. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно смяната: ще има смяна, но само за по-голямо :mitsu-smiley: , защото това нещо умаля в последните месеци. :icon_thumbup:

 

Хе-хе, с бебе в двувратка не си е работа. Аз известно време ползвах Мазда-та на баща ми и докато сложа малкия в седалката ставах като "гумения човек". А количката като я пъхна в багажника и няма място за друго. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, сладур неземен ;) Винаги съм казвал, че на диамантите им отиват малки деца! Моята както е комби... с лепенка "Baby on board" отзад... пък и с това шаренкото сега отвътре - направо си плаче за едно малко дете ;)

Ми какво чакаш? Голяма кола имаш, място и за столчета, и за колички в нея - бол - захващай се за работа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или просто слънчицето е изумено от смяната на детската количка с луксозен автомобил!

Да ти е живо и здраво детенце, много да те радва, а като дойде време то само ще си поиска диамантите.... :)

Ех, Женичка, Женичка..... Това време идва толкова бързо, че чак ми се вие свят! Моите красавици са на 9 и вече се пазарят, че първите им коли ще са колт-чета.... Такива едни, луксозни :icon_angel: ........ Дори Невена се уби да убеждава баща си (неуспешно) да си купи колт, вместо туинго (опазил Бог), ама за 106 не успя да се пребори и сега страда :icon_crying: детето.......

Така се възпитава поколение! Ще видите вие щампи след НГ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Женичка, Женичка..... Това време идва толкова бързо, че чак ми се вие свят! Моите красавици са на 9 и вече се пазарят, че първите им коли ще са колт-чета.... Такива едни, луксозни :icon_angel: ........ Дори Невена се уби да убеждава баща си (неуспешно) да си купи колт, вместо туинго (опазил Бог), ама за 106 не успя да се пребори и сега страда :icon_crying: детето.......

Така се възпитава поколение! Ще видите вие щампи след НГ

Роско, куклите ти са малки, а вече знаят! :icon_thumbup: Пожелавам ти най-искрено, като дойде време да се качат в кола да могат сами да си я позволят. Дори и да не е от най-луксозните....

Като си помисля и аз се канех на 106, после предполагах, че ще карам хонда, но ето какво ми подсказа 6-тото чувство! :mitsu-smiley: Тате, никога не е имал Митсубиши, но от всички коли, които сменихме японките си останаха на почит! И ето го и моето японче в семейството! Дори проговорих на японски, когато я карам да сменя скорости - ич, ни, сан, ши, го... :D Колкото до възпитанието, все още нямам деца, но имам сестра, която съм почти отгледала (тя пък е луд фен на БМВ), но смятам, че трябва да им оставаш правото на свободен избор и само да отчиташ плюсовете и минусите на вероятните решения. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на сестра ти да влезе в пътя и да идва в клуба...Туй бмв като се изпикая пред него и ще закъса :D Сериозно ви казвам, на тия БМВ-та трябва да им забранят зимата да се движат...Един сняг, и само ми се пречат и задръствания правят :) Един път едно такси (мерцедес), се натискаше да влезе до входа на имота ми, по черния път а беше валяло сняг...Убеждавах го да ме остави на главната, но той не...Стигна с 1000 зора до портата и там умря....Как са бута 2 тона щайга...Бях целия вир вода докато го изкараме на пътя...Трябваше да го накарам той да ми плати! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на сестра ти да влезе в пътя и да идва в клуба...Туй бмв като се изпикая пред него и ще закъса :D

За всеки влак си има пътници... :icon_angel: Тя пък не разбира моето увлечение, но аз не й се сърдя. Нали знаеш приказката "Въпрос на вкус казало кучето и си облизало д...то" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се...Защо да и отваряш очите :) То пък ако станат много митцки, ще си загубим чара, и няма да изпъкваме на улицата сред кошниците :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се...Защо да и отваряш очите :) То пък ако станат много митцки, ще си загубим чара, и няма да изпъкваме на улицата сред кошниците :)

:spam: Те нейните са широко отворени, но гледат в друга посока!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям е сладйкиш в Колт-а :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

 

 

Ех, сладур неземен ;) Винаги съм казвал, че на диамантите им отиват малки деца! Моята както е комби... с лепенка "Baby on board" отзад... пък и с това шаренкото сега отвътре - направо си плаче за едно малко дете ;)

-> Най-искрено Ви го пожелавам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братчед, сега трябва да поработиш и за една навигаторка и комплекта е пълен ;)

Напомни ми как крадях на баща ми Паджерото преди 15-16 г. Замисли се кво те чака!

Да ти е жив и здрав и само да те радва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...