Премини към съдържание

Сайт за крушки Philips


Препоръчано мнение

http://www.pal-guide.com/philips/search.php?lc=en&tl=1 В този сайт са дадени всички модели крушки на Philips за Mitsubishi

 

Супер информация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер информация!

 

Радвам се , че ти хареса. Ако изровия още интересни неща за Mitsubishi пак ще кача линкове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да, доста добро сайтче! :) Тъкмо мислех да си купя малко резервни крушки, да си имам в колата, че не се знае кога може да изгори някоя. Чудех се къде да проверя какви видове ми трябват, без да ги отварям... Идеална работа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих филипс 40% повече светлина, и съм много доволен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на галанта мисля да сменя всики крушки по колата за фаровете и халогените мисля да взимам BlueVision, мигачи SilverVision и LED за габарити...

Впечатления има ли някой от BlueVision, или да взимам други? Искам къси, дълги и халогени да са от една серия :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на галанта мисля да сменя всики крушки по колата за фаровете и халогените мисля да взимам BlueVision, мигачи SilverVision и LED за габарити...

Впечатления има ли някой от BlueVision, или да взимам други? Искам къси, дълги и халогени да са от една серия :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Ами специално за BlueVision, вчера си сложих такива. Преди бях с Osram Silverstar, които са доста по-добри от стандартна крушка (това +50% не е вярно но има доста разлика), и като сложих BlueVision просто прогледнах. Мнооого по-добре е според мен. Чак xenon ефект няма, но доста добре се вижда, доколкото мога да преценя от съботно-вечерна обиколка из Студентски град :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...