Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Тази няма така важния надпис GPX отзад. :icon_dance:

 

като го вземеш ей така да го направиш

http://i187.photobucket.com/albums/x275/eclipsed_blue/index17-1.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мале, чак сега виждам темата :icon_doh:

Няма я вече...сигурно са я продали. :icon_crying: Можех поне да я заърна на живо тая кола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 4 месеца ...
Мале, чак сега виждам темата :icon_doh:

Няма я вече...сигурно са я продали. :icon_crying: Можех поне да я заърна на живо тая кола...

 

 

колега купи ли си колата - тази в мобиле беше моята ,не е продадена а беше зазимена . сега ще я оправям леко по леко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега купи ли си колата - тази в мобиле беше моята ,не е продадена а беше зазимена . сега ще я оправям леко по леко

Ами ако още я продаваш, пусни една тема в "Купува-продава". Ако ли пък ще я ремонтираш, пак пусни, но в подфорума на бегачките :icon_dance: Яка кола е това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако още я продаваш, пусни една тема в "Купува-продава". Ако ли пък ще я ремонтираш, пак пусни, но в подфорума на бегачките :icon_dance: Яка кола е това!

 

най- вероятно ще се продава - ще я пусна ,а засега ето снимки

post-4038-1236080580.jpg

post-4038-1236080601_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ли пък ще я ремонтираш, пак пусни, но в подфорума на бегачките :icon_dance: Яка кола е това!

 

 

колега кви ремонти бе човек - само фейса требва да се оправи всичко друго и е ток и жица, връви на огин особенно на ръчно превключване

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега кви ремонти бе човек - само фейса требва да се оправи всичко друго и е ток и жица, връви на огин особенно на ръчно превключване

Айде сега и малко данни за колата да дадеш и току-виж нещо станало...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега и малко данни за колата да дадеш и току-виж нещо станало...

 

 

ами модела е FTO GS - най народния (по лакомия ) мотор ,1.8 литра 16 в -126 коня при 6000 об./161 нм при 4500 об. разход му дават 9 за ръчката и 11 за автомата ама това си гори около 7 с 4 степенна типтроник кутия (мн.яко е тва ) дават му 200 макс. скорост -ше ги направи ,фабрично е с 185-65-14 гуми ,а това е на 17 -ки от рода на 215-45 .

модела е 95 та година първа регистрация 2001 година . нещо от рода на 95 е произведено в japan и е внесено в Англия 2000-2001 ва .

има си дертове колицата но откъм техникал е перфектна - палене ,звук перфектен особенно около 6-7 к об. иначе не се чува матора ,с климатроника на галанта

 

та това е най общо от един лаик ,техническото представяне на тази редка кола .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

здравеите очаквам до месец да си взема такъв дзвер GPX имам си сервиз в бг и човек които се занимава с споилери и тем подобни смоли и стъклени вати ще удяламе едно табло но ме заинтригувахте с полуавтоматика колко степени е и за колкосекунди долу горе превключва,колата има уникален дизаин на снимка не е като на живо,колата е мн напреднала за времето си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...човек които се занимава с споилери и тем подобни смоли и стъклени вати ще удяламе едно табло...

 

Значи смяташ да обръщаш волана? :icon_devil:

Ако наистина е така, какви части смяташ да използваш за обръщането? Чувал съм че в Дубай ги обръщали с части от Еклипс... Пусни една тема като дойде колата - мисля, че на много хора ще им е интересно да разберат как се обръща волана, мен например ме интересува промяната на таблото... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи смяташ да обръщаш волана? :icon_devil:

Ако наистина е така, какви части смяташ да използваш за обръщането? Чувал съм че в Дубай ги обръщали с части от Еклипс... Пусни една тема като дойде колата - мисля, че на много хора ще им е интересно да разберат как се обръща волана, мен например ме интересува промяната на таблото... :)

дам това мисля да направя таблото ще е малко зор от гледна точка на дизаина иначе то ще си е единствено по рода си всичко друго ми е ясно само ми е чудно дали инсталацията ще стигне или......ще с удъллжават кабели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на нещо интересно... :blink:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v233/212/95/1231801782/n1231801782_34876_1818.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v233/212/95/1231801782/n1231801782_34877_2586.jpg

 

Снимките са от една група във Фейсбук: :link:

Изглежда много добре, но струва ли ми се или уредите над духалките са обърнати към дясната седалка? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Попаднах на нещо интересно... :blink:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v233/212/95/1231801782/n1231801782_34876_1818.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v233/212/95/1231801782/n1231801782_34877_2586.jpg

 

Снимките са от една група във Фейсбук: :link:

Изглежда много добре, но струва ли ми се или уредите над духалките са обърнати към дясната седалка? :icon_hmm:

Май никой не е обарнал внимание на поста ми. Не само че имам фто от почти година ами мислех и на части да го пускам. Относно колата ами няма шанс срещу галанта ми на вървене и контрол на пътя. Доста добре писка моторчето като стигне максимални обороти но само това обокновенна тинейджарска кола. Ако някои иска да я пробва да идва няма проблем. Относно обръщането на волана мисля с малко работа и части от карисма ще стане доста добре направена. Колата е смесица от галант колт и карисма фреш туринг оригинеишан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Да.. FTO е хубава кола, но не е ли по добро 3000gt като е същите пари ама е 280к.с 4х4 би турбо и още много ама много екстри.....

 

Малко поразгледах цените, къде го видя 3000GT за 5 000 лева, че да си взема още едно.... (горе-долу толкова се продават FTO-тата, които разгледах) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

аз имам 3 FTO 2.0 V6 MIVEC 24V.

Даже в момента правя пълна ревизия на единия двигател. Двете коли са с ръчна,а едната е с типтроник. Намислил съм да правя и третата с ръчна. Ама сега мотора първо да оправя. За частите е трудна работа - повечето ги взимам от Англия и Япония. Тука почти никой нищо не знае за тази кола. Съвети: Окачването повечето е от Галант или Каризма, но като носич частта дето ти трябва ще ти намерят. Обаче двигателя е трудна работа. Този на моите красавици - 2.0 го слагат и на един модел Галант, но с друга електроника и разбира се с по-малко коне, обаче този дето е 1.8 ще е още по-трудна работа. Но все пак пиши ми ЛС с твоя мейл за да ти пратя мои координати и да поддържаме контакт. Квото мога ще помагам. Радвам се, че има и други хора дето ще се радват като мен на такива красавици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

аз имам 3 FTO 2.0 V6 MIVEC 24V.

Този на моите красавици - 2.0 го слагат и на един модел Галант, но с друга електроника и разбира се с по-малко коне, обаче този дето е 1.8 ще е още по-трудна работа.

С този ще има по малко проблем.За него би трябвало да има всичко.Монтира се на много автомобили включително и Каризма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте момчета мисля да вземам едно Mitsubishi FTO MIVEC V6 DOHC 24V 200к.Искам да кажете някакво мнение и да ми кажете къде най-вече възникват проблеми и как мога да разбера за тях при самата покупка примерно.Също как стоят нещата с частите могат ли да се намират.

 

Мерси на всеки отедлил време да напише нещо в моя помощ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...