Премини към съдържание

Национална среща 2008


Изберете място и дата за провеждане на националната среща  

74 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ???????

    • 28-29.06.2008
      44
    • 05-06.07.2008
      30
  2. 2. ?????????? ?? ????? ?? ???????

    • ????????????? ????????? ????
      28


Препоръчано мнение

Колеги,ако знаем (поне приблизително)колко хора ще сме,можем да направим предварителна резервация в някой от хотелите.Ресторанта за "галавечерята"също не за подценяване,ще трябва да се направи някакво меню и т.н.

Имаме един месецдо срещата,предлагам в рамките на няколко дена да се уточни бройката и да се свържем с управата на избрания от нас хотел.Разбирасе че ще трябва и да съберат малко пари за цялата тази какафония :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ок, явно остава за Стара Загора... май е време темата да се отвори на ново с нова анкета... ако няма мераклии, мога аз да се заема... Но трябва да направим списък за бройка и кой къде смята да спи!

 

И да си водите децата, ей, те са най-важните! Да им се показва правия път на поляната

Какво ще им показваме Роско... как се правят ли? :icon_blush:

 

До нпщен клуб аз не мисля, че ще устискаме, а и Drink&Drive услугата не знам имат ли я в Стара Загора...

И да се напие някой, достатъчно хора сме... аз лично почти не пия - може да спретем локален Drink&Drive :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще им показваме ли? Красиви :mitsu-smiley: ! Не си виждал моите как ги броят по пътищата! Те са не по-малки фенове от нас, пращат поздрави на колеги - техни фенове, а и колегите не пропускат да попитат за тях и да ги поздравят, та те са също фенове! Както съм казвал не веднъж - желязото се кове, докато е горещо! Ще ги видиш куклите и тогава пак ще говорим! Изядоха ми главата за клубни тениски, да не говорим, че няма да ми простят, ако не ги взема!

От нас има какво да научат! Сериозни хора, сериозна организация сме правили винаги, и аз, КАТО ГОРД ЧЛЕН НА ТОЗИ КЛУБ (само някой от модераторите да ги направи малки) - с удоволствие ги водя и винаги е голямо забавление!

 

Валери, в хотелите там се плаща нета - 18 евро на ден, аз нямам никакво намерение да го правя, така че те упълномощавам да гласуваш заради мен! За бройката - двама големи и две деца. Тройна стая, или палатка (ще е с мен, така или иначе)

 

Идва среща, идва среща....... Отсега ми се вдига адреналина......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и още от срещата със децата сме се разбрали със Велико да ходим на клуб :icon_rock:

 

Ами ако се почувства необходимост и има желаещи - естествено, че и това може да се уреди. Въпреки че мисля чак до там няма да се стигне. Както казва Роско ние сме КЛУБА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мястото - Старозагорски минерални бани е страхотно, обаче притеснението ми е, че ще ходим още доста пъти там (искрено се надявам)

 

 

Аз съм на същото мнение и точно да не става прекалено еднообразно бих подкрепил друго по различно място. Но въпреки всичко ако нямаме алтернатива Старозагорските бани си остават като резервен вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако датите останат такива каквито са /28-29.06/ ще има още един варненец /АЗ! :drive: / с Емо, разбира се ако всичко е наред. И ако Стара Загора остане като финален вариант. Само не разбрах с престоят /визирам нощувките/ как стоят нещата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dell ще се радвам да сме поне два диаманта по пътя :)

Взаимно е, само дано не се случи нещо и да не успея. Засега съм там :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение и точно да не става прекалено еднообразно бих подкрепил друго по различно място. Но въпреки всичко ако нямаме алтернатива Старозагорските бани си остават като резервен вариант.

Днес проверих един вариант - курортен комплекс Рибарица на МО, но за посочените дати няма места. (иначе там е прекрасно, има много поляни, басейн, спортни площадки..... мисля някой ден да закараме на екскурзия децата от дома там, но ще видим)

Единствените свободни дати бяха през седмицата и 06-07 юни. Останалите уикенди бяха резервирани. Явно вече хората започват да почиват активно.

 

 

Жена ми беше приготвила и други предложения, но за съжаление местата за спане са малко.... http://hotel-yaev.com/hotel.htm

 

П.С. Не че ще е лошо в Ст. Загора ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Рибарица небеше ли близо до Тетевен?

Там някъде - Троян - Тетевен

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f614c6a8...e=&size=4x3

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм там като малак на една екскурзия от училище но спомените ми са мътни :) Нооо зимата в Тетевен е мн. красива :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рибарица е НЕВЕРОЯТНО място,НО за съжеление не ефтино ,надали всички можем да си го позволим :icon_blush:

Колеги нека да се средоточим върху Старозагорските минерални бани и ще прекараме един незабравим уикенд :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина по принцип е доста скъпичко на Рибарица, но аз говорих за едно определено място - където цените са доста търпими.

За съжаление обаче е резервирано почти за цялото лято, вече.

 

За сега остава наистина само Ст. Загора.

 

Добре ще е обаче да видим кой ще идва и да запазим места ако трябва, защото нещо започвам да се притеснявам за нощувките. Все повече хора започват да бягат от градовете събота и неделя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да не го мъдрим повече! Нека администраторите пуснат нова тема и да пишат тези които имат намерение да дойдат за да се види приблизително колко ще сме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оставам само Старозагорските минерални бани като вариант за място, поради изтъкнатите по-горе минуси на другите места. Мисля, че и датата е вече ясна - 28-29.06.2008г.

Моля, желаещите да си резервират сами стаи в избрания от тях хотел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оставам само Старозагорските минерални бани като вариант за място, поради изтъкнатите по-горе минуси на другите места. Мисля, че и датата е вече ясна - 28-29.06.2008г.

Моля, желаещите да си резервират сами стаи в избрания от тях хотел.

Мислих да направим групова резервация :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да направим групова резервация :icon_blush:

Ако направим групова резервация със сигурност ще ни направят отстъпка :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако направим групова резервация със сигурност ще ни направят отстъпка :icon_thumbup:

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...