Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Бензинов филтър Gdi


ml_siderov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Mоже ли да ми кажете има ли моята каризма бензинов филтър и ако има къде се намира. Номeра на рамата е XMCSNDA2A1F026619. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря BAlexandrov, щом е в резервоара въобще сменя ли се и ако се сменя на колко хиляди километра. Да не би да представлява някоя финна цедка на помпата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен май не се сменяше на определен брой километри,когато ти сметнеш,че е нужно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

k1k1, знаеш ли какво представлява?

Редакция: Моля те, използвай препинателни знаци! Редактирани са 100% от мненията ти във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не,но колегите предполагам ще ти обяснът :) Това, което ти казах е по спомен от това, което съм чула :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

k1k1 знаеш ли какво представлява

 

Представлява малко корпусче с мрежичка, който стои при бензиновата помпа в резервоара. Ето и снимчица, за да стане по ясно.Цената на оригиналния в Ратола е 145лв с ДДС , и го има наличен.

 

http://store.picbg.net/pubpic/16/F8/ff3f95a7bfb116f8.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много.Благодаря колега 'ceno83' ще може ли да ми кажеш на колко хиляди километра е препоръчително да се сменя този филтър?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Има, но не е в резервоара, а отпред в моторния отсек!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Да за този на помпата става въпрос но къде точно се намира ?

Този в двигателния отсек го открих под кутията с бушоните, а също до него има още едно филтърче и предпологам че е за горивото което се връща в резервоара ?

Ето малко инфо от братята Руснаци

 

http://www.club-mmc.ru/forum/showthread.php?t=2487&highlight=%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80+%D1%82%D0%BD%D0%B2%D0%B4

 

 

рама XMCLNDA2AWF119180

 

Благодаря предварително

Редактирано от mdimitrovm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази Карзма с рама XMCLNDA2AWF119180

дали има филтър на помпата ?

Казаха ми MD619962 но не съм сигурен :icon_crying:

Благодаря на всички отзовали се.

Редактирано от mdimitrovm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш до скоростната кутия се намира.....на гадно местенце. Номера му е MR355667. В резервоара нямаш, освен цедката на самата помпа отдолу. Ако питаш за филтъра на помпата за високото, той се чисти. Но те съветвам да го бараш само в краен случай.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор . Аз този го смених , но ме приеснява този който е в самата помпа.

Четох в руски сайтове че се сменя след като се издърпа с видия - но е хубаво да имам новия.

Та моята има ли такъв филтър или няма?

пс.Милене скоро ще те посетя да сменим ремъците на моята Джедайка

Поздрави :icon_bye:

Между другото това ли е начина да се извади с - видия?

Редактирано от mdimitrovm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колеги можете ли и на мен да ми кажете къде са ми горивните филтри. Ето и VIN-XMCSNDA2AYF016390 ...за този в резервоара знам че ще има,цедка ли какво е там,отпреде дето споменавате под кутията с бушоните мисля че няма или аз не го виждам,и на помпата за налягане ми кажете кое каде е ... Благодаря ви предварително :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В "кошницата" на резервоара, точно над помпата.

 

 

Аха,значи само там има,благодаря много. А да го чистя или се купува нов. :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързия отговор :drinks: :rulez: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

и леко май ставам нахален,но видях,че пише и за филтър на помпата за налягане на горивото-предполагам че и там има както е писано по-горе...?

 

Благодаря :icon_thumbup:

Редактирано от vanko91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли откъде мога да си намеря ключ, с който да завъртя капачката над помпата/филтъра? Щото не ми се рискува да бъхтя с отвертки и чукове и да прецакам пластмасата..

Иначе мога да си направя нещо подобно от шина, ама ме мързи..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Можели малко помощ , не мога да намеря горивния филтър , единственото което намерих е черна кръгла кутия под въздушният филтър в дясно на нея пише МR 910 705, TANK обаче е капсулована не знам дали има външен или само в резервоара... carisma 1.8GDI 99г. Nomera na ramata. XMCSNDA2AYF002414

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...