Премини към съдържание

Какъв комутатор да си купя


Препоръчано мнение

Колеги, счупи се.... Утре заранта трябва да го закупя от София, че пътувам....

Оригинални от Ратола е ясно, има ли друга алтернатива - искам да кажа ДОБРА! Ама много добра. Компромис с това няма да направя

Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

О-хооооо

Няма толкова време и на море ще ходя!

Божо, а имаш ли някаква идея дали ги имат налични в Ратола? На зор съм - голям. И евентуално цена, или тел. на Миро, че не мога да се свържа с него тук

Благодарско!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много малко вероятно...

 

Представяш ли си, че няма свещи, докарват и след седмица пак свършват... Ако имат ще ти го доставят до седмица-две и те обаче...

 

Говори с Пламен дали не може да се пригоди нещо...

 

 

ПП. На ЛС ти пратих телефони

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ме уби, бе, човек! Не може да бъде! Ужас!

Колеги, помагайте, идеи, инфо, ще донеса скарата пак :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига скарата да може да комутира :)

 

Много е сложно с този двигател, защото е вътре в делкото. Аз се бях навил по едно време да си купя един да си имам, защото е чест проблем. Знам, че някой са слагали от друга кола външен, но не помня къде и кой и как.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с един приятел, който продава части за Японски коли, каза че за този срок трябва да обикаляш по Симеон, но там няма добро качество.

 

Ако не си намериш утре към 10 се разбрахме пак да му звана да видим дали ще може да помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ахнах......

Звъних на каквото можах да намеря, засега никой никаква надежда не дава! Умрях от студ в един клуб в Ботевград, вуйчо ме чака на софрата (добре, че така се случи тук..... )

Колеги, знаете какви километри навивам, това значи, че изпадам в транс в момента, мооооля ви, ако някой се докопа до телефони, адреси, ще черпя. Пламен ме хвърли в джаза с цена за делко 450 лв втора ръка, което не е възможно (и разумно) да го правя. Така че, разумни предложения приемам всякакваи!

Телефонът ми е 0888 538 449 - прозвънете и затворете, ако някой е срещал нещо такова, знае къде се намира, да се обади! Утре заран към 9 продължавам да звъня, дано има в Ратола, ако не.......... направо не ми се мисли!

Ми, дано!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай и тук

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5070

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=57339

 

 

Между другото това беше една от причините да си взема иридиеви свещи, защото са с тънък електрод и много време поддържат постоянни характеристики. Лоши свещи е една от причините да избие комутатора...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, дано си намериш. Предполагам че може да се присади нещо но колко ще изкара е отделен въпрос. Търси втора ръка някъде...

Дали за Вагон-а са същите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Във Фуго има за тебе. Използваме и 20 % отъпка за членове на клуба.

 

Ти си с оптитрон в делкото, премери и бубината как е?

 

http://www.fugo-bg.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си с оптитрон в делкото, премери и бубината как е?

http://www.fugo-bg.com/

Big Boss - много грешки ;) ;) ;) правописни де :)

Роско, къде ти казаха че проблема е в комутатора? Защото ако е в делкото...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринееееее, Марине......... Ако знаеш колко имам да черпя........................

Ей това е колеги КЛУБ

Колко човека се ангажираха, всеки помогна с някакво инфо! За което благодаря. Цената на делкото (без кабели, капачка и палец е 655лв без ДДС със срок на доставка 2 седмици. Добре, че е Марин. А аз от Ботевград тръгвам да си го взема....... Слагай бирата да се студи ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай!

Комутатора ти е 100 лева! Защо цяло делко?

Толкова са му казали в Ратола.........Само комутатор не предлагат.........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много добре знам какво предлагат. Въпросът беше да си спести 555 лева! :greedy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай!

Комутатора ти е 100 лева! Защо цяло делко?

Защото няма. Обърнах България, звъних на повечето магазини от сайта - няма такова животно. Сега си имам делко и живот и здраве, когато не съм на зор и закотвен в Ботевград - ще си ремонтирам старото и ще си имам егоистично две!

Сега си чакам майстора да се появи, стискайте палци да запали!

Спокойно де, то не е ново! Не е чак толкова скъпо и ако е рекъл Бог - всичко ще е наред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егати случая, почвам да се занимавам с части! То направо си е чудо, защо тук в БГ цените са мин. по 2 умножени, че на всичко отгоре и не е сигурно, че частта ще ти стане!!!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката:

Скъсах си нервите. Добре, че Марин удари едно рамо. Взех си цяло делко втора употреба, отивам да го слагам - различна дистрибуторна капачка. Не излизат кабелите нагоре, ами настрани. И единият кабел опира в кутията на въздушния филтър. Ама нямах нерви вече за нищо, понатиснахме го, посместихме го и влезе. Колата запали, центровка тип "на око" и газ! На всичкото отгоре делкото е разлино, т.е. различни са бубината и комутатора. И палеца. И е с по-малък диаметър на капачката, но пък захващането - същото... Бе нямам думи! Ще ида до Пламен да хвърли едно око и да центрова тези дни.

 

Какво предстои?

Да ми замери (пак Пламен) бубината и комутатора на старото, да се установи със сигурност от кое е и да си търся на спокойствие нещото и да си направя резервно делко и ДА НЕ СИ ГО ВАДЯ ОТ КОЛАТА!

 

Въпрос:

Колеги, какви са евентуалните причини да ме остави моята любима? Защо така? Евентуална профилактика? Божо спомена свещите... Моите са на 40 000, ама са си съвсем добре, имат си електроди, бе всичко..... Споделете опит. То не е и до парите само, просто без нерви останах

 

И накрая - Безкрайни благодарности на всички отзовали се, а особено специални на Марин! Ще почерпя, обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:

Колеги, какви са евентуалните причини да ме остави моята любима? Защо така? Евентуална профилактика? Божо спомена свещите... Моите са на 40 000, ама са си съвсем добре, имат си електроди, бе всичко..... Споделете опит. То не е и до парите само, просто без нерви останах

 

И накрая - Безкрайни благодарности на всички отзовали се, а особено специални на Марин! Ще почерпя, обещавам!

Причината да те изостави любимата е , че и електрониката си има някакъв живот, не е вечна..........А относно черпенето- та ти нали вече почерпи огромни количества бира.........И даже ме остави да си я пия сам, което никак не е колегиално..........На следващата среща ти обещавам че почерпката ще е от мен (същото количество бира), ама ще те оставим в хотела да си я пиеш сам , да видищ колко е хубаво......... :beer: .... :beer: ..... :beer: ...... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в хотел "Под зелен бор до зелена морава покрай димяща скара" съм навит! Иначе - хич не се заблуждавай - вие да се веселите на теферич, а аз в някакъв хотел......

Карай сега, утре при Пламен и после - масълце, филтърчета и пр грижи за любимата.... Днес и хладинка и сипах, че жежко стана.... И те така....

Иначе аз смятах цяла каса да закупя, ама след разговор с продавач-консултанта относно вкусовите ти предпочитания и липсата на повече от предпочитаната от теб марка - с две думи - купих всичката налична........

Още веднъж благодаря много за помощта!

Знам, че постъпих неколегиално, за което се извинявам, ама на идване видя кой ме караше и как се опита да паркира и ме питай как съм натискал тенекията вместо спирачки по целия път.... Та навръщане поех аз управлението. Няма да оплювам марката кола, с която се появих, но по-куцо нещо през живота си не съм карал! Заклевам се! Дори Москвича ми вървеше повече!

Ужас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Че да не отварям нова тема - пак....... Тоците покрай мен са като кълбовидна мълния.......... Да нямаш думи, да нямаш!

Свещите с платиниева вложка, дават им 100х, а са на ок. 15. Кабелите нови, и те на толкова.

От кълбовидните мълнии в очите ми ще да е..... И хубаво, че стана днес.... че вчера напът с бебока, мани, не ми се мисли..........

Аман от тез' тоци!

 

Едит: И ремъци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...