Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

А за колко часа е насрочено събитието, че да знам, в колко да тръгна? Да не стане така, че мръвките, които си нося да се чудя как да ги изпека на запалка и да пропусна най-важната част от срещата.

 

 

Аз го виждам по-ранно отиване на поляната горе и пътуване по хлад! :)

А именно качване горе към 10:30 - 11:00 (поне аз мисля да съм там по това време) като тръгване това означава в 8:00 да заключа вратата на апартамента (в София) отвън! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз го виждам по-ранно отиване на поляната горе и пътуване по хлад! :)

А именно качване горе към 10:30 - 11:00 (поне аз мисля да съм там по това време) като тръгване това означава в 8:00 да заключа вратата на апартамента (в София) отвън! :)

Данка, няма ли групово да се тръгне от София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да тръгнем заедно.Да направим една :mitsu-smiley: колона.На срещата с децата бяхме само 3 коли и малко не се получи :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за колко часа е насрочено събитието, че да знам, в колко да тръгна? Да не стане така, че мръвките, които си нося да се чудя как да ги изпека на запалка и да пропусна най-важната част от срещата.

Ама моля ви, няма да печем нищо по запалки, спокойно, като я заредя и до вечерта ще има жар - за пекване, притоппляне...... споко, стари хора сме вече, трябва да се кътаме, че сакатлъци стават......

Не се притеснявайте, колеги, тези, които бяха на срещата с децата в Стара Загора познават възможностите на дзверо, така че - наистина не се бойте за прехраната!

Относно тръгването - все още не знам от коя посока ще довтасам - от Търново ли, от Сливен ли...... Или от София...... Божа работа.... Пък все ще се включа в някоя колона........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събирането може да го направим малко след излизането от София, за да не правим излишна армада в града и да се разпокъсаме по светофарите (лош спомен от последното тръгване от паркинга на КНСБ на събирането в София). Тоест, моето предложение е следното:

Час на събиране: 8:15 - 8:30ч. на 28 юни (събота)

Място на събирането: на скара-бира паркинга веднага (не повече от 5 метра след стърчащата бяла сграда с надпис КАТ и около 50 метра след като се мине под Около-мръсното) след караулката на магистрала Тракия (тази, която излиза към Пловдив, продължението на Царгирадско шосе). Място има достатъчно за поне 20-тина коли! За да не създаваме излишна суматоха направо предлагам в края на паркинга - има достатъчно място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналия път се чакахме на бензиностанцията на Лукойл след караулката в посока Пловдив...Мисля че можем пак да се чакаме там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда с ето този уред. Тестван е, безупречен е! Ако някой колега пък му се доиска сам да си пече - няма проблеми, да си носи. Макар че може да си ги пекне сам и на моята скара... Както решите, аз ще го нося така или иначе!

Колега! Уредът ти е страШотен. Сигурно е някоя Японска марка? Ще се възползвам от офертата. Колко кюмУр гори на час, ще уточним на место. :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........Като се обадите и кажете датата, ще ви попитат само едно: "На името на Йордан или сте към сватбата?" :)

Дани, да не пропуснеш да дойдеш, че много хора ще останат "бездомни"......

:rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данка, няма ли групово да се тръгне от София

 

 

Това неще и коментар! :) Разбира се, че ще сме групово!

Събирането е добре познато от миналата национална среща на клуба! :)

Т.е. на Лукойл-а след караулката на КАТ по магистрала Тракия, часа ще е между 8 и 8:30 и колоната тръгва! :) Та шофирането в колона е една от най-големите емоции на Националната среща! :) Трябва този път да подредим автомобилите по модели и да направим наистина една масова Мицу-инвзия по магистралта! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това неще и коментар! :) Разбира се, че ще сме групово!

Събирането е добре познато от миналата национална среща на клуба! :)

Т.е. на Лукойл-а след караулката на КАТ по магистрала Тракия, часа ще е между 8 и 8:30 и колоната тръгва! :) Та шофирането в колона е една от най-големите емоции на Националната среща! :) Трябва този път да подредим автомобилите по модели и да направим наистина една масова Мицу-инвзия по магистралта! :)

Към колко часа да ви чакаме на магистралата до Пловдив?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към колко часа да ви чакаме на магистралата до Пловдив?

9:30 бъдете на Лукойл-а след 3-тата отбивка за Пловдив посока Ст.Загора! :) :icon_thumbup: ние ще дойдем с гръм и трясък!

(Мисля, че беше Лукойл!) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да снимате.... Аз по всяка вероятност ще дойда от Търново, ще потърся колоната оттам.... Е, не е магистрала, аз никак не обичам Шипка, но..... животът е шарен.......Хайде, не остана..... Да си се съберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с. Масларево ми е малко настрани :)

Ще мина по маршрута: Плевен, Ловеч - старият път до Севлиево, Габрово, Шипка, Казанлък, пътя към Ст.Загора до с.Змейово, Старозагорски минерални бани. :icon_thumbup:

Можем да се чакаме в Габрово, към 14.00 часа, на паркинга непосредственно преди подстъпите към прохода Шипка. :drive:

И тъй като се оказа последно (то като в казармата, да не се окаже пред-последно), че ще пътувам от Търново - Колеги, какво е това разточителство на време и 14 часа в Габрово? В 10.30 - 11 започва мероприятието в Стара Загора. За вас не знам, но аз правя сметка някъде към 8.30 - 9 най-късно да тръгна от Търново. До Стара Загора са към 120км, оттам града, после още 15-тина км....

Е, ако не можете - не можете, но аз така ще направя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го виждам по-ранно отиване на поляната горе и пътуване по хлад! :)

А именно качване горе към 10:30 - 11:00 (поне аз мисля да съм там по това време) като тръгване това означава в 8:00 да заключа вратата на апартамента (в София) отвън! :)

 

До Пловдив се стига максимум за 1ч. така че има доста време ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До Пловдив се стига максимум за 1ч. така че има доста време ;)

 

 

Гарантирам, че няма да има никакво време! :)

Докато се съберем в София... пък докато се снимаме, пък на някой жената ще пие кафе... пък нечие дете ще му се приходи до тоалетна... пък някой тепърва ще си мие колата и зарежда... друг забравил винетка да купи: "Ей ся идвам!" и това 15 мин след крайния срок на срещата! :)

Все пак хората са тръгнали на кеф и не си дават много зор! :)

Остави това, ами по магистралата няма да караме с 280... :) Караме си 120, нормално! Нали всички трябва да ни видят...

Пристигаме в Пловдив, там горната програма х2! :) Пак снимки, че вече сме още повече... и в Ст.Загора ще вземем да стигнем към 13:00 - 13:30...

Няма време! :) Много хора сме и за съжаление факторите, които ще бавят организацията са много повече от тези, които ще спомагат тя да върви по план.

За това дисциплина и спазване на уговорките и всичко ще е както трябва! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това дисциплина и спазване на уговорките и всичко ще е както трябва! ;)

Или както казваше другарят Сталин: Нет-дисциплина--Болшой проблем. Есть-дисциплина-- Нет проблемы !!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... аз правя сметка някъде към 8.30 - 9 най-късно да тръгна от Търново...

Rosko, ние от Русе сигурно ще тръгнем към 7:00 и към 8:00 - 8:15 ще сме в Търново. Така че почти съвпада с твоето тръгване и може да заформим колоната от северна България. На срещата в Русе, която сме запланували за тази неделя с колегата Евгени ще уточним точния час на тръгване и допълнително ще те информираме :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Пък и аз ще се съобразя, но да е в разумни граници, че от мен се чака важен уред и организация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го виждам по-ранно отиване на поляната горе и пътуване по хлад! :)

Колега DANI MG, къде се намира тази поляна? На 28.06 съм на работа до 11 часа, дали ще мога да я намеря?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега DANI MG, къде се намира тази поляна? На 28.06 съм на работа до 11 часа, дали ще мога да я намеря?

Ще се ориентираш по шумотевицата, облаците дим и миризмата от прясно изпеченки мръвчици!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...