Премини към съдържание

Избор на Якета


Spiritmaster

избор  

21 гласа

  1. 1. ????? ?? ?????

    • ??????? ??? ?? ????? ?? SpiritMaster
      4
    • ??????? ??????? ? ??????? 1 ?? ????
      14
    • ??????? ??????? ? ??????? 2 ?? ????
      6
  2. 2. ????? ?? ?????

    • ???????? ?????? ?? ???????????? ???
      21


Препоръчано мнение

Аз не пиша много по темата, обаче гласувах и чакам да видим мостра. Мисля, че и за мен ще има яке. Предполагам заявките ще ги пускате по размери, защото мен някой "L" ще ми е като чувал :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги четете по-добре това което съм предложил,защото почваме да говорим едни и същи неща..Да -якето е оригиналното с черен цвят(и малко светло като на модела)без надписи по ръкавите (за да изчистено),с емблемата и надпис "Mitsubisi Motors" (на гърдите) и на гърба както на моде-

 

ла,който съм предложил! Виждам ,че на повечето им харесва и ако се изпълни и с добра материя,ще стане супер :)

P.S. И дайте да уточним първо модела и тогава заявките за размер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изпратете ми снимка на това лого от тениските де, да го видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата Dell за бързата реакция - лично моето мнение е , че няма да е естетически издържано , но ако държите ще направя обработка и на този вариант довечера , както и Иво като ми изпрати снимката за да направя якето вече като краен вариант с лице и гръб в цветовете които избрахме. Поздрави

 

П.С. В Ще чакам мненията ви до Сряда ( 24.09.2008г) , в Четвъртък смятам да дам готовият вариант за да правят мострата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е снимката и логото:И кое няма да е издържано естетически? Виждам ,че с колегата Dell пращаме различни логота ,но да си призная и неговото не е лошо (макар ,че става вече по наситен гърба)

post-2502-1222174572_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния модел си е най-готин така като си е червен.

С тия черни цветове все едно сме тръгнали на погребение...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния модел си е най-готин така като си е червен.

С тия черни цветове все едно сме тръгнали на погребение...................

 

 

Ами Аз също мисля че в оригиналното цветово съотношение, си е прекрасно но повечето колеги искат черно , да пусна нова анкета за цветово съотношение ли 3-та !???

 

Хубаво ще е да конкретизираме цветовете , защото две мостри - все пак трябва и да ги платя нали разбирате !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , въпроса според мен за сега стои в това да изберем модел и как да се разположат надписите върху него (както и какви и кои да са)

След това SpiritMaster ще заяви кройката и като стане всичко ок , да се пусне една тема в която всеки да заяви бройки,размери и цвят- като за цвят да останем на вариант черно или червено...Така като се съберат примерно 50 от едните и 50 от другите (казвам примерно) се пуска заявката и тогава се разбира цената -за последното ще помоля SpiritMaster да се позаинтересува и да ни каже примерна цена (смятам ,че и за колегите е добре да знаят дали има смисал да си опръчваме такива якета или ще излезнат като от магазина)

П.С. Също предлагам да стигнем до консенсус най-накрая ,защото хората са с различно мислене,но тук говорим и за яке което ще ни отличава и трябва да е едно и също!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен и с двамата, за наситеността вярно е, не знам доколко не е естетическо, защото да си призная, едно е да го гледам така, а съвсем друго на готов продукт, изхождам единствено от факта, че според мен стои много добре на тениските..... Разбира се другият вариант също не е никак лош... Колкото до цветовото отношение, червеното сякаш надделява, друг е въпросът, че ще си личи повече, ако се изцапа. А трети въпрос е, че от червено до червено има разлика, и не се знае колко по-бледо или по-тъмно ще излезе всъщност :) При 1:1 с оригинала от първата снимка /червеното леко оранжевее и бялото - сивее/ сякаш и аз клоня към него. Но подозирам, че няма да е 1:1.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на Якето мисля че няма да надхвърли 80лв но твърдата цена ще знам, след като направят мострата да си сметнат материали + труд с една дума рекапитулация на продукта а и цената зависи и от количествата , знаете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена ми звучи много добра, а за бройките...тогава ще трябва активност!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направих два варианта - изберете ! - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...amp;pid=7823870

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва черното...хайдеее искам яке вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двата варианта са добри - аз лично смятам да си поръчам и от двата цвята (само да могат да се изпълнят толкова добре)

Единствената ми забележка(ако може да се приеме) е надписите отзад да са малко по-малки както и силуета , но държа и другите колеги да се произнесат по въпроса!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не може ли да поръчаш един брой, и да го видим в действителност направено, и направо да правим заявките, че вече им е време на якетата, пък и се запалихме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се притеснявам да не ни набутат някоя ефтина материя и като спра на някоя бензиностанция да не ме викат да зареждам гориво :icon_rock:

Все пак за 80 лв не ми се вярва да е нещо качествено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Имаш право, но затова казвам да се направи едно яке, и колегите от София, на един бърз събор да го видят и изкоментират тук!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,ако става въпрос за 5-6 якета ,нали знаете ,че няма смисал да се извършва това начинание... казвам го , защото обсъждаме само 5-6 човека темата и само ние сме истински заинтересовани май! Дайте да уважим на SpiritMaster идеята ,защото заслужава, или да кажем на човека да не се блъска за тоя дето клати гората...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Имаш право, но затова казвам да се направи едно яке, и колегите от София, на един бърз събор да го видят и изкоментират тук!

 

Ще направя мостра , а цената от 80 съм я казал ориентировъчно , дефакто незнам колко ще излезе. До няколко дни ще имам мострата и цена !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: На мен ми харесва оригиналния модел без значение на цветовия вариант. И двата намирам за много хубави и бих си поръчал и от двата. Големината на надписа на гърба трябва да е балансирана според модела на якето т.е. нито голям нито малък, а емблемата на ръкавите също трябва да остане тъй като все пак трябва да има и спортен елемент. Добре ще е да не бъде много дебело а някакъв среден вариант за да бъде по-функционално :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам така: колегата Spiritmaster прави мострено яке, одобряваме го и след това пускаме една тема за заявки, за да видим колко кандидати ще има! Иво, не се притеснявай, ще има желаещи убеден съм, даже и за по няколко якета, така че бройка ще имаме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се притеснявам да не ни набутат някоя ефтина материя и като спра на някоя бензиностанция да не ме викат да зареждам гориво :icon_rock:

Все пак за 80 лв не ми се вярва да е нещо качествено.

 

 

 

Колега облеклото което се използва по безиностанциите е от трико такова докерско , а и никой не те кара насила да си поръчваш яке нали така !

 

Не стоя пред pc-to по сумати време щото си нямам работа , а за да мога да ви покажа как би изглеждало и съм положил труд и ангажимент все пак не за друг ами заради Вас , и в крайна сметка на който не му харесва да не си поръчва - малко е прибързано да се коментира кой кого ще вика на бензиностанцията без да е видял готовият продукт !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако донесе якето в Стара Загора след няколко дни - съвсем ще успеем. И аз клоня към червеното, но ме интересува повече матрията.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...