Премини към съдържание

Вече съм един от вас


cassper

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, вече мога да ви нарека така защото от няколко дена съм собственник на :mitsu-smiley: CARISMA 1,6 / 16V / 66 Kw / 1997 Просто невероятен автомобил, карал сам много и най-различни коли но тази неможе да се сравнява с тях. просто никакав шум, голям комфорт, лесна за управление и най вече много ИКОНОМИЧНА :icon_thumbup: . при първа възможност ще пусна снимки, само да свърша с смяната на консумативи. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, вече мога да ви нарека така защото от няколко дена съм собственник на :mitsu-smiley: CARISMA 1,6 / 16V / 66 Kw / 1997 Просто невероятен автомобил, карал сам много и най-различни коли но тази неможе да се сравнява с тях. просто никакав шум, голям комфорт, лесна за управление и най вече много ИКОНОМИЧНА :icon_thumbup: . при първа възможност ще пусна снимки, само да свърша с смяната на консумативи. :rolleyes:

Честито!!!

И аз съм така от понеделник.Със здраве да си я караш.И да не се чупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка и много съвместни безаварийни километри! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, колега, за придобивката :icon_clap:

Сега първата ти задача ще е/след смяната на консумативите/, да дойдеш на 27.09 в Стара Загора, за да видим бижуто... :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега. Честита придобивка. Много безаварийни километри и хубави моменти :wub: :D

Сервиз да видиш само като дръпнеш някой до там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за хубавите пожелания, :icon_dance: благодаря и за поканата за Стара Загора. Надявам се че ако не възникнат никакви проблеми мога да уважа поканата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Честито и добре дошъл в клуба.

 

Хареса ми как в едно изреченмие си описал много точно колата.

 

Карай я с удоволствие, както правим, всички тук.

 

 

P.S. Надявам се, правописа се дължи на еуфорията около Диаманта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Я какво е това табло и тоя дисплей http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30...amp;pid=8954058

 

На тая снимка до колкото си личи, това е явно специална манифактура и ми се струва е елиминиран пасажерския еърбег. Много добре изглежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я какво е това табло и тоя дисплей http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30...amp;pid=8954058

 

На тая снимка до колкото си личи, това е явно специална манифактура и ми се струва е елиминиран пасажерския еърбег. Много добре изглежда.

Много добре изглежда колата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...