Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

КАто стана на въпрос, в списъка не видях най важния човек Big Boss, Светльо хайде на купона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

КАто стана на въпрос, в списъка не видях най важния човек Big Boss, Светльо хайде на купона.
Като не четеш и между редовете, така се получава.......Светльо ще маа гащи из Япония, докато ти си монтираш веригите на Чепеларе..... :lol: ... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като не четеш и между редовете, така се получава.......Светльо ще маа гащи из Япония, докато ти си монтираш веригите на Чепеларе..... :lol: ... :P

Марине, а ти какво ще мааш, че те не виждам в списъка... :icon_crying:

Зарежи за два дена работата, че ще се озоря без теб с напитките...

Или предпочиташ, на връщане от купона, двама шашави Дагейци, да ти дойдат на гости? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, а ти какво ще мааш, че те не виждам в списъка... :icon_crying:

Зарежи за два дена работата, че ще се озоря без теб с напитките...

Или предпочиташ, на връщане от купона, двама шашави Дагейци, да ти дойдат на гости? :D

Остави го, нали е дизел.Ами ако стегне студ какво ще правим, няма да бутаме я. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остави го, нали е дизел.Ами ако стегне студ какво ще правим, няма да бутаме я. :icon_dance:

Разпъвам тука ударени таралясници, и за това мога да дойда, само ако свие много студ, и падне сняг, за да ви дърпам нагоре по баира, с трактора...... :P....Иначе пали по добре от твоя, вервай ми....Само като извадя ключа от джоба, и е запалил...... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разпъвам тука ударени таралясници, и за това мога да дойда, само ако свие много студ, и падне сняг, за да ви дърпам нагоре по баира, с трактора...... :P....Иначе пали по добре от твоя, вервай ми....Само като извадя ключа от джоба, и е запалил...... :lol:

Ууууууу, някой е запалил? :rolleyes: Вярвам, че пали много добре нали е :mitsu-smiley: /ако не замръзне нафтицата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разпъвам тука ударени таралясници, и за това мога да дойда, само ако свие много студ, и падне сняг, за да ви дърпам нагоре по баира, с трактора...... :P....Иначе пали по добре от твоя, вервай ми....Само като извадя ключа от джоба, и е запалил...... :lol:

Че то твоето бижу, като това тук, бре...:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=92817

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ууууууу, някой е запалил? :rolleyes: Вярвам, че пали много добре нали е :mitsu-smiley: /ако не замръзне нафтицата :icon_dance:
Мани, ми съм натряскал резервоара догоре с Приста ли беше, Лук ли беше, ама на Ойл завършва, и наистина може да замръзне..... :lol: ....Голяма грешка от моя страна, иначе зимата си перкам с Алпин дизел-на ОМВ, и нямам грижи..... :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мани, ми съм натряскал резервоара догоре с Приста ли беше, Лук ли беше, ама на Ойл завършва, и наистина може да замръзне..... :lol: ....Голяма грешка от моя страна, иначе зимата си перкам с Алпин дизел-на ОМВ, и нямам грижи..... :icon_dance:

То си има добавчици за тази работа, но понеже си "тума неверни" сиписи като в доброто старо време ГАЗ ЗА ГОРЕНЕ и всичко ще ок :icon_angel: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

90% сигурно, че и шефката ми ще дойде ;) до понеделник ще сме платили със сигурност ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда, но все не съм решила единична или двойна стая ще платя. Но то ще се разбере като пусна паричките. За сега съм +1 :)

А прогнозите са за сняг още в началото на седмицата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко,вместо единичната стая ще искам апартамент за двама,че май и мъжът ми ще дойде.В понеделник ще преведа разликата в паричките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко,вместо единичната стая ще искам апартамент за двама,че май и мъжът ми ще дойде.В понеделник ще преведа разликата в паричките.

 

Ама с две мицки ли ще дойдете :) Айде то не остана, голямо джомбаре ще падне с толкова народ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама с две мицки ли ще дойдете :) Айде то не остана, голямо джомбаре ще падне с толкова народ :)

Не знам,май аз ще дойда в петък ,а той в събота.Няма да са 2 :mitsu-smiley: Той кара 407 .Лансера не е регистриран,иначе можеше и с него да дойде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Започваме да ставаме все повече и повече - това може само да ни радва!

П.С. Сега като гледах детайлна прогноза за времето на Пампорово , дават следното:

Валеж във втората половина от деня на вторник и сряда ... после слънчице и чак в неделя отново сняг! Така ,че мисля до вериги , няма да се стигне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Ивчо ,

 

и аз така гледах прогнозата даже ако е така както я дават и с летни гуми ще може да се качим :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде организатора на мероприятието?Да сподели, ще имали тестове или не?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: СПИСЪК :mitsu-smiley:

 

Списъка на платилите и резервиралите за събирането ни на х-л "Пампорово" 21-23.11.2008г. :

 

Васил Сивков - Домакин-организатор

 

1.Мая Димитрова Попова - NoMaya x2 - (260лв-100% платила - апартамент за двама)Ok

2.Валентин Йорданов - bate pleven x2 + 1 дете - (316лв-100% платил - апартамент за двама и дете)Ok

( Вальо "bate pleven" , имаш ресто 36лв, тъй като при резервация на апартамент не се доплащали пари за детето. Плащаш само 20лв за храната)

3.Кристина Георгиева - krisi x 2 - (120 лв-45 % платила aпартамент - 140лв за доплащане)

4.Николай Мизов - NMizov x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ok

5.Любомир Чобанов х2 - (200 лв-100% платил - двойна стая)Ок

6.Александър Кирилов х2 - (200 лв-100% платил - двойна стая)ОК

7.Бойко Караманов х2 - (200 лв-100% платил - двойна стая)ОК

8.Васил Йорданов х2 - (200лв-100% платил - двойна стая)ОК

9.Ивайло Нинов x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ок

10.Георги Иванов Бориков - joreto x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ок

11.Валентин Иванов Шопов - valboss x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ок

12.Ивайло Илиев - ivaylo iliev x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ок

13.Тодор Митев - todormitew x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ок

14.Светлана Кръстева - Светла x2 - (200лв- 100% платила - двойна стая)Ок

15.Емил Димитров - Emil Dimitrov x2 - (200лв- 100% платил - двойна стая)Ок

16.Калоян Василев - Toranaga x2 - (200лв-100% платил - двойна стая)Ok

17.Пламен Симеонов Минков - DJ Tymbi x2 - (120лв-60% платил - двойна стая, за доплащане - 80лв)Ok

18.Георги Иванов Митев - Spiritmaster x2 - (100лв-50% платил - двойна стая, за доплащане - 100лв)Ok

19.Боряна Петкова Байкова - bobana75 x8 + 2 деца - (928лв-100% платила - 3 двойни стаи, 2 единични и 2 деца)Ok

20.Снежана Петрова Димитрова - spdspd x 2 - (200лв-100% - платила - двойна стая)Ok

21.Валери Дончев Иванов - echik х 1 - (120лв-100% платил единична стая)Ok

22.Румен Цветанов Христов - PYMEH х 1 - (120лв- 100% платил единична стая)Ok

23.Станислав Козловски - Mitsubishi x1 - (100лв-80% платил единична стая - 20лв за доплащане)Ok

24.Иван Грудев - IVAN VR4x4 x1 - (140лв- 110% платил единична стая - 20лв ресто)Ok

 

Голям ФЕН x2 - 100%

Estilian x4 - 100%

CynepMEH x2 -100%

 

Сивушка x2

charislav x2

Rangel Simov x2

ivailo ivanov x2

 

До тук сме 61 на 100% и 8, изявили желание, но не достатъчно сигурни.

 

При евентуални промени, списъка ще бъде обновен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде организатора на мероприятието?Да сподели, ще имали тестове или не?

В сряда, на път за Свищов минах през Б.С. Пловдив да видя какво е положението с тях.

Първо говорих с дилърите, които ми казаха че на 21.11 трябва да заминат на "обучение".

След това говорих и с директора на Б.С. Пловдив, който е бивш наш служител. Той потвърди това, като добави че това обучение е спуснато като задължително от централния офис на Балкан Стар Аутомотив София и лично от собственика (някъв немец ми каза че е). Щяли някакви от Германия да им водят обучението. Така че за мое голямо съжаление няма да могат да дойдат, въпреки че им се искаше и на тях да се поразвеселят с нас на Пампорово.

Просто не зависи на ниво Пловдив, а е от горе спуснато, без право на отсъствие.

 

Продължават питанията : може ли само нощувките да се платят без храната, може ли само за събота?

Отговора на тези въпроси е НЕ НЕМОЖЕ. Цената е за пакетна услуга, и е базирана на определена заетост и консумация.

Относно притесненията на тези, които са резервирали еденични стаи : ако си намеря компания какво ще правя?

Отговора е: помещенията са двойни стаи, но ви се продават като единични, така че ако си намерите компания я взимайте с вас. Като пристигнете ще доплатите останалата част от сумата, след което от хотела ще направят зареждане на стаите за още един човек.

 

Ако има още някакви въпроси, питайте сега.

 

Колеги, програмата за събирането на 21-23.11.2008г в х-л "Пампорово":

 

Петък:

от 18'00ч до 0..'...ч - пристигане, настаняване и свободно време (за тези които желаят да вечерят р-т "Irish pub" ще работи, но на свободна консумация)

 

Събота:

от 07'30ч до 09'30ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'30ч до 10'00ч - кафе/чай на Лоби бар

от 10'00ч до 12'00ч - дискусия в конферентна зала

от 12'00ч до 12'30ч - свободно време

от 12'30ч до 14'00ч - обяд на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 14'00ч до 18'00ч - разходка до Смолян или конферентна зала

от 18'00ч до 20'00ч - свободно време (басейн, спане или ..........?)

от 20'00ч до 22'00ч - вечеря на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - боулинг в "Bowling bar"

от 00'00ч до 0..'...ч - "Night bar Stars" (по желание)

 

Неделя:

от 07'30ч до 09'00ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'00ч до 09'30ч - кафе/чай на Лоби бар

от 09'30ч до 11'30ч - дискусия в конферентна зала

от 11'30ч до 12'00ч - освобождаване на стаите

от 12'00ч до 1..'...ч - отпътуване (който има още време може да остане на лафче в Лоби бара)

Да ви напомня, че басейна и залата за конференции ни е на разположение от настаняването до заминаването ни безплатно.

 

Програмата остава в този вид.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А МЕНЮТО в този вид.

 

ЗАКУСКА НА БЛОК МАСА

------------------------------

6 ВИДА КОЛБАСИ

СИРЕНЕ

КАШКАВАЛ

МАСЛО

МЕД

КОНФИТЮР

ТОПЕНО СИРЕНЕ

ДОМАТИ

КРАСТАВИЦИ

МАСЛИНИ

ПЛОДОВЕ

ТЕСТЕНИ ИЗДЕЛИЯ / ПОНИЧКИ,КЕКС, КРОАСАНИ/

ТЕЧЕН ШОКОЛАД

3 ВИДА ЯЙЦА

- ВАРЕНИ

- НА ОЧИ

- БЪРКАНИ

- ПО ЖЕЛАНИЕ ОМЛЕТ

ПАРЕНИ КРЕНВИРШИ

БЕКОН

3 ВИДА МЮСЛИ

КОРНФЛЕКС

КИСЕЛО МЛЯКО

НАПИТКИ

ЧАЙ /ПЛОДОВ И БИЛКОВ/

МЛЯКО / ТОПЛО И СТУДЕНО/

КАФЕ / ШВАРЦ И ЕСПРЕСО/

МЛЯКО С НЕС КАФЕ

МЛЯКО С КАКАО

НЕС КАФЕ

КАПУЧИНО

ГОРЕЩ ШОКОЛАД

МОКАЧИНО

2 ВИДА СОК

ВОДА

-----------------------------------------------------------------------

ОБЯД НА БЛОК МАСА

--------------------------

САЛАТИ

Домати

Краставици

Руска салата

Зеле с моркови

Зелена с яйца

Маслини

ПРЕДЯСТИЯ

Бене Фантазия

Сарми лозов лист

Спагети с масло

СУПИ

Пилешка супа

Фасул Чорба

ОСНОВНИ

Винен кебап с телешко месо

Свински карета

Мусака

ГАРНИТУРИ

Ориз

Задушени зеленчуци

Пикантни картофи

ДЕСЕРТИ

Плодове

Шоколадова торта

Руло сметаново

Тарталети

Щрудел

-------------------------------------------------------------------------

ВЕЧЕРЯ НА БЛОК МАСА

----------------------------

САЛАТИ

Печени пиперки, фасул, царевица

Яйца с тартар

Млечна

Овчарска

Руска

Шопска

Мексиканска салата

Маслини

ПРЕДЯСТИЯ

Пататник

Родопски клин

Сърми от зелев/лозов лист

СУПИ

Гулаш чорба

Крем супа гъби

ОСНОВНИ ЯСТИЯ

Пилешко бутче

Свинска пържола

Телешко филе натюр

ГАРНИТУРА

Моркови бейби

Броколи

Картофи соте

ДЕСЕРТИ

Плодове

Торта

Петифури

Орехов пай

---------------------------------

Мисля че ще задоволи повечето от нас.

Ако имате въпроси, питайте.

Аз мисля че менюто е добро и разнообразно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК :D

От инициатора - нагърбил се с организацията, хотела, програмата, менюто - всичко е на ниво :icon_clap:

Е, ако и от БС бяха ни уважили...но, както се казва, няма пълно щастие.

Важното е, че благодарение на Васето, ще се съберем да се видим и да поразпуснем.. :D

А какво по-хубаво от това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо за СПА и ако може и ценички, мисля да релаксирам на 100% :coffee: :icon_smoke: :wine: :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК :D

От инициатора - нагърбил се с организацията, хотела, програмата, менюто - всичко е на ниво :icon_clap:

Е, ако и от БС бяха ни уважили...но, както се казва, няма пълно щастие.

Важното е, че благодарение на Васето, ще се съберем да се видим и да поразпуснем.. :D

А какво по-хубаво от това?

То не е късно да те уважат от БС.....Гледам че Веско, от Бяла Слатина(съкратено-БС), чете всяка вечер темата, та нищо чудно да те уважи...... :P....Той е от тези дето не се канят много, но ходи навсякъде.......Па ако носиш пак от ония бъклици с мавруда, и аз мога да те уважа-няколко пъти....... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...