Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте!

Отбелязах във фейсбук, че е последния ми опит за среща в Бургас... да отбележа и тук...

За тези, които са видяли темата и са забравили да подсетя... Среща 13 май - 15:00ч. - паркинга срещу Флората

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко "голяма активност" има... в потрес съм! Ако някой от тези, които са видяли темата и все пак искат да присъстват, нека ми звъннат на 0887582018, за да знам! ... и друго... Когато всеки мисли - "аа... то ще идат 1-2ма души, за какво аз да ходя"... Отговарям: Защото точно от това мислене нищо не се получава! Да знам странно е, че именно момиче все още непритежаващо някой от моделите на Мицубиши, гледаща форума от 4 години се опитва да направи среща, но пък наистина се опитвам! Тук не конкретизирам само опитите ми за среща в Бургас, става въпрос и за другите градове, за другите хорица, които са отделили от времето си да направят предложение към хората, с които споделят един и същ интерес!

:rulez: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е малката, но няма се отказваш. И в началото се събирах с по-няколко човека. Сега се събираме повече. Някой са дошли за по-един път и повече не са се появили, други пък са редовни. А най-хубавото е, че с доста хора станахме и близки приятели, както и с теб например, макар и да сме отдалечени. А това си струва наистина ;)

А, имам и едно предложение. Ако искаш потърси Велико, ако има свободно време, а може и сама да се наемеш, да организирате една ханска шатра. Време е да направим една нова черноморска среща, иде лято ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги от Бургас, СТЕГНЕТЕ се! Я вижте ние във Варна как се събираме с повод и без повод. Всеки си има ангажименти и задължения, но винаги може да отдели 1-2 часа за да се срещне с хора, които не е виждал отдавна. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се включа и аз, та да тръгнат нещата :) Като си спомня в началото, какво беше ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имах желание да се саберем поне двама-трима, ама май няма да стане. Нека някой да пробва отново с дата.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да пробваме отново тази неделя на паркинга срещу гролша към 5 следобяд.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Май не са проблем феновете,ами като цяло бургаското мислене.Тука нищо не се организира.

Първоначално започнах да правя сбирки на МБ фенове от Бургас и все по 4,5,6 човека.Сега вече спрях.

Ако решите да организирате нещо,моля пишете на ЛС ,че темата рядко я следя и за това съм пропуснал пък се каня от миналото лято да мина.

Поздрави на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към 17-18-19 тоя месец нещо среща-мреща ще правите ли? че ще се засурвам на моренце малко и може да намина да се запознаем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде да организираме нещо за неделя - 19.08.2012г.

Примерно към 19 ч.?

Желаещи?

Само някой да каже къде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте! От скоро имам Mitsubishi и искам да попитам срещи в Бургас правят ли се ?

Има ли желаещи да направим една среща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравей колега :mitsu-smiley:

Преди много много време правехме срещи,но напоследък нещо не можем да се организираме.Желание има,но като се стигне до конкретни действия и един по един отпадаме.

Ще се радвам да организираме някаква среща,но да не си останем пак само с предложенията

:icon_thumbup:

:mitsu-smiley: Лек ден засега :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да опитаме и да видим колко желаещи ще съберем :icon_rock:

 

Колега просто бъди ентусиаст. Казваш дата, казваш час и място и каквото стане. Вземи си приятел, да не висиш самичък. Време е гларусите от Бургас да се събудят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Примерно 12.01.2013 (събота). За час нека каже някой, който иска да дойде кога му е удобно. За мен няма значение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,каним всички собственици на Митсубиши на среща в кафето на Интерауто събота 26.01.2013 от 14.00 часа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,каним всички собственици на Митсубиши на среща в кафето на Интерауто събота 26.01.2013 от 14.00 часа

Това Интерауто след транс вагон ли е? Хубава идея да стане Мицубиши събиране при вас. Ама нека да започнем да правим нещата по интересни, поканете някой сериозно тунингован автомобил, да стане интересно, да има снимки от срещата, клипове, да се усети атмосферата.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Вчера се видяхме със Станислав, и решихме да викнем за един сбор в края на следващата седмица. Няма да е сбор на тунинговани автомобили нито някаква типична автомобилна среща, а среща на приятели, които не са се събирали отдавна. Мястото ще е ГРОЛШ в Морската градина, денят е.... петък събота или неделя - определяме го тук, така че давайте предложения. Часът - отново го определяме тук. Ще звънна на Велико, Иво, Николай и Тошко и ако се разберем нещо по телефоните, ще бъде написано тук. Ако някой друг уточни нещо друго, нека също го сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за неделя!!! Както видя Станимир през другото време е малко тегаво положението :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за неделя!!! Както видя Станимир през другото време е малко тегаво положението :)

Чух се с Велико, ще звънне на Румен и Ненко. Иво Вартанян по принцип е зает в петък събота и неделя, но може да се "промъкне" ако ангажиментите му позволяват. Ники си чака работните графици, за да е наясно в кои дни ще работи, което ще стане ясно до сряда-четвъртък. Тошко и чака само да му кажем за кога сме се разбрали и идва. Аз съм ОК за всяко едно време. Така че може да смятаме, че до момента със Станислав сме двама за неделя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...