Премини към съдържание

Предложение


Spiritmaster

изберете стил  

4 гласа

  1. 1. ?????

    • ?????? ????? 3
      4


Препоръчано мнение

Привет на всички , днес реших да пусна тази тема - имате ли желание да се направят например якета с логото на Клуб Митцубиши България , аз имам няколко приятели със шивашки цехове и примерно може да измислим модела на самото яке и да се даде поръчка , моята идея е да има отпред на лицевата част само лого :mitsu-smiley: на страната на сърцето :rolleyes: а отзад на гърба да е изписано с бродерия Клуб Митцубиши България.

 

Ако имате някакви идеи да обсъдим давайте?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз както и много от другите колеги предполагам имат добро въображение , моето желание да стигнем до консенсус относно цветово съотношение и модел , за това чакам мнения :) и желания и когато евентуално спрем на няколко варианта ще се направя мостри , които ще снимам и ще пуснем анкета кой от два или три варианта да пуснем :) Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Представете си следната ситация:

Спирате някъде с Митсубишито и започва да излиза цялото семейство. Бащата, майката, голямото дете и малкото дете. Всички с еднакви якета с емблемата :mitsu-smiley: на сърцето.

Не е ли разкошно да усещаш погледите на околните на гърба си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички , днес реших да пусна тази тема - имате ли желание да се направят например якета с логото на Клуб Митцубиши България , аз имам няколко приятели със шивашки цехове и примерно може да измислим модела на самото яке и да се даде поръчка , моята идея е да има отпред на лицевата част само лого :mitsu-smiley: на страната на сърцето :rolleyes: а отзад на гърба да е изписано с бродерия Клуб Митцубиши България.

 

Ако имате някакви идеи да обсъдим давайте?

Най добре е да се ползва готов модел от колекцията на ЕЛМАЗ-ТЕКС (ДАЙМЪНД) например.....Те вадят най добрите модели, но цените им са солени.....За това избираме модел от тях, и го носим на твоите приятели, те го правят и цената става горе - долу наполовина..... :D ...Така всички ще сме доволни, без "Елмазите" разбира се.... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники а ти представяш ли си , на някоя среща като спрем и слезем 100 -тина души с якенца на :mitsu-smiley: каква гледка !!! или някой някъде патува или се разхожда в някой друг град почивайки например и срешне някои с такова яке , тъкмо ще имаме отличителни белези и ще се запознаваме на живо :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Например якето може да е черно на сърцето червеното лого :mitsu-smiley: , на гърба пак логото но по голямо под вратът и под това лого със сребърни букви Клуб Мицубиши България - да е нещо по - изчистено да не претрупваме много. ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Например якето може да е черно на сърцето червеното лого :mitsu-smiley: , на гърба пак логото но по голямо под вратът и под това лого със сребърни букви Клуб Мицубиши България - да е нещо по - изчистено да не претрупваме много. ? Аз довечера ще опитам да сътворя на блузка с дълъг ръкав как би изглеждало и ще публикувам снимки .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм За якета - и също ще искам 2 броя! Естествено първо е добре да се види модела на колегата , но съм сигурен ,че с общи усилия ще стане хубаво! После ще има глоби ,който на събиране не е с якето :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравите някъде да изпишете Митсубиши Фешън! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Например якето може да е черно на сърцето червеното лого :mitsu-smiley: , на гърба пак логото но по голямо под вратът и под това лого със сребърни букви Клуб Мицубиши България - да е нещо по - изчистено да не претрупваме много. ? Аз довечера ще опитам да сътворя на блузка с дълъг ръкав как би изглеждало и ще публикувам снимки .

 

Колега влез във саита на Рали клуб България фен шоп и виж там има два модела якета Мицубиши от които точно мислех да си поръчвам ,но ще задържа да видя какво ще направим ние :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ечик , гледал съм ги в рали шопа , но на мен лично много много не ми добаднаха а и това не са якета да уточня ! сега набързичко направих как би изглеждало на блузка и качвам снимки скоро ако намеря добър модел на яке ще направя и на него. Само че нещо немога да кача снимките. Извинявам се за това че го спретнах набързо но просто искам да видите идята и да коментирамe. линк : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286710

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра идея и ще има желаещи..... ще стане.......

Имам приятелка с яке, което ми събира очите..... И ралиарт пише на него, цветовете - червено и синьо.....

Ще пусна снимки, дай боже!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ako ви харесва блузката можем и блузки да направим! ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Аз съм за.Мисля обаче,че логото отпред трябва да е мъничко и семпло,а за отзад според мен много ще му отива символа на клуба със силуетчето.И задължително трябва да е тъмно яке.

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намен ми прилича на оние надписи "даспасим Българските медици ш либия"

Според мен якетата трябва да се много семпло,стилно и "газарско"изглежти,А ако ма питате вместо якета по добре суичери.

 

 

Значи буквите съм ги направил по големи за да се вижда по добре надписа може да е с много по малки букви и например да е на един ред , но вече ще е добре да се уточни дали ще са блузи , якета или суичъри !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето и моето предложение. Знам, че снимката е на тениска, но мисля, че стои добре.

 

http://mitsubishi-k1k1.hit.bg/Copy%20of%20IMG_8090.jpg

 

А отпред от ляво е само малка емблема :mitsu-smiley: или малък надпис MitsubishiBG.Com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kaчих още два варианта вижте ги и коментирайте кое не ви харесва

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kaчих още два варианта вижте ги и коментирайте кое не ви харесва
На мен не ми харесва че липсва една думичка....Варианта на К1К1 е по добър....А какво стана с якетата, много бързо станаха на фанелки.......Нищо не коментира по първото ми предложение в темата.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...