Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

Няма да забравя как едно "чопарче" протягаше ръце към Данчо (Brigadiro) и му казваше: "наведи се да те целуна".

Точно така беше...Момиченцето се казва Руска и се вози при мен.След общата снимка искаше само да я гушкам и да я нося на ръце и непрекъснато ме питаше дали ще дойдем пак да ги видим,дали обещаваме,дали ще отидем да ги видим на морето(ама на Черно море да ги видим :) ).Но най-тъжния момент беше когато излизахме през портала и момчето,което беше там,махаше за чао...Насълзиха ми се очите тогава,признавам си! :icon_blush:

Направи впечатление и факта,че децата бяха много възпитани.Редяха се на опашка за обяда и сокчетата,изхвърляха си нещата в чувалите,питаха за всичко дали могат да го получат,а не налитаха сами да си го вземат!Накрая дори част от тях направи уборка на поляната за останали отпадъци...

 

PS:Моля тези,които снимаха с техните апарати общата снимка в дома,да ми пишат на ЛС за да получа и аз от тези снимки :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Bone, ако беше казала че искат ти да ги возиш, щях да ти дам ключовете :) Както и да е, и аз се радвам ужасно много, че грейнаха усмивките на тези детски, сладки личица...Организацията беше супер и мероприятието надмина очакванията ми...Адмирации за готвачите, шефовете ;), всички колеги и специално на д-й Мони!!! Когато си тръгвахме и дечицата ме хванаха за ръце и викаха "-Нали пак ще дойдете?!?!"..Аз обещах и затова вярвам и съм убеден (особенно след като се запознах с вас), че ще има и други такива мероприятия...Толкова съм въодушевен, че просто ненамирам думи да опиша емоцията която изживях...Просто 10х на всички! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от сигурен източник има информация, че всички останали от мероприятието кюфтета и кебапчета са дадени и изядени от децата, както и шоколадите, и кроасаните. Децата с голям ентусиазъм още говорели за пикника и постоянно питали кога ще се видим пак.

Поздрави на всички съмишленици :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!!! Дано не е далече следващото такова мероприятие!

 

Аз все още настоявам да се постне тук общата снимка пред дома!!!!!!!!!! Моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!!! Дано не е далече следващото такова мероприятие!

 

Аз все още настоявам да се постне тук общата снимка пред дома!!!!!!!!!! Моля!

 

 

Мисля, че с апарата на lentqq се направи обща снимка! :icon_dance:

Чакаме снимки!!!!

Има снимки от още апарати не показавни!!! :)

Колеги, хайде да не посочвам! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още ме изпълва еуфория, като се сетя... И така, като поотлежава информацията - още по-хубаво ми става! Наистина направихме нещо добро! Уцелихме мястото, формата, бе направо ще се пукна от надувки! Всичко си беше супер! И да се замисля - не намирам нито едно слабо място на организацията, изпълнението, бе перфектна работа!

Сега малко да си починем и да мислим кога пак ще навестим нашите приятели ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свалям ви шапка!

Успях да намина точно за десетина минути, и то след като децата, а и част от колегите си бяха заминали, за което още съжалявам.

нямаше как да не забележа две неща - колегите изглеждаха малко изморени и определено усмихнати, а на поляната нямаше и следа, че до преди малко там са лудували стотина човека!

:worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми така е, уморени си бяхме... Цял ден клечане до тая скара - още имам мускулна треска под коленете... Ама сладка умора си е това.... Пък и емоциите уморявват... но бяхме щастливи и доволни, което е най-важното

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Сега малко да си починем и да мислим кога пак ще навестим нашите приятели ;-)

 

 

Е как кога? Я виж в анкетата болшинството какво са пожелали като дата най-отгоре в темата!!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как кога? Я виж в анкетата болшинството какво са пожелали като дата най-отгоре в темата!!! :D

Хахахахахахахахахахахахахахахаха! Отиваме ли? Докато е топла скарата още... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахахахахахахахахаха! Отиваме ли? Докато е топла скарата още... :icon_rock:

 

 

Аз съм ЗА! :icon_thumbup:

Други? :icon_blush:

Тодор и Ани? Да не мълчат... Валери също... трябват скараджии и ловджии :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей, че на нас малко ни трябва! Кофтито е, че ще съм на работа, ама може да се помисли нещо - имаше дори предложение фен-събора да е там. Колко му е да спретнем един купон?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей, че на нас малко ни трябва! Кофтито е, че ще съм на работа, ама може да се помисли нещо - имаше дори предложение фен-събора да е там. Колко му е да спретнем един купон?!

 

 

Ама аз съм сериозен! Наистина!

Може би трябва да намаля емоушъните... но наистина съм съгласен! Може да е след 1-ви май... някой от почивните дни!

Данчо да каже, как е със смените...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие верно сте сериозни!

Почивните дни съм свободен на 1-ви (засега). Приятели искат да ме отвлекат на 3-4 на х. Рай. А как ми се ходи да открия сезона на планинааааааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА! :icon_thumbup:

Други? :icon_blush:

Тодор и Ани? Да не мълчат... Валери също... трябват скараджии и ловджии :icon_angel:

 

:icon_thumbup: само казвате кога и съм насреща :icon_rock: :drinks: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,относно общата снимка-сега съм малко зает,но довечера ще се опитам да я кача

Дано се получи,че и аз не съм много добре с компютрите :icon_n_lamo:

Виждам че всички сме въодушевени от срещата и май се оформя друга.Ако почивам,пишете и мен :icon_rock:

Засега чао

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,за коя точно дата става въпрос?Ако е за 03-04.05 почивам и двата дни :icon_thumbup: Ако е за 10-11.05 съм на работа,но ще се освободя :icon_angel: Аз и на 19-20.04 бях на работа :icon_blush: Така че когато решите-с вас съм!!! :mitsu-smiley: Явно малко ни трябва на нас :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,за коя точно дата става въпрос?Ако е за 03-04.05 почивам и двата дни :icon_thumbup: Ако е за 10-11.05 съм на работа,но ще се освободя :icon_angel: Аз и на 19-20.04 бях на работа :icon_blush: Така че когато решите-с вас съм!!! :mitsu-smiley: Явно малко ни трябва на нас :icon_dance:

Идеята ми бе за почивните дни 03-04.май! :)

Ако има мераклии аз съм за една двудневна излетна почивка! :)

Колкото по-често толкова по-добре! Мисля, че имаме нужда по-често да сме сред природата и добре ни се отразяват подобни мероприятия! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че сме насреща,.......но, за съжаление сме ангажирани по празниците. Ако се състои среща - много ще ме е яд.

Иииии... предполагам, че става въпрос за среща само на :mitsu-smiley:. Иначе май още не сме подготвени за дечицата.

Пък и след първото представяне сега летвата трябва да е още по-високо. Май предложената екскурзийка ще да е на ред :icon_angel:

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее колеги не толкова скоро :( Ще пукна от яд, защото няма да мога да дойда....Но все пак ако имате възможност действайте аз само ще си блъскам главата....но ако мероприятието е по-нататък няма да го пропусна за нищо на света!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, става въпрос за разходка до Стара Загора, да си направим пикник, да се повеселим, да преспим на чист въздух като разбира се това е спонтанно хрумване. Без децата ще е, разбира се това си е само за хората имащи свободно време през празниците и нямащи планове за друго! Аз като гледам можем да се съберем 4-5 коли и да стане весело и приятно! :)

Мераклии да има! :icon_thumbup:

Аз така или иначе ще си мисля някакво забавление за тези дни, защо да не го споделя с фенове! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я тръгвай с мен за хижа Рай! 3 и 4 - една нощувка... През май Пръскалото е най-пълноводно!

Иначе идеята не е никак лоша да се съберем лежерно на пикник, но тогава съм в планината! Няма да мога да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...