Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравеите искам да попитам дали има облегалки за глава на галат с вградени монитори и дали може дасе монтира такова нещо на таблото

 

Може да се монтира, но не за дълго. ;) До първата, максимум до втората нощ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Може да се монтира, но не за дълго. ;) До първата, максимум до втората нощ.

Каква пара е тоя двоен дин, че е пионерче, вероятно доста скъпо...? Колко време трябва да прекарва човек в колата, та да ползва такава мултимеция?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално това, което колегата е показал е AVIC-F700BT на Pioneer и цената му почва от 500$ нагоре според къде го търсите - eBay, вносител на Pioneer или другаде.

Аз бих задал въпроса - За какво ти е? GPS-а със сигурност не е, защото точно тези модели нямат карти и подръжка за България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално това, което колегата е показал е AVIC-F700BT на Pioneer и цената му почва от 500$ нагоре според къде го търсите - eBay, вносител на Pioneer или другаде.

Аз бих задал въпроса - За какво ти е? GPS-а със сигурност не е, защото точно тези модели нямат карти и подръжка за България.

 

 

Главно искам даго взема заради GPS-са но то този паинер а този модел Clarion MAX 385 VD на които цената е 1180.00 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално това, което колегата е показал е AVIC-F700BT на Pioneer и цената му почва от 500$ нагоре според къде го търсите - eBay, вносител на Pioneer или другаде.

Аз бих задал въпроса - За какво ти е? GPS-а със сигурност не е, защото точно тези модели нямат карти и подръжка за България.

 

 

Главно искам даго взема заради GPS-са не то този Pioneer а този модел Clarion MAX 385 VD на които цената е 1180.00 лв

http://kollmanradio.com/images/MAX385VD-US_01.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква пара е тоя двоен дин, че е пионерче, вероятно доста скъпо...? Колко време трябва да прекарва човек в колата, та да ползва такава мултимеция?

 

Има градации, с GPS, без, с харддиск и без... Много си мислех дали да не си домъкна едно такова от щатите, но се отказах. Просто няма да оцелее дълго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак същото важи за картите за България почти няма - само че до колкото виждам този Clarion няма GPS модул :icon_hmm:

http://www.inesauto.com/product.php?iid=2367&so=1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай до каква сума си склонен да похарчиш и какви са ти изискванията.

 

 

 

ами готов сам да дам до 1500лв но искам да има задалжително гпс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се монтира, но не за дълго. До първата, максимум до втората нощ.

 

Предния панел с дисплея трябва да може да се откачва.

 

И аз се замислям за нещо, само че евтино - двоен DIN с някакъв дисплей за гъзария, изискванията са радиото да хваща добре и да има A2DP (NativeStream) и да пълни всичкото място...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предния панел с дисплея трябва да може да се откачва.
Не мисля, че има 2DIN, на който да се маха панела.

Kenwood DNX5220BT е не лошо парче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има 2DIN, на който да се маха панела.

Kenwood DNX5220BT е не лошо парче.

 

Дори да има, къде ще го носиш тоя кютук? В специално дипл. куфарче, предназначено само за него? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се че имаше едни :mitsu-smiley: CD-та пак 2DIN. Както казах да не е много пари, да пълни по-добре мястото и радиото да бачка хубаво. Това са ми изискванията. Ако има съвместимо A2DP е голям плюс, но май няма такова животно (ще позлва SDP и тогава по-добре да е без него); Сеа мисля за въпросното :mitsu-smiley: радио или за нещо сътворено от братята китайци :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Сещам се че имаше едни :mitsu-smiley: CD-та пак 2DIN. Както казах да не е много пари, да пълни по-добре мястото и радиото да бачка хубаво. Това са ми изискванията. Ако има съвместимо A2DP е голям плюс, но май няма такова животно (ще позлва SDP и тогава по-добре да е без него); Сеа мисля за въпросното :mitsu-smiley: радио или за нещо сътворено от братята китайци :icon_censored:

Ето едно саитче тук с такива работи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

"Искам да попитам за някоя сносна фирма, кадето изработват и монтират

цели Car Audio системи.

Да ми препоръчате."

 

 

 

Мога да дам идея, като взема пример от компания, доста добра в производството на автомобили Няма да казвам марката :P все пак форума е за Митсубиши. Пробвай с Harman carden колони :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

За Car Audio-то да споделя аз...Днес ми пристигнаха колоните Херц (елипсовидни), който в началото трябваше да са отзад на мястото на другите но бяха твърде големи ( 6" на 9") и реших че ще ги сложа на предните врати. Аз толкова добре ги сложих, че дясната кора така хубаво я осрах :icon_censored: ...Сега като я погледна сърцето ме боли, ама като съм прост като гъба така е!!! Аз питах вече няколко колеги, които продават Каризма на части да видим какво ще кажат дали имат такава кора за дясната врата, а иначе на лявата стана просто идеално!

Ето и снимка :

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369295

 

П.С. Дясната колона няма да е снимам. Гледната не е дори за хора със здрави сърца! :sorry: А и плюс това някой може да ми отреже главата :icon_n_giljotiini:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един модел на Pioneer, с много добър капак които ще заспят направо там. До сега не бях напълно сигурен че отпред ще могат да се сложат такива. За отзад има пак на Pioneer такива от армиден фибър или нещо такова.

 

Аз сега се загледах по тези телевизорчета, дето могат да четат и флашки (стига да са качествени).

Идеята е да взема да сложа едно такова на мястото на радиото + стъпало, музиката и без това си я пускам от телефона, няма да е голяма загуба. Втората идея, е да сложа само едно мониторче със touchscreen + един стар комп с тунер и стъпало ~500лв, лошото е че кризата удари и ще е някой ден в далечното бъдеше, който и от двата варианта да е... Тези 2DIN ниския клас (на Pioneer), разгледах няколко такива и не ме очароваха с нищо с което да заслужават нечовешките пари за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Попадна ми една изгодна оферта за 2DIN проблема е, че е от Япония а там банда е 76-90 MHz, има банд екстендъри които премодулират носещата честота на сигнала и би трябвало да може да се ползва но съм скептично настроен. Някой да е ползвал японско радио? RDS дали ще работи? Много често слушам радио и не ми се иска да правя компромис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Това за японските и на мен ми е интересно защото има една хонда с едно ''босе'' и си мислех само за говорители и филтри а за това изобщо не помислих. :blink:А тя е за части.

Редактирано от car paint
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да напиша тук моята дилема. Имам един от най-новите модели на Пайниър, но е от САЩ AVIC-U310BT. Въпросът е в разкодирането на тунера му. Особеност спрямо другите АВИЦ-и е, че европейският му аналог е с друго означение вместо U е F310ВТ. Този модел е със сваляем панел, който може да се ползва и извън колата. На този именно панел е слотът за СД карта, на която пък може да се презапише фирмуеъра за европейския модел или поне се надявам, че може http://www.pioneer.eu/eur/content/support/...0BT_F700BT.html

Обаче има някои особености, които аз няма как да знам. Първо дали няма хардуерни различия между двата модела. Дали няма някакви криптирани работи. Всъщност с една нова празна СД карта нищо не пречи да опитам за преинсталирам фирмуеъра; ако нещо се сговни, ще ползвам отново фабричната карта.

Другия ми въпрос е към флашването на еепрома. Знам че има хора, които го правят, ама кои са тези хора? Днес мисля да питам в Тояга и Авител, да видим какво ще ми рекат. Но дали има риск от неуспешно флашване да се прецака генерално?

Изобщо ще съм ви благодарен за жокери...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На теб кои точно радиостанции ти трябват. Преди време си правих проучване и открих, че на четно число завършват всички станции, които не обичам да слушам :) хехе. Ако искаш провери си ги нещата и прецени дали има смисъл. Иначе и аз съм проверявал за тези неща, но не открих варианти. Някой ми беше споменавал за фирма, която ги правила тези неща в Слатина или Гео Милев. Ако искаш звънни в Авител и ги питай дали те правят това или да те насочат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На теб кои точно радиостанции ти трябват. Преди време си правих проучване и открих, че на четно число завършват всички станции, които не обичам да слушам :) хехе. Ако искаш провери си ги нещата и прецени дали има смисъл. Иначе и аз съм проверявал за тези неща, но не открих варианти. Някой ми беше споменавал за фирма, която ги правила тези неща в Слатина или Гео Милев. Ако искаш звънни в Авител и ги питай дали те правят това или да те насочат...

 

В Авител казаха, че трябва да се смени тунера... Въпреки че не ме слушаха много внимателно, набързо казаха този стандартен, струва ми се, отговор. Аз все пак ще проуча и други опции, не може без дори да чуеш модификацията за отговаряш май...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти жокер - след презаписването на епрома (ако е възможно презаписването, защото може да е вързан по серийни номера с други елементи от конфигурацията -> съответно в зависимост от ревизията на хардуера) ще трябва със сигурност да се сменят и кварцовете, за да съответсват хардуерно честотоите на софтуерните. Кварцовете не е известно какъв тип са, докато не се отвори мултимедиата, и дали са взаимозаменяеми или ги има само в АВИТЕЛ (дали и те ги имат като резервна част), но и да ги имат най - вероятно ще им е по - лесно да ти сменят тунера, като не ги интересува изобщо разликата в цената за двете манипулации за съжаление! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти жокер - след презаписването на епрома (ако е възможно презаписването, защото може да е вързан по серийни номера с други елементи от конфигурацията -> съответно в зависимост от ревизията на хардуера) ще трябва със сигурност да се сменят и кварцовете, за да съответсват хардуерно честотоите на софтуерните. Кварцовете не е известно какъв тип са, докато не се отвори мултимедиата, и дали са взаимозаменяеми или ги има само в АВИТЕЛ (дали и те ги имат като резервна част), но и да ги имат най - вероятно ще им е по - лесно да ти сменят тунера, като не ги интересува изобщо разликата в цената за двете манипулации за съжаление! :)

 

Благодаря за информацията. Почна леко-полеко да се повдига завесата... Ще видим дали може нещо да се направи.. и ще ви държа в течение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...