Премини към съдържание

Бързи Валове


Препоръчано мнение

Аз съм с LSD Диф. няма такова изстрелване за 60фута взимам ги за 1.70. Загубите,на AWD сa 20% на FWD sa 15% това е специално за Eclipse и Талон. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

93TSIAWD ти само направо ли караш с блокираните 2 диференциала :icon_hmm:

Виж да кажеш LSD е друго ;-)

 

Извинявай, но българските термини не ги знам добре. Ако ми преведеш viscous coupling LSD ще знам какво да ползвам. Иначе дори със заварени дифове пак може да се завива, е няма да е много приятно, ама може. ;)

 

 

Аз съм с LSD Диф. няма такова изстрелване за 60фута взимам ги за 1.70. Загубите,на AWD сa 20% на FWD sa 15% това е специално за Eclipse и Талон. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Веднъж един приятел си удари главата, щото се беше навел нещо настрани и не го предупредих че "тръгвам" :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно, блокаж на диференциала е като при 4х4 камионите; затова има разлика между 4WD и AWD; ами има ли прост превод LSD на български?

 

А при нас не предния и задния, а централния и задния са LSD. Знам как работят. Преден LSD като за наште май фабрично може само от Ево 3, освен aftermarket части като Quaife (торсенов тип) или Kaaz (clutch-type, фрикционен?) Състезателите често заваряват централния за да не се чупи и някои твърдят, че се забелязва само примерно при въртене на остри завои на паркинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:lamp: Колега,един авер :icon_drunk: продава eclipse 4 по 4 мисля за 3000 лв.Купи си джипара некаква :senile: и сега звяра :mitsu-smiley: сабира прахоляк в гаража.Земи тая по добре и нея направи :icon_hmm: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е с турбина,но една турбина по лесно се слага отколкото,да преправя на 4 по 4.Ще му спести и време и пари този вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте пак, малко ми е попрашасала темата и се е изместила леко от водещата линия.

За да ви въведа в новостите - колата в момента е в бокса за основен ремонт на двигателя. Не е толкова за ремонт колкото има нагари за почистване.

Въпроса е че хората имат желание да ми сложат бързи валове но нямат такива или по-скоро не могат да намерят. Говорим за :mitsu-smiley: eclipse 2G 4g63 а за него ми трябват валове 280 градуса лифт 10. Разрових се из нета намерих няколко възможности но от сайтовете не ми връщат отговор на писмата.За това да попитам вас - Знаете ли от къде мога да си взема такива ? В България може ли да бъдат намерени на разумна цена? Имате ли сайт от който сте поръчвали подобни неща и всичко е било точно ? Всякаква информация ще ми е от полза ако решите да я споделите с мене. Мерси предварително!

 

 

:mitsu-smiley: rulz :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...