Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив


shades

Препоръчано мнение

През града, през града...да ни видят Голфаджиите :icon_dance: Колко коли идват от София всъщност ? Щото за кордонче ще трябва и те да се движат пакет до Пловдив....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво за идеята!

Ще се радвам най-после да се видим :icon_rock:

По-добре колегите да минат през града (не, че не са го виждали, но ....) В неделя към 15.00 наистина няма много движение. Пишете ме в ескорта :mitsurally:

 

Неделя 14,30 часа ще съм преди отбивката за КАТ. 0888 479 770 - Тодор

Ако пък искат колегите от Ст. Загора, мога да ги чакам на другия край, до търговиите и да ги взема от там, :crazypilot:

Ако има желаещи да пишат.

 

Добре си е на отбивката за КАТ .Говорим за Карловско шосе нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, ако се разберем да се чакаме някъде до КАТ ще можем да дойдем и тези от града и така ще се съберем супер банда. Но пък ако колонката от София е голяма, може и околовръстното да изберат ако така се чувстват по-добре.

Гледката на Мицутата ще е неповторима!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега от София съм само аз.............така че не си правете труда, ще се оправим и сами......... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега от София съм само аз.............така че не си правете труда, ще се оправим и сами......... :rolleyes:

Ааааа,не си само ти DJ :) И аз ще дойда с новото :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Само кажи към колко ще тръгнем от София?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А хора извън клуба могат ли да се включат? :)

т.е. АЗ :)

Разбирасе че може ще се радваме да се запознаем туко виж си станал член на клуба :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе че може ще се радваме да се запознаем туко виж си станал член на клуба :icon_dance:

 

Какви са изискванията да станеш член?

И без това съм един от първите членове на форума :)

Имаше тема някъде, но сега не я намирам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са изискванията да станеш член?

И без това съм един от първите членове на форума :)

Имаше тема някъде, но сега не я намирам

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1324

правилата са лесни важното да си ФЕН на :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре си е на отбивката за КАТ .Говорим за Карловско шосе нали?

 

КАТ не е на Карловско шосе, а следващото - бул. Васил Априлов (не знам "Голямоконарско шосе" ли е или....?) където е "руския" пазар

 

А от Плевен? :icon_hmm:

От Плевен няма ли да минете от София. "Царският път" не е ли най пряк?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1324

правилата са лесни важното да си ФЕН на :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Значи ме бройте за член :mitsu-smiley: ;)

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако остава уговорката за "Графит" най-добре е някой да звънне по телефона, за да запази маса/и/. Заведението е голямо, но понякога в неделя там се събират доста хора - пият кафета, бири, понякога се организират детски рожденни дни. Затова предлагам да започне преброяването, след което някой да звънне един телефон /мога и аз да го направя/ - 0889 227 580 - Юрий /който вече е предупреден/. Дори му пуснах линка към темата, за да я следи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, ако се разберем да се чакаме някъде до КАТ ще можем да дойдем и тези от града и така ще се съберем супер банда. Но пък ако колонката от София е голяма, може и околовръстното да изберат ако така се чувстват по-добре.

Гледката на Мицутата ще е неповторима!

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа,не си само ти DJ :) И аз ще дойда с новото :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Само кажи към колко ще тръгнем от София?

Ами супер.............ако искаш към 13:00часа да се видим на ОМВ на Горубляне преди последния светофар за към Пловдив вече...........сети ли се? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако остава уговорката за "Графит" най-добре е някой да звънне по телефона, за да запази маса/и/. Заведението е голямо, но понякога в неделя там се събират доста хора - пият кафета, бири, понякога се организират детски рожденни дни. Затова предлагам да започне преброяването, след което някой да звънне един телефон /мога и аз да го направя/ - 0889 227 580 - Юрий /който вече е предупреден/. Дори му пуснах линка към темата, за да я следи.

 

Ще бъде ли нахално да те помоля да му звъннеш ти щом си "вътрешен", защото аз се добрах до телефона му от трети лица и щях да му звъня утре?

 

Бройката по мои сметки, по ред на постовете:

 

Shades (моя милост) + 1

TAZ

olegers

DANI MG + 2 (най-вероятно)

bate pleven

Mimka

HrSt

Tstslv

DJ Tymbi

Bone

Milen_Z (ако се освободи)

echik

IVAN VR 4x4

Shoker + 2

todormitew + 1

Brigadiro + 1

masteross + 1

 

 

17 самолета! Това си е сериозна среща!

 

Само ще помоля колегите, които ще водят допълнителни хора със себе си да пишат за да сме коректни с бройката за резервацията. Лично аз съм +1.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, мен къде ме пропусна, както виждаш и аз съм в списъка с идващите, стига да не ми изкочи някакъв ангажимент!

 

Най добре е да минем през центъра и то няколко пъти и малко по кръговите да се повъртим, та да ни видят хубаво! По околовръстното ще е скучничко!

 

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( И на мен как ми се идва. :(

За съжаление, измина само 1 месец от "трагичното" отнемане на правото ми, да си карам :mitsu-smiley:. Затова внимавайте с тия 260-300 км/ч. След 27 март съм на линия. А как ми се кара не е истина. :(

 

:cop: :rtfm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем - ще звънна. Ще запазим местата

 

Супер, мерси много!

 

Така, значи последно ще сме на Голямоконарско шосе, преди пресечката на КАТ в 14:30 за да посрещнем идващите по магистралата.

За идващите по магистралата - влизате в града по отбивката след Shell Пловдив на магистралата и ще ни видите няколко километра по-надолу на входа на града. Ако някой не успее да се справи или има въпроси или има нужда от помощ от какъвто и да е вид - 0878 520004 - Борислав Димитров, насреща съм и ще помагам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, направете резервация за ориентировъчна бройка, и срещата ако е в 16ч. е малко късно за пътуващите... нека е в 15ч. ако не променям много организацията! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...