Премини към съдържание

София


Препоръчано мнение

Марио, има достатъчно гадни неща в живота ни...Въпроса е, че аз не бих могъл да губя, по няколко часа от краткия ни живот, всеки божи ден, в задръствания...Пък и тай да е, както казваш...ми тогава да им направим малко гадно на тия управници, барем да ги разнообразим и да не им е скучно да се гаврят с нас...

Лошото е че нищо не можем да им направим......Ние сме независими, понеже нищо не зависи от нас...... :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не е така Марине,много неща могат да се направят.Първото е народът да разбере,че като има избори,трябва да излезе и да гласува(тука сега всеки ще си каже-"Ами то няма за кого!").Второто е да престанем с тази прословута българска овча психика и да си кажем-Аз контролирам живота си,ще направя еди какво си!,а не-а"ми какво да се направи,такава ни е държавата".Защото никой няма да дойде и да ни оправи,да ни нахрани,да ни даде пари в ръцете.И накрая,ако наистина разберем,че Съединението прави силата,България ще пребъде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е баш така, защото и да излезе народа, няма за кой да гласува.....Друго щеше да е ако народа определяше кой да участва на изборите.....А сега какво....Листите попълнени с техни си хора, и айде народе-гласувай.....Аз до сега винаги съм гласувал, но вече се питам дали има смисъл.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, уви, батко ми Марин е прав.....

Никак не ми се говори за политика, особено тук, знам, че не е желателно, НО ще го подкрепя! И ще се опитам да бъда безкрайно загадъчен и неутрален. Ще спомена партиите с истинските им имена. Това не мога да се стърпя да не го направя!

 

БСП - половината от министрите им бяха от правителството на Жан. Това е най-малкият им проблем!

НДСВ - ми те от 8 години са във власта ( бе 800 дни ли бяха, не разбрах някак си)

ДПС няма да ги коментирам изобщо

СДС, ДСБ и пр. дясно - не го виждам по никакъв начин.

ГЕРБ - Бат' Бойко със София не може да се оправи, а с държавата ли?! След като софийския буклук го карат в Силистра - за този човек как да гласувам?!

Забравих Атака.... И тях, като ДПС - няма да ги коментирам, те са същите, но предните са по-богати.............

 

Аз съм човек с гражданска съвест и позиция. Повярвайте ми. Останал съм тук, защото съм вярвал, че нещо зависи от мен и моят глас. Моля ви, кажете ми за кой от гореизброените да гласувам, един единствен сериозен аргумент ще ми стигне!

 

Знам, че нарушавам малко правилата, затова - ако прецените - изтрийте ми поста - никак няма да се разсърдя, никак! Ама да си кажа!

 

Модераторски контрол: Моля да не се политизират постовете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувай, за най-доброто, сред най-лошото....Все файда е, да знаеш! Съгласен съм, че всичките са шлака и нямаме голям избор...но кажете ми, по-добре ли е да не гласуваме, и да дойдат ДПС на власт? Ако това стане, си стягам куфара и заминавам...Гадните цигани (сори ама съм бесен), достатъчно тровят живота ни...Ако, този олигофрен Доган, спечели, просто не искам да съм българин повече! Затова гласувайте моля ви...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувай, за най-доброто, сред най-лошото....Все файда е, да знаеш!
Абе аз вече 20 години това правя, ама гледам файдата е никаква.......Най добре(според мен) е , един път ама никой да не гласува, да им провалим изборите, па белким се замислят малко.....Ама лошото е че бабичките с бастунчетата, и авто туристите(от Стамбул) пак ще гласуват, и за това няма оправия....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Именно това ти казвам...Изборите няма да се провалят, ами братята роми ще гласуват за оня пробит цървул! Макар, че половината даже името му не знаят, и като ги питат за кого са гласували, мълчат кат телета...Дайте ми един калашник, 4 сумки с по 4 пълнителя, и аз ще се жертвам да ви избавя от тази измет! Няма отърване от тая напаст иначе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На широко сте свикнали да живеете в София и се оплаквате, ту от задръствания, ту от ремонти, ту от нещо друго. :icon_dance:

В Петък бях по София. Тъкмо свърших половината работа и се бухнах в първото задръстване на семинарията. :icon_clap: Свих в Лозенец за другата работа и към 17:15 от х-л "Хемус" към НДК пак в задръстването. :icon_clap: Навиках се на жената, че иска да ходи кам Орлов мост, а в задръстването ми казва да мина през ВМА (двете посоки са на 180 градука) и така към 18:30 бях след спирката на 305 на Орлов мост. Спрях за 10-15 минути да нагласим децата и потеглих с надежда, че Софиянци са се изнесли към родните си места. :icon_rock: Да ама Не. :icon_crying: Още в Горни Богров задръстване. :icon_box: След това преди виадукта на Яна пак задръстване. :icon_blush: После пред тунела отново и т.н. Изобщо цялата държава се е задръстила и най-вече София. :icon_angel:

Оплаквате се от Бат Бойко. Ами ако не беше той кой щеше да осветли в далаверите в общината и Вальо Топлото щеше да си се къпе в джакузито и да си кара Поршето. Мога да ви кажа само, че много е лесно да се кретикува.

При нас миналата година изринахме бившия кмет, който за два мандата (8 години) нищо не направи. Говоря глупости! Направи човека много далавери. Остави града с 8 милиона дългове и напълно разпродадено общинско имущество. С една дума града бе пред фалит. Видин е единствения град в страната без Метро, Била, Технополис, Кауфланд, Техномаркет, Зора и т.н. Нито една от веригите не е била допусната на територията на областта. За 8 години управление града от 60 000 стана по-малко от 30 000 души. Половината са цигани.

Сега кмета е от ГЕРБ. До Коледа ще има поне МОЛ, а може и още някоя от веригите да успее да построи и пусне новите си хипермаркети. Хората започнаха да се връщат в града. Всяко заседание на общинския съвет може да се слуша по регионална медия. Накратко нещата вървят на оправяне. Откритост към избирателите и привличане на инвестиции - това е част от формулата на успеха. И това само за една година. :icon_clap:

Защо ви пиша за Видин ли. Ами то и за другите градове е така. Ако в провинцията нещата се оправят и хората се върнат да работят там, София ще се оправи и всички ще са щастливи. Ако това не стане доброволно ще ви увеличат данъците и нещата ще си дойдат по местата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нашия като е продал душицата си на .... (една варненска групировка дето цяла БГ я знае). Вярно е 12 мола се строят, има си вериги магазини...Ама като знам що пара са прибра, това означава ли, че трябва да го хваля?! Такива далавери, ама такива далавери...Особено с това асвалтиране, няма да ви казвам какви пари се окрадаха!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз например, като видях какви далавери се въртят от бившия кмет 5-6 години една стотинка данък не съм платил.

Но тоя го виждам, че прави нещо за града и нещата отиват на добро. Мисля да си платя всички данъци и лихвите на куп, та да помогна да се оправят по-бързо нещата.

Може да последвате моя начин на борба. Пък може и да се оправи нещо, знае ли човек. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...
  • Admin

Шест кръстовища на две нива ще се строят в София. :)

 

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2503891

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Днес беше върхът на върховете в София сутринта.

До кога ще продължава това чудо?

 

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3480491

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не можах да разбера от какво беше задръстването вчера по Цариградско - всички караха бавно...

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не можах да разбера от какво беше задръстването вчера по Цариградско - всички караха бавно...

То винаги е така - като паднат 2 см. сняг и става страшно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...