Премини към съдържание

Тръгнах за Хонда,а си купих Колт


Препоръчано мнение

Здравейте! Ето ви още един в отбора.Накратко да разкажа моята история,за това,как се сдобих с Колта. Отдавна исках да си купя Хонда, харесвам много марката,най-вече модела CRX и преди няколко дни хукнах към Враца за кола. Вече се бях спрял на един Civic,но изникна от някъде един сив Колт 99 година и веднага ми грабна окото. С такава яка задница,просто нямаше как да не го взема. Между другото,не мога да си намеря емблема за предната решетка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор си направил :)

Аз също преди смятах да си взема Civic 1.6 160к.с.

Ама много грозни беееее (1996-2005).

 

Както и да е добре дошъл в клуба :mitsu-smiley: :) :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карай си го без имблема, който познава колите ще те познава. Виж на masterross какъв е Джиджан, а си няма емблема :) . Честито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че много хубаво си направил! Бравос!

Добре дошъл и честито! Със здраве да го караш и безаварийно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз мисля че няма нужда от емблема, ама всеки с вкуса си... :) Незнам то твоето щом е '99 значи има по голям отвор отпред, но по старите с една-две години модели се различават малко отпред- нямат решетка ами само един процеп, в който обикновено е поместена една миниатюрна емблема и почти не се вижда...Моя е такъв например и спокойно мога и без емблемата защото тя не е завършек на муцуната :rolleyes: Ама ако иска6 да ти е изряден давай :good: ...предполагам, че не искаш да я слагаш за да се познава...защото то и без това си е супер характерен дизайна на колта... И мен задницата ме радва много :D Като цяло мисля че откъм дизайн там е проблема на повечето автомобили, а тук проблема е решен много елегантно! Поздравявам те за избора ти! Не искам да правя сравнение с хондата, но тук пропорцията е много по-добра...и не само това де...ама както казах - всеки с вкуса си..... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия сивици.. (изключвам до 94та мисля че бяха - 5та ген. и новичките, са ужасно грозни), поздравявам те за правилния избор! :) :good: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! И аз така се оглеждах за хонда, незнам защо така реших...и изведнъж...любов от пръв поглед! :icon_thumbup:

Безаварийно каране и само приятни емоции с диамантчето ти! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Пиши ми на лични и си дай скайпа...Ще те адна в една колт групичка от Варна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така на времето. Тръгнах да си търся VW Polo, но в края на деня бях собственик на Мицубиши Колт :icon_thumbup:

 

Какво да правиш.. любов от пръв поглед :wub:

 

Честито! Със здраве да си я караш и много безаварийни мили :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всички тук май случайно си купуваме първото :mitsu-smiley: а после.... фен завинаги. И въпреки че в гаража имам още две други японки, скоро и жена ми ще се обзаведе с Каризма. Просто магията на :mitsu-smiley: е заразна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехехех, и аз бях тръгнал към Сивик... Някой 1.6... Но с 1.3 Колтчето съм СУПЕР щастлив :) Вървят яко мицутата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааамм колеги. В духа на тоя разговор и аз тръгнах с 8000 лева за Голф 4 и накрая се прибрах у дома с Колт 98-ма и с 4000 лева в джоба :icon_rock: И въпреки, че никой не го хареса вкъщи и всички го нарекоха "Мици Бушмена", като се повозиха в него останаха очаровани. И така до ден днешен. А на колегата за емблемата мога да кажа, че и моята я нямаше. Имаше само черна формичка на емблема. С тънка четчица и малко подходящо червена боя го направих невероятно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...