Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Последния петък от месеца идва колегии. Какво ще кажете за капанчетата на лятната Вселена утре ? Поне паркинг има и този път да направим нещо различно ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Утре сме в Пампорово поне 3-ма от групата , но може да направим директна връзка и да си кажем наздраве .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаха да и това е вариант. Лек път на всички , Иво снимай после да гледаме снимки за тези които не са отишли :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Момчета и момичета аз съм пак тук.

Утре мисля да пътувам за София но преди това ми се иска да си спретнем една среща...

 

Кафенце към 13:00-14:00 ... очаквам предложение за мястото ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета аз съм пак тук.

Утре мисля да пътувам за София но преди това ми се иска да си спретнем една среща...

 

Кафенце към 13:00-14:00 ... очаквам предложение за мястото ;)

Ей , хулиган , какво правиш в Бургас ? Утре има среща в София , ти ( соча те с пръст ) няма ли да присъстваш ?

Редактирано от veskobsl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радко , утре спешно ми се налага да ходя за риба , че излезли зарганите и ако не ги хвана ще ме е яд много .

За конпенсация ще зема да дойда до софия да се видим ама незнам кога .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей , хулиган , какво правиш в Бургас ? Утре има среща в София , ти ( соча те с пръст ) няма ли да присъстваш ?

 

Радо гледа виновно пристъпва от крак на крак подритва камъчета и отговаря:

 

Ако успея да прелетя.. Ще дойда ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Края на месеца е факт, а и е крайно време да се видим , позабравихме се бе хора какво става да не сте се зазимили :mitsu-smiley: хайде , хайде , чакам желаещи , предлагам на залата където се срещаме винаги четвъртък , петък когато ви е удобно .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Края на месеца е факт, а и е крайно време да се видим , позабравихме се бе хора какво става да не сте се зазимили :mitsu-smiley: хайде , хайде , чакам желаещи , предлагам на залата където се срещаме винаги четвъртък , петък когато ви е удобно .

 

Иво, аз съм на линия :icon_rock: Сега говорих с Велико.. няма много време за форума в момента :icon_blush: По-добре петък, горе-долу към 18-19ч. А за Гролш какво мислите? :icon_hmm:

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и така ще се събирате,що не се метнете на самолетите и да долетите до Варна за съвместна среща?!?!? :icon_dance: :icon_dance: Ние правим събиране в събота 13:00 на РЕД РОК в Аспарухово-приятна :icon_rock: музичка и моренце :icon_thumbup: :icon_thumbup: Чакам конфърмейшън :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. А за Гролш какво мислите? :icon_hmm:

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Взе ми го от устата :icon_thumbup: !Втори глас за Гролш.Велико,Станимире,Димо,къде сте бе хора? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взе ми го от устата :icon_thumbup: !Втори глас за Гролш.Велико,Станимире,Димо,къде сте бе хора? :icon_hmm:

Малко напоследък не съм се появявал, но направо за тая вечер колеги да се разбираме. За "Гролш"-а в 19.00ч. Който може да мине да се видим на по биричка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги какво стана , забравихме се. Няма ли да направим една предколедна срещичка ? Давайте предложения :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

утре нещо вечерно някаде примерно 7.30 кажи някакво място. Смятам да дойда с пасата , че сам ти обещал от миналия път :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в периметъра...

Чакам 1-2 координата - дата и час.

Освен мен други да споделят идеята на колегите за среща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами за сега сме 3-4-ма...

Организирайте се да не ви организирам АЗ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Извинявайте за спама, но предполагам, че тази тема е посещавана от повече бургазлии! Ще ви помоля да погледнете тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15279 и ако може да ме посъветвате!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Бургас са доста несериозни :icon_angel: дайте по сериозно да се видим нейде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги в Бургас сън ди 24.02 ако искате може да направим една срещичка. Да пием по 1 кафе, защото в Стара Загора нещо няма активност. Много ще се радвам ако се получи нещо.

Редактирано от KiLLa_BeeS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в Бургас сън ди 24.02 ако искате може да направим една срещичка. Да пием по 1 кафе, защото в Стара Загора нещо няма активност. Много ще се радвам ако се получи нещо.

 

Абе то и в Бургас активността е една такава малко под нулата. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колегата е прав... Пък и искам да питам от къде мога да си закупя стикери за стъклата, но да не ми ги пращат по еконт или спиди, а да ги взема на ръка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...