Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги уговорката за срещата е - за утре петък 27.03.2009 год. и мястото е бирария "Гролш" от 19.30 часа.

Който не го знае, на лесно място е - точно до Флората.

Всеки който не се е разболял, който вече е оздравял и който няма ангажименти и има желание да заповяда да се видиме. Запазил съм места току що.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ние желание да дойдем и да се видим имаме :) ,........но (как мразя когато има "но") за наше голямо съжаление този път ще пропуснем :icon_crying: Поканиха ни на рожден ден.(приятел-неможе да не отидеш)

Пожелаваме Ви весело искарване и да пиете по едно и заради нас.

До следващия път! :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще чакам следващата среща :( Незнам от какво сам болен , но да не ви заразя ще пропусна :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Незнам от какво сам болен , но да не ви заразя ще пропусна :(

Болен си от :mitsu-smiley: -мания , ама не се притеснявай и ни ние сме болни от същата болест.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги по тая тема бая прах имаше за изтупване. И последния петък от месеца е скоро. Не се ли затъжихте за срещичка. На кафе ли ще сме или пак като последния път за по дълго със салатки и там каквото върви с тях. Казвайте и да слагаме уговорката, че време няма.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз,съм съгласен и на двата вариянта :rolleyes: :), а гостите са винаги добре дошли :P

Чакаме само да кажете къде и кога ще е явката .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами за явката си мисля да е на "Гролш"-а пак. Пък там който бърза и няма да има много време за заседяване, ще си тръгне по-рано. Но пък има и подходящи условия за всеки, който е решил да поостане. И последния петък се пада на 24-ти април, тая дата удобна ли е за по вечето и час да речем към 19.30ч. Който ще може да дойде да пише тук колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами за явката си мисля да е на "Гролш"-а пак. Пък там който бърза и няма да има много време за заседяване, ще си тръгне по-рано. Но пък има и подходящи условия за всеки, който е решил да поостане. И последния петък се пада на 24-ти април, тая дата удобна ли е за по вечето и час да речем към 19.30ч. Който ще може да дойде да пише тук колеги.

Ако не пътувам ще присъстваме и ние!Така че уточнявайте се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кое беше "Гролш"-а ? :icon_hmm:

 

Светле това е съвсем близо до мястото, където се чакахме първия път когато идвахте. "Гролш" е бистро и се намира на входа на Флората в Морската градина, срещу него има и голям паркинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма тема. Преди доста време бяхме решили да си правим срещи ей така профилактично - на всеки последен петък от месеца. До скоро се събирахме на кафето на зала Изгрев. Ама сега на това "Гролш"-а също сме били и там си е добре - става и за пооставане който няма да бърза. Така че идвай колега да се запознаем, идеята е ясна да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да му мислим-петък,24 апр.,19.30ч, Гролша :icon_dance: .Всички са добре дошли

 

Точно това е деня, часа и мястото.

 

Егати слабия интерес!Кво става колеги? :icon_crying:

Велико,запазил ли си маса?

 

Утре ще се обадя за места, че днес имах бая работа и нямах време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз пак съм на работа и няма да мога да присъствувам.Така че,приятно изкарване ви пожелавам.Ще се видиим някой друг път :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата tassos ако идва, може по съседски да ходим заедно.

Светле, сега се чухме по телефона с Тасос и двамата няма да можем да дойдем.

Приятно изкарване на всички , айде другия път съм на линия .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...