Премини към съдържание

Търся си Mitsubishi Colt


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, търся си малка здрава и икономична количка надявам се да съм попаднал на точното място, доста четох във форума и реших да задам следните въпроси:

 

1.Mога ли да си намеря Mitsubishi COLT 1.4 16в или 1.6 16в до 3000

2.По-скъпи ли са частите в сравнение с другите европейски автомобили в същия клас

3.Ясно е че тук има само фенове на марката, но моля абстрахирайте се и ми кажете кои са слабите места на модела, който съм си харесал.

 

п.п.Това ще ми е първа кола затова имам нужда от помощ. Надявам се да ми обърнете внимание, мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Разбирасе че можеш-зависи какво търсиш :rolleyes: Цените на частите са нормални но не така седи въпроса с намирането на свестен маистор за :mitsu-smiley: Слаби места няма-това е много здрава кола :icon_angel: но всичко зависи как е поддържана

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен! Хубаво си се насочил към :mitsu-smiley: колт, но за парите с който разполагаш едва ли ще се намери читава машинка. Пожелавам ти успех в намирането на желаната кола. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз преди 2 седмици си купих :mitsu-smiley: колт 1.3 12 клапана 75 коня и да ти кажа че го взех за 3000 лева, но има малко работа по него всмисъл, че като са го правели не са уцелели точната боя на задния калник, но това не е проблем важното е (сарцето) в смисъл двигателят е пушка и все пак :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Модераторски контрол!!! Колега, постарайте се да пишете малко по-грамотно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здр колега аз преди 2 седмици си купих :mitsu-smiley: колт 1.3 12 клапана 75 коня и да ти кажа 4е го взех за 3000 лева но има малко работа по не го всисал 4е като са го правели не са оцелели то4ната боя на задния калник но това не е проблем важното е (сарцето) в смисал двигателят е пушка и все пак :mitsu-smiley: :icon_rock:

Колега, постарайте се малко при писането, моля Ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колта е супер автомобил. Няма 1,4, както е отбелязал Дани, а 1.3 и 1.6. Вторите се намират по-трудно.

Относно поддръжката - няма да видиш голям зор. Има части и не е скъпо. Да не говорим, че не се чупят, бързи, пъргави и много стабилни коли са! Може би Колта е най-стабилната кола в класа си. (жена ми откога ме врънка за едно такова мъниче удома)

За 3000 не знам какво може да се купи. Ако успееш да събереш още 1000 и имаш търпение и късмет - вече може да се говори за доста добър екземпляр.

Успех, колега, мнооооого правилен избор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ужасно устойчив автомобил за класа си! Много динамичен и пъргав! Само трябва да си отваряш очите като го купуваш и бъди сигурен, че няма да съжаляваш и ще ни споменаваш ;) След това има и бонус! Сбирките на митцу са истинска емоция и красиви спомени ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, така е, само не знам ще мога ли да дойда сега на морето............

 

Постарай се!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Постарай се!!! :icon_rock:
Ей спамери, имате си тема за морето...... :lol: ......По темата:Колега! ние също четем форума и обявите в мобиле, така че ако ще го купуваш тоя Колт, отивай го оглеждай и му рипкай, докато не са те изпреварили......Ей го къде е Раднево, на една ръка разстояние.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря за бързите отговори направо ме навихте на 120% на колт от всичко което съм гледал в тоя клас тая количка ме привлича най много и реших да се допитам с феновете на марката т.е. вие,и това 12в означава ли че е 3 цилиндъра тая машина

 

п.п. Гледам в мобиле.бг едни за 2500,2600,2800,3200 със старите стопове и фарове и проблема ми е че сега имам 2500 и както каза един от колегите по горе продължавам да събирам и затова първия ми пост е до 3000лв,

много ми се иска колата да е пъргава пък била тя и от стария модел, затова толкова държа на 1.3 16в и 1.6 16в

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш кола, която си струва е по-добре да вземеш нещо на заем и да вземеш читава, отколкото после да даваш за ремонти.

 

12 клапана си е 4 цилиндров с по три на цилиндър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам идея да си продавам моя колт 1.6 16V 93г. , но със сигурност няма да го за дам без пари.

Нека останалите колеги коментират модела, за да не го хваля аз, но за година и половина каране не съм имал никакви проблеми. За скоростта и ускорението които достига мисля, че не е нужен коментар.

Ако някой има интерес моля да заповяда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги мисля да ходя да гледам тази обява ама кажете за какво да се оглеждам като нищо не разбирам от двигатели и ходова част,за тенекиите не се притеснявам щото баща ми е бояджия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги мисля да ходя да гледам тази обява ама кажете за какво да се оглеждам като нищо не разбирам от двигатели и ходова част,за тенекиите не се притеснявам щото баща ми е бояджия

 

Аууу колега. Колата е истинска красавица. Не мисли дълго, щото някой като мене серсемин ще я отнесе. За тея спойлерчета убивам с голи ръчички. :icon_box: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еииииий изглежда страхотно! Бодикита и спойлера са си оригинални, джантите са супер. Ама е много евтина за такъв вид! Внимателно я прегледай преди да взимаш...

Нещо ми жълтеят фаровете, ама може да е и от снимката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги мисля да ходя да гледам тази обява ама кажете за какво да се оглеждам като нищо не разбирам от двигатели и ходова част,за тенекиите не се притеснявам щото баща ми е бояджия
Точно за тази обява ти писах по горе(на една ръка разстояние).....Той си пише човека че е със забележки по боята, но го огледай хубаво за удари......Освен това има и опция"сериозно договаряне", което влиза в твоите възможности.......Остава само да дадеш 35лв.за компютърна диагностика, и да го покараш малко, за да разбереш в какво състояние е окачването.....Ако ти хареса му скачай, офертата си е доста изгодна, а като гледам и лята капла има, която също си е цифра......Успех..... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спрях се на още една тази та така,в момента съм в кралство Испания и заминавам за Бг на 13 август като смятам до тогава да събера около 1500 1600 евро и се юркам по автопазарите в бг като първо минавам през Стара Загора да огледам това Синьото колтче и Бог да ми е на помощ при огледа щото от коли грам не разбирам!

Обаче 100% съм решен да карам такова животно ,агресивно изглежда и ме кефи

 

И още веднъж искам да ви поздравя за хубавия форум,от както съм се регистрирал все чета и се ровя тука из темите въпреки че не съм си купил още :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това второто е 1.3, ама има люкче, което е доста хубаво за сметка на това е със стария волан и куп други -си! За предпочитане е 1.6-та определено двигателят и е по на ниво като динамика! Но ти си преценяваш! Гледай му хубаво задните калници от вътре, т.к. гният- 1) при предната част; 2) горе на края на ботуша /там със сигурност ще има кал, но я махни с някаква клечка и виж да не би да има дупки/ то е относително, но определено е показател за изработката и грижите полагани за автомобила; 3) Самите задни вежди, ако са им завити ръбчетата или пък има нещо не наред, то пак гледайки ги отвътре имаш шанс да видиш доста история ;) Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спрях се на още една тази та така,в момента съм в кралство Испания и заминавам за Бг на 13 август като смятам до тогава да събера около 1500 1600 евро и се юркам по автопазарите в бг като първо минавам през Стара Загора да огледам това Синьото колтче и Бог да ми е на помощ при огледа щото от коли грам не разбирам!

Обаче 100% съм решен да карам такова животно ,агресивно изглежда и ме кефи

 

И още веднъж искам да ви поздравя за хубавия форум,от както съм се регистрирал все чета и се ровя тука из темите въпреки че не съм си купил още :mitsu-smiley:

Ще си купиш, ще си купиш, споко........ На добра машинка си се спрял, живот и здраве да е само!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се спрях на едно колт-че. Лично за мен е важно да е 1.6 двигателя. В вторник се връща, човека който го продава и тогава ще се чувам с Пламен да го погледне и той :). Ще ставам и аз като един наш много уважаван фен, но няма да мога да стигна бройката и класата на Галантите и Паджерото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.Хвърлил съм око на един COLT 1.6 90 кс. 1998. Интересува ме подръжката на автомобила, скъпи ли са частите (ремъци, ролки, филтри..), и също така ако по мотора излезне някой проблем, лесно ли се намират части и на какви цени са. Ще съм благодарен на всички ваши мнения, понеже досега не съм карал японски автомобил и незнам как стоят нещата, части и консумативи. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.Хвърлил съм око на един COLT 1.6 90 кс. 1998. Интересува ме подръжката на автомобила, скъпи ли са частите (ремъци, ролки, филтри..), и също така ако по мотора излезне някой проблем, лесно ли се намират части и на какви цени са. Ще съм благодарен на всички ваши мнения, понеже досега не съм карал японски автомобил и незнам как стоят нещата, части и консумативи. :icon_crying:

 

ти сигурен ли си, че има такъв Колт 1.6 90 к.с - 1998. Аз знам че с този двигател конете са над 100, моя е 1.3 и е 75 коня. Виж да не те послъгват нещо. За части и сервизи, наистина по-добре да се разровиш из форума - има доста материали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...