Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Оха... :icon_dance: намирисва ми на срещичка ... бройте ни и нас със Светла ;) До петък-събота сме тук :)

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ей Бояне къде се изгуби бре. Ама щом си дошъл насам, да направим една уговорка. Ти за над вечер сигурно ще си свободен и за срядата може, че да видят повече колеги. Ще можеш ли да дойдеш до Бургас?

Разбрахме се за сряда с Боби, така че мислете място. И аз ще присъствам, а и още един специален човек, но него ще го пазя в тайна... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите да ми се обадите ако правите нещо.

Иво телеграма ще ти пусна. :good:

 

Оха... :icon_dance: намирисва ми на срещичка ... бройте ни и нас със Светла ;) До петък-събота сме тук :)

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Добре броим ви k1k1_.

 

Разбрахме се за сряда с Боби, така че мислете място. И аз ще присъствам, а и още един специален човек, но него ще го пазя в тайна... :D

Тошко може да взимаш всеки за който се сетиш.

Е това е отбора се заформя. Ами значи тогава - среща във сряда на 12.08.09год. за 19.30 часа на "Гролш"-а. Намира се в морската градина до "Флората". :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Бояне къде се изгуби бре. Ама щом си дошъл насам, да направим една уговорка. Ти за над вечер сигурно ще си свободен и за срядата може, че да видят повече колеги. Ще можеш ли да дойдеш до Бургас?
:mitsu-smiley: Велико, става ли да е за Сряда вечерта около 20:00? Където ти кажеш. Аз и с Тошко (todor) се чух, а пък той с Ди Джея (забелязан е в Поморие :D ) и т.н.

Да не забравите да ми се обадите ако правите нещо.

Ами айде де, готово е събирането. Пък и за вашето гостоприемство Иво легенди се носят :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оха... :icon_dance: намирисва ми на срещичка ... бройте ни и нас със Светла ;) До петък-събота сме тук :)

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: Браво. Засилено присъствие от северозапада :icon_thumbup: .

Тошко, аз писах без да прочета мнението ти и не знам дали не издадох тайната :icon_blush: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде днес сме на Гролша ! Да не забравите...19.30 !

Няма няма :icon_thumbup: броим минутите до срещата.

Редактирано от ivoVartanian
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те ако всички срещи са такива ...супер, ама понякога всички в голям разход потъват. Пък за продължението намерихме къде да го отчетем, но Валери /echik/ още се сърди за дето не сме го завели на дискотека - а бяхме на плажно барче. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам пичове ама аз се събудих падайки от леглото... Усещането е невериатно гадно!

Вечерта беше добра с изключение на финала... :(

Съдията много рано свири край на мача. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те ако всички срещи са такива ...супер, ама понякога всички в голям разход потъват. Пък за продължението намерихме къде да го отчетем, но Валери /echik/ още се сърди за дето не сме го завели на дискотека - а бяхме на плажно барче. :icon_clap:

Ееее, ами на танци му се е ходило... :dance: За това ,другата среща по сценарий ...+ посещение на културно -масово мероприятие

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше срещичката ... обещавам вече да съм редовна! ;) Ето малко снимчици

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам пичове ама аз се събудих падайки от леглото....
:mitsu-smiley: Защо бе Радо? Да не са те повалили Бирусите :) ? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Защо бе Радо? Да не са те повалили Бирусите :) ? :mitsu-smiley:

хи хи .. ми не бях се понаквасил вечерта и в просъница съм се въртял в леглото...

А Бирусите ги хрупам за закуска. :)

Колеги моля ви ъпдейтвайте си редовно уиндоусите и антивирусните за да не ми създавате работа. Благодаря! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз съм от фен клуба на Мазда в Бургас! Реших да Ви отправя една покана за японска среща.

Миналата неделя направихме първи такъв опит с фен клуба на Хонда :drinks: : тук може да видите снимки от мероприятието http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=170552#170552 и се получи :icon_clap:

 

Какво ще кажете за предложението?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз потвърждавам, срещата се получи много добре. Запознахме се с колегите, направихме си снимки, после му замезихме ... абе все хубави неща :giggle:

Ето и мойте снимки от срещата -> :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз съм от фен клуба на Мазда в Бургас! Реших да Ви отправя една покана за японска среща.

......

Какво ще кажете за предложението?

 

Идеята не е никак лоша. Може да обсъдим една такава сбирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е никак лоша. Може да обсъдим една такава сбирка.

И аз съм за "Японци от всички страни на Бургас съединявайте се"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз потвърждавам, срещата се получи много добре. Запознахме се с колегите, направихме си снимки, после му замезихме ... абе все хубави неща :giggle:

Ето и мойте снимки от срещата -> :link:

Браво-браво... Гледам на снимките, че и фенове от "Волво-камион клуб" сте привлекли... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава идейка е това. Давайте да го направиме. Като гледам снимките, едно :mitsu-smiley: е имало и са го спукали от снимки! :icon_thumbup: . Ако закараме 10 :mitsu-smiley: на фотоапаратите свят ще им се завие от снимане на :mitsu-smiley: . :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недейте така колеги аз бях фотографа, не ме плашете така! Ще се наложи да сменя фотоапарата с камера, за да успявам! :icon_thumbup:

 

Споко :) историята познава един случай в който фен на мерцедес купи на жена си каризма и то само след малко повече от 48 часа в компанията на Митсуфенове... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тя историята познава и доста Мазда фенове/ки, дето станаха Мицу фенове. Но да не го поднасяме това всичко на куп на любезната колежка petrovasv, пък всичко с времето си. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...