Премини към съдържание

Сервиз за регулиране на преден и заден мост


Препоръчано мнение

Искам да похваля(в истинския смисъл на думата) въпросния сервиз :icon_clap: Става дума за Автосервиз"Експрес 2",който се намира в София,Дружба 1,бул."Амстердам" №5.Всеки ден на път за работа минавах покрай него,но вчера спрях и си записах час за днес.Нямах никакъв проблем,но реших да го посетя за свое успокоение.Много съм доволен от обслужването.Момчето беше много учтиво,отговаряше на въпросите ми(а те не бяха малко :icon_blush: ).Техниката им е CORGHI-италианска ако не се лъжа.Работят всеки ден до 20.00 часа.Имат и сайт: www.autoexpress-2.com Ето и малко телефони: 02/9791515,02/9790181 и 0888725739.Дано съм бил полезен :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със стария Лансер съм ходил при него поне 3-4 пъти... невероятен специалист, много учтив, ако не може да направи нещо ти го казва и не ти взима парите... готов е на безплатни консултации направо на улицата - питаш какво му е, той ти казва. Ако искаш си записваш час при него, ако не искаш - бягаш. Твоя воля. Освен това държи много ниски цени!

 

Евала... когато някой е добър, добре е да се знае!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Покрай вас и аз използвах техните услуги и съм много доволен (смяна ремъци и ролки). Момчетата са компетентни, работят съвестно и ти казват какво има още за оправяне. Също като на зъболекар, отиваш за едно, а той ти казва и другите проблеми. Цените са много добри, предвид знанията и оборудването. Пак ще се обърна към тях при нужда. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Кажете цена за релаж на преден мост.

 

Колега това са цените които са дали за реглаж в диагностичния център на сервиза "autoexpress-2"

 

 

Измерване на преден+заден мост на лек автомобил 18,00 лв

Реглаж на преден+измерване на заден мост на лек автомобил 24,00 лв

Реглаж на преден+заден мост на лек автомобил-сходимост 30,00 лв

Реглаж на преден+заден мост на лек автомобил-сходимост+страничен наклон 36,00 лв

Преглед на ходовата част на лек автомобил 6,00 лв

Измерване на преден+заден мост на Джип и Бус 24,00 лв

Реглаж на преден+измерване на заден мост на Джип и Бус 30,00 лв

Реглаж на преден+заден мост на Джип и Бус-сходимост 36,00 лв

Реглаж на преден+заден мост на Джип и Бус-сходимост+страничен наклон 42,00 лв

Преглед на ходовата част на Джип и Бус 12,00 лв

Раздвижване на накрайници на лек автомобил 6,00 лв

Раздвижване на накрайници на Джип и Бус 12,00 лв

Сваляне и качване на тасове от болтове за 1бр.тас 1,20 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...