Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

2 еднакви Lancer са различни по височина ?


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: днеска се събрахме малко хора от клуба на ханска шатра над слънчев бряг и там останових че моито Мицу е по ниско с около 4см от същия негов събрат. разликата между двете е, че другото беше с механични скорости и с ниския спойлер. това обаче според мен май не е решаващо за височината. при положение че и двете коли са нови на какво се дължи това. ако някой се сеща да каже. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: днеска се събрахме малко хора от клуба на ханска шатра над слънчев бряг и там останових че моито Мицу е по ниско с около 4см от същия негов събрат. разликата между двете е, че другото беше с механични скорости и с ниския спойлер. това обаче според мен май не е решаващо за височината. при положение че и двете коли са нови на какво се дължи това. ако някой се сеща да каже. :mitsu-smiley:

Едното е със спортен кит.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В офертата от БС за моя модел (1.5 109 к.с.) е записано "Обща височина на автомобила" 1.490м . Ако някой друг колега провери неговата стойност, може и да открием някаква разлика м/у различните модификации :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В офертата от БС за моя модел (1.5 109 к.с.) е записано "Обща височина на автомобила" 1.490м . Ако някой друг колега провери неговата стойност, може и да открием някаква разлика м/у различните модификации :rolleyes:

Ок де, обаче тези и двата са Интенз. Само разлика в скоростните кутии, анти крилата и цвеата имат. Това ако е разлика ???????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно,

принципно дизеловите Outlander-и са по - ниски от бензиновите, но те са и по тежки.

Щом става въпрос за еднакви двигатели да не би нещо да сте объркали мерките или да не сте мерили на равно и оттам да идва разликата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, незнам при тези Лансъри как е , но при Ево-тата има едни пластмасови вложки на пружините на амортесьорите, с цел повдигане

на колата и избягване на евентуални повреди при транспорт, поради малкия клиренс до земята. Когато автомобила достигне

крайната дестинация трябва да се свалят във фирмения сервиз. Нека Мирослав да се изкаже по въпроса, като най-вътрешен в тези неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, незнам при тези Лансъри как е , но при Ево-тата има едни пластмасови вложки на пружините на амортесьорите, с цел повдигане

на колата и избягване на евентуални повреди при транспорт, поради малкия клиренс до земята. Когато автомобила достигне

крайната дестинация трябва да се свалят във фирмения сервиз. Нека Мирослав да се изкаже по въпроса, като най-вътрешен в тези неща.

При сатарото Ево може да е така, но новото Ево е с височината на обикновенния (бензинов 1.8 и 2.0 ) Лансер. На моя, който е по-нисък не му е махано нищо, защото Аз бях там като ми го докараха с автовоза и си го взех без никои нищо да пипа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...