Премини към съдържание

Разбиране за хижа "Планинец"


echik

Препоръчано мнение

Събиране - 12:00 часа на големия паркинг до бул. България!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Дано сте си изкарали добре, но след малко ще разкажете :icon_dance: Ние нямаше как да се присъединим, но...само можем да съжаляваме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прибрахме се по живо, по здраво. Снимки ... - друг път.

Само да вметна, че Джонито на bobana75 е останало в моята хладилна чанта :icon_doh: (аз дори не помня как се е оказало там :icon_blush: )

Тя искаше да почерпи за нов член на клуба, сега аз трябва да се моря над него самичък :pepsi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Много добре беше! :)

Признавам, изкарах си много приятно! :)

За да потвърдя казаното ето и малко снимки:

:link:

 

Наздраве на тези дето ще се мъчат! :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Дани, че ни приюти след хижата и ни предостави баня, за да се почувстваме по-бели хора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Дани, че ни приюти след хижата и ни предостави баня, за да се почувстваме по-бели хора

 

 

Е, :icon_blush: ... не е кой знае какво... даже и теракота нямаше като баните на хижата... ама свърши работа... нали!? ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък благодаря на Тошко за превоза, и най вече за това че ни преотстъпиха с Ани президентският апартамент, в стил Луи 13-ти...... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мен снимки този път няма, защото не взех никаква подходяща техника... изкарахме си много много добре, независимо от мястото, условията и фактът, че явно Луи XIV е живял, явно, доста мизерничко ;)

 

Равносметката от събирането е ясна:

1. Преяждане с вкусна скара на приятна поляна на Витоша

2. Сибиране на 16 човека, с които пихме, пяхме и се веселихме

3. Най-после разбрахме тайнствената мисия на пушека на огъня - той винаги преследва Тошко!

4. Ечик и Роско са сватанаци - има планирана сватба за след десетина години

5. Веско и Ечик могат да водят хорото

6. Комбинацията аз, Ечик, Роско и Веско сме способни да лишим хижата от запаси с домашна ракия (за който не разбра - като си тръгнахме беше свършила)

7. Борбата на карти е немислима срещу мен и Ванката

8. Фактът, че сме яли 4 пъти на Витоша не ни пречи да сме гладни и на рождения ден

9. С GPS и в гората се стига!

10. Броят на децата скоро ще надвишава броя на членовете на форума ;)

 

И! Едно много важно решение, което бе взето горе на хижата, което е специално насочени към Светльо - да се създаде нов раздел, който да бъде за половинките на членовете на форума. Първоначално идеята бе за жените на колегите, но пък Милен (съпругът на Ив) се възпротиви... така че - хайде, смело, нека им дадем място да ни обсъждат ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И! Едно много важно решение, което бе взето горе на хижата, което е специално насочени към Светльо - да се създаде нов раздел, който да бъде за половинките на членовете на форума. Първоначално идеята бе за жените на колегите, но пък Милен (съпругът на Ив) се възпротиви... така че - хайде, смело, нека им дадем място да ни обсъждат ;)

Искаш да кажеш, нещо като mitsu-mamma.com? :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, нещо като mitsu-mamma.com? :lol:

 

Ами да... ще говорят за плетиво, бебета (и без това има много), футбол, формула 1... може и някой банка да оплюят, пък да видим дали пак ще фалира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. изкарахме си много много добре, независимо от мястото, условията и фактът, че явно Луи XIV е живял, явно, доста мизерничко ;)

 

Е ми условията в хижата си бяха баш от двора на Луи ХІV, само че от крайната част на двора му - където е била настанена ...прислугата му :D.

Ама всичко това пък хич не беше достатъчна причина, за да не си изкараме много добре. И аз успях късничко да се включа /чак към 21.00 часа/, че трябваше да догонвам обиколките :icon_drunk: :drinks: на всички маратонци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изписано дотук е така!

Вярно е, освен, че нещо за картите не е самата истина, но то.... има свидетели!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rosko карти ли каза - не съм ви видяла да играете :icon_rock: Ето ме и мен да кажа ,че на хижата купона беше супер , няма значение че в стаята ни беше зоологическа градина от малки буби и пеперуди , пак си беше готино с такива весели хора като вас. Много се радвам ,че не се отказах и дойдох и дано минах вече при членовете на клуба с това бойно кръщение до 4ч. сутринта... :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, мисля, че и ти се представи доста добре. И ходеща бутилчица имаше и всичко както се полага.

А и си наистина фен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак повтарям местата за хижата, защото в сряда се качваме да запазваме:

 

...

 

Под въпрос:

...

- Modrus

...

 

много ми е тъжно че не дойдох... но бременна жена и майстори в цялата къща :(:( и просто изпуших... GeorgieV se опитваше да ме извади от леглото, ама не успя :(

 

надявам се да проявя повече съпричастност при следващите сбирки :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

много ми е тъжно че не дойдох... но бременна жена и майстори в цялата къща :(:( и просто изпуших... GeorgieV se опитваше да ме извади от леглото, ама не успя :(

 

надявам се да проявя повече съпричастност при следващите сбирки :icon_blush:

 

Спокойно, ние изпихме и твоята дажба!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3 дни яли, пили и се веселили ;)))) и на карти сериозно сме ги били ;)

:icon_clap:

 

Първото е абсолютно вярно, но за второто може да поспорим(все пак не бях безпаметно пиян) :icon_dance:

 

ПС. Колеги, благодаря за страхотното преживяване. Горд съм, че съм част от вас.

 

ПС-2. Много съжалявам, че не можах да остана на Тържеството, но моята малка принцеса имаше други "планове", а и персонала и посетителите на Снейк хич не бяха очаровани от нейните гърлени възможности и предпочетохме да не разваляме празника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, браво, супер сте си изкарали. Жалко че не можах да се включа, но за следващия път ще направя всичко възможно :)

 

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,наближава и 27.09 така ,че скоро купонът ще се повтори ,само не ми давайте да играя толкова много хоро ,че още ме болят краката :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...