Премини към съдържание

Какъв комутатор да си купя


Препоръчано мнение

УРА! УРАААА! Имам си вече кола! :plane: :plane: :plane:

То не бе чакане, то не бе чудо! Ама я докараха бобината най-накрая и срещу скромната сума от 37,50 лв вече си фъркам наволя! Хубавата ми количка.....

 

Само се чудя защо по дяволите е всичкото чакане? Ама на, това е положението!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Браво,най-после! :icon_clap:

Задължително да се обадиш като си дойдете до Търново,за да обсъдим "онзи" въпрос възможно най-скоро! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
УРА! УРАААА! Имам си вече кола! :plane: :plane: :plane:

То не бе чакане, то не бе чудо! Ама я докараха бобината най-накрая и срещу скромната сума от 37,50 лв вече си фъркам наволя! Хубавата ми количка.....

 

Само се чудя защо по дяволите е всичкото чакане? Ама на, това е положението!

 

Казах ти аз, че е бобината.

Сега как е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвърка....... И бръмчи, че зимата нещо си спрасках гърнето..... А като гледам кога съм писал последно в темата..... какво да ти кажа... Сега съм като младоженец..... карам си я и и се кефя, направо я бях забравил! Любимата ми кола...... Но ще и обърна сериозно внимание! Едно хубаво обслужване, профилактики..... гърнета..... Ще стане бетон!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвърка....... И бръмчи, че зимата нещо си спрасках гърнето..... А като гледам кога съм писал последно в темата..... какво да ти кажа... Сега съм като младоженец..... карам си я и и се кефя, направо я бях забравил! Любимата ми кола...... Но ще и обърна сериозно внимание! Едно хубаво обслужване, профилактики..... гърнета..... Ще стане бетон!

Адаш, ти сигурен ли си, че проблемът ти е в бобината и/или комутатора, че нещо като консуматив ги подкара?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-често сменям комутатор, отколкото зареждам гориво напоследък...... Бобината ми тресна единия, купих нов, но се наложи да сменя и бобина и я чааааааааках.... дълго и продължително.... А и всичко вече е сменено - бобина, комутатор, палец, гарнитура, капачка, кабели и свещи (платиниеви) на 15к.............. Да се надяваме, че това ще е вече, че се усещам, че завъждам фобии от ремъци и делка...... Заклевам се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-често сменям комутатор, отколкото зареждам гориво напоследък...... Бобината ми тресна единия, купих нов, но се наложи да сменя и бобина и я чааааааааках.... дълго и продължително.... А и всичко вече е сменено - бобина, комутатор, палец, гарнитура, капачка, кабели и свещи (платиниеви) на 15к.............. Да се надяваме, че това ще е вече, че се усещам, че завъждам фобии от ремъци и делка...... Заклевам се!
Сега остава и колата да смениш, и да си вземеш най после един Галант.... :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената не ги харесва и не можем да се разберем с нея по въпроса. Иначе Галант - може, ама само, ако е комби! Другия не ми побира циганията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

И аз имам същият проблем с вагонетката(комутатор), вече си поъчах нов, но не спира да ме дразни мисълта, как така руските бяха вечни, а японските масово сдават багажа? И ето на какво попаднах http://info.auto.ru/mitsubishi/faq/article/3703.html , ако ми се наложи още нещо да купувам - ще са руски комутатор и бубина от ладичка!

Редактирано от TASSO
грешчици
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вечни работи няма. Иначе - един майстор от Пловдив ги прави бетон тези ремонти - извежда отвън комутатор и бобина, само при положение, че датчиците на коляновия и разпределителния вал са читави. Ама тези неща ги разбираш обикновено отпосле.... За цената на ремонта - да не говорим. Слага им чаркове от масовки разни немски и излиза...... без пари, практически погледнато......

Иначе - доволен съм от частите на Фуго - никакви проблеми оттогава.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я дай тел, на този майстор, че наскоро търсих за една друга кола в Пловдив.

Че какво толкова има да му изкараш комутатора на вън......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я дай тел, на този майстор, че наскоро търсих за една друга кола в Пловдив.

Той си му е написан в профила..... Ама щом настояваш - да ти го дам: 0887 79 15 00. Милен се казва, който и да пратиш при него - казвай му да го поздравява от мен :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък и телефона си е сменил......няма откриване. :icon_bye:

Иначе въпросния майстор си заслужава да бъде потърсен. Прекланям се пред човещината и способностите му!:good::good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък и телефона си е сменил......няма откриване. :icon_bye:

Не знам сменил ли си го, ама ще те намеря, като ми потрябваш :-)

 

И се съгласявам със Слави напълно :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...