Премини към съдържание

Мерак за 3000gt


Препоръчано мнение

Нещо ми стана, от няколко седмици не спирам да мисля за 3000GT.А ма пусто все не стигат парички, но вижте на какво попаднах.

Знам че е гробница, но леко по леко сигурно ще може да за прилича на кола:

http://bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=beccryitawjl

Имали някой с италиански?да ми преведе коментара подобявата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми стана, от няколко седмици не спирам да мисля за 3000GT.А ма пусто все не стигат парички, но вижте на какво попаднах.

Знам че е гробница, но леко по леко сигурно ще може да за прилича на кола:

http://bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=beccryitawjl

Имали някой с италиански?да ми преведе коментара подобявата.

Не можеш му намери части бате на тоя :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма не възможни неща, но първо трябва да разчета обявата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми стана, от няколко седмици не спирам да мисля за 3000GT.А ма пусто все не стигат парички, но вижте на какво попаднах.

Знам че е гробница, но леко по леко сигурно ще може да за прилича на кола:

http://bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=beccryitawjl

Имали някой с италиански?да ми преведе коментара подобявата.

Кво ти стана пък на тебе бре ??? Да не си пушил повече, отколкото трябва....... :lol: ......Май ще си сменяш пак подписа...... :P .......Аз не разбирам Италиански, ама май пише същото което се вижда.......Че мАтора е с 2-вала, че джама е строшен, че няма тапицерия по вратите, пък останалото било ОК (мулто бене)......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кво ти стана пък на тебе бре ??? Да не си пушил повече, отколкото трябва....... :lol: ......Май ще си сменяш пак подписа...... :P .......Аз не разбирам Италиански, ама май пише същото което се вижда.......Че мАтора е с 2-вала, че джама е строшен, че няма тапицерия по вратите, пък останалото било ОК (мулто бене)......

Нещо ма захапа лудо куче :icon_dance: Ако е така както го превеждаш, още утре ще званя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ма захапа лудо куче :icon_dance: Ако е така както го превеждаш, още утр ще званя.
Само да не стане гранде инфекция, с намирането на части.......В кобра и Мустанг, на 100% нямат стъкла за това животно......Пък и изчакай Роско, гледам че витае из форума, той май го знае Талянския........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, батe, да има едно такова и при нас в Плевен, ама по-добре ще да е като на Батко ни Гого........VR4....... :icon_n_clover: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммммммм няма как да стане с VR4, нчма толкова кинти :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да е от Италия.Имам роднина там и няма да регистрирвам в БГ, че за акциза нещо не ми се дават пари.Тази съм я гледал но е в Испания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, но това бялото е в окаяно състояние...........за да се направи ще излезе на парите на читаво ГТ 3000.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Е, това е вече друго нещо. И само като си помисля, че тази кола е на 14 години, а изглежда все едно е тазгодишен модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ми се иска, да изкарат някой наследник, на този прекрасен автомобил :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ми се иска, да изкарат някой наследник, на този прекрасен автомобил :icon_n_clover:

Утре ще звънна на моя човек да се обади ище видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Много интересно като кликнах на картата да видя къде точно се намира колата в Испания , картата се отваря на град в щата Алабама , Съединени Американски Щати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно като кликнах на картата да видя къде точно се намира колата в Испания , картата се отваря на град в щата Алабама , Съединени Американски Щати.
И на Испанеца не му се плащат акцизи....... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно като кликнах на картата да видя къде точно се намира колата в Испания , картата се отваря на град в щата Алабама , Съединени Американски Щати.

И аз го забелязах, но и на други обяви го прави.

Споредмен за синьото ГТ3000(испанското)обявата не реална.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го забелязах, но и на други обяви го прави.

Споредмен за синьото ГТ3000(испанското)обявата не реална.

Ама колата си я бива :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то аз като гледам и на италиaнската обява, местонахождението на търговеца e пак някъде из Щатите.
Мани ми е и същият продавач, с мексиканската шапка, и флагчето в ръка....... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мани ми е и същият продавач, с мексиканската шапка, и флагчето в ръка....... :lol: :lol: :lol:

 

 

 

:lol: Вярно бе. Абе викам си аз: "Познат ми е този човек."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Плевен, не знаеш на кого да свирнеш за италианския просто ;) Ето ти превод:

 

това е модификация "Америка" с aspirated двигател, със двойно задно задвижване (тоест не е 4х4). Колата НЕ е претърпяла катастрофа, а е аварирала - със свален капак е от март месец. Трябва да се смени предния капак, бронята и стъклото, а по двигателя - гарнитура и ще бъде ок. Обадете се на 348/7127460 ако се интересувате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...