Премини към съдържание

Красиви табла за нашите диаманти


Препоръчано мнение

Ами чакам да си кажете кога идната седмица ще ви е удобно ;) Аз съм наточил слюнка и само ме сърбят ръцете вече да си ги сложа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Но аз съм от Варна,да не забравят колегите от Xtuners!!!

Ако имат вариант някакъв за мен и мисля ще още единколега имаше :)

Да се организираме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цените , ако говорим за базова цена са 220 за плазмен километраж. Въпроса е да се съберете повечко хора и цените да паднат с поне 30лв. на парче. Месеца обаче май не е най-подходящия за групови поръчки, защото всеки се е запътил в някаква посока, която не е към нашето студио. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже всички мълчат, аз ще предложа дата и час.

 

Предложението ми е за четвъртък тази седмица (24 юли), да се съберем към 20:30 часа. За място на срещата имам няколко предложения:

 

1. ул. Султан тепе, в задънения й край откъм Евлоги Георгиев. Това е улицата на гърба на военната академия, точно до едно училище (Антим 1 и испанската гимназия). Мястото е много удобно, тъй като е спокойно и има място за много коли. Няма трафик, няма на кого да пречим.

2. Стандартното място на паркинга на КНСБ, но не знам в работни дни как е положението там.

3. Плиска, зад кино Изток има огромен паркинг от излята бетонена плоча.

4. На паркинга зад Александър Невски...

 

Ами това е... хайде сега дайте малко активност :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви!!! Ако няма да идвате, пишете... ако ще идвате - пак пишете... Ще бъде доста неловко да отида сам на тази среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм надъхан за табло и много бих искал да дойда, но уви...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм командировка, иначе темата за таблата си я следя редовно.

Даже си мечтаех едно време за смяна на таблото с това от по новите но ми обясниха за трудностите и се бях отказал. Тъкмо се намери алтернатива и инфлацията .......

Сигурно ще се наредя за следващото раздаване.

 

LED дисплея от по новите галанти може ли да се направи ? Много добре ми изглежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност какво ще се прави на срещата. Аз още не мога да карам еклипса така, че няма да съм с него. В смисъл - работна среща ли ще е или лаф-мохабет :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иди и кажи поне какво искаш и дали могат да го направят. Може дори да го нарисуваш. Най-добре ще е да е нещо от общата тема в колата. Оборотомера и километража да ги направиш като 2 затъмнения и настрани както си знаеш :). xtuners, правите ли и осветление в купето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ходи вместо мен че няма време.............. :tooth:

Това с таблата си го мислех още преди 2-3 год. но досега нищо..............

Аз си го представях така: на режещ плотер се "нарязва" пластм. заготовка която ще замени старата...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като срещата е за утре, пак имам молба - колеги, пишете ако ще идвате, да знам колко човека ще бъдем... Припомням каква е идеята на събирането - момчетата от xtuners да покажат как изглеждат таблата на тъмно, да предложат различни варианти, да разгледаме модели на вече монтирани табла и да поговорим за евентуален дизайн и поръчка.

 

Ще имам предвид колегите, които са от провинцията и няма да могат да дойдат... нека само си напишат, ако имат някакви съображения за цвят, стил и т.н. Вече има качени достатъчно много примерни табла в тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

20:30 да сте на линия ей ... да не ходя само аз.

 

Най-много да си пием кафето двамата заедно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много добре, макар в крайна сметка да прерастна в едно много приятно мини-събиране на клуба в "При кмета" където изкарахме до към почти полунощ :) Колегата от xtuners много бързо го интегрирахме и смятам, че всички си изкарахме добре. Обсъдихме таблата, видяхме ги добре как изглеждат на живо и то най-вече на тъмно... Ще изчакаме обаче да отмине мъртвият летен сезон, тъй като е добре да сме по-голяма група, ако ще се прави поръчка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека се представи отлично :icon_thumbup: Обясни за усилване интензитета на светлина и промяна на цветовете, заедно с промяна на цветовете на интериорното решение в купето. Нагледната демонстрация показа, че таблото даже и на максимална яркост не заслепява и не пречи на водача ако се шофира на дълъг път. Аз останах много доволен :icon_clap: и ще изчакаме малко, за да се съберем група :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека се представи отлично :icon_thumbup: Обясни за усилване интензитета на светлина и промяна на цветовете, заедно с промяна на цветовете на интериорното решение в купето. Нагледната демонстрация показа, че таблото даже и на максимална яркост не заслепява и не пречи на водача ако се шофира на дълъг път. Аз останах много доволен :icon_clap: и ще изчакаме малко, за да се съберем група :good:

Някой ще обясни ли как точно става това със смяната на цветовете..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще обясни ли как точно става това със смяната на цветовете..........

 

До колкото разбрах... Цвета може да се променя между близки цветове примера, който ни напрвави момчето от xtunners беше от синьо със зелен отенък към зелено със син отенък :) В общи линии не можеш да сменяш зелено на червено

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...