Премини към съдържание

Мерак за 3000gt


Препоръчано мнение

Бате, от опит ти казвам, че не си заслужава. Или VR4 или нищо. Тази атмосферка ще е такъв мъртвец, че идея си нямаш. Тон и 700 килограма е и дори заводски с туин турбо пак не е от най-бързите, но е сравнително добре. Същата работа е и с еклипса. Като го взех бях много разочарован как върви - а има агресивна визия. Затова, ако питаш мен по-добре търси twin turbo vr4 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, от опит ти казвам, че не си заслужава. Или VR4 или нищо. Тази атмосферка ще е такъв мъртвец, че идея си нямаш. Тон и 700 килограма е и дори заводски с туин турбо пак не е от най-бързите, но е сравнително добре. Същата работа е и с еклипса. Като го взех бях много разочарован как върви - а има агресивна визия. Затова, ако питаш мен по-добре търси twin turbo vr4 :)

Чакайте малко,аз не искам да си правя гонки като БАТЕ ГОГО(пред който се прекланям).

240к.с.Мисля яе ще са ми достатаяни, или греша?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте малко,аз не искам да си правя гонки като БАТЕ ГОГО(пред който се прекланям).

240к.с.Мисля яе ще са ми достатаяни, или греша?

Дребна работа - една гарнитура :icon_censored: . Ама като свалиш главата и като видиш- я тя крива... После малко клапани накривени, по коляно-мотовилковия механизъм още малко лагери, болтове, сегменти, после в коша леш, че стояла половин година на открито без капак - за има няма 10 000 лв. ще стане кола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да пиша едно писмо на сладура италианец, да го разпитам по-подробно за състоянието на колата... пък като дойда в Плевен (скоро ще е, не се надявай) ще имам едно черпене от теб ;) И без това малкия сладур не съм го виждал от много време, пък и Нат ще ти се радва. Кажи само какви въпроси имаш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще съм ти задължен, ако ми направиш тази услуга.

Въпрос:За каква гарнитура иде реч?

На снимките се вижда около едно водно съединение малко ръжда, от къде?

В движение ли е?

Коментар за цената.

Ще я купува италианец.

Благодаря предварително

П.С. Малкия е ОК, не ти трябва да го виждаш този звяр, но все пак ако се престрашиш вземи си дебелите нерви.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми стана, от няколко седмици не спирам да мисля за 3000GT.А ма пусто все не стигат парички, но вижте на какво попаднах.

Знам че е гробница, но леко по леко сигурно ще може да за прилича на кола:

http://bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=beccryitawjl

Имали някой с италиански?да ми преведе коментара подобявата.

Колега всеки трябва да гони мечтите си ама тази ми се струва че ше те назори като го гледам в какво състояние е! :icon_crying: Но все пак късмет и всичко най-най от мен! :icon_clap: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще съм ти задължен, ако ми направиш тази услуга.

Въпрос:За каква гарнитура иде реч?

На снимките се вижда около едно водно съединение малко ръжда, от къде?

В движение ли е?

Коментар за цената.

Ще я купува италианец.

Благодаря предварително

П.С. Малкия е ОК, не ти трябва да го виждаш този звяр, но все пак ако се престрашиш вземи си дебелите нерви.

Поздрави!

 

Никакъв отговор все още ;( Писах му още на 28 октомври...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв отговор все още ;( Писах му още на 28 октомври...
Е чакай де.....Те докато го открият в щата-Алабама, ще мине цял месец....... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв отговор все още ;( Писах му още на 28 октомври...

Стиляне, хайде пак да пробваш едно писамце да пратич :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...