Премини към съдържание

Задръстванията


Препоръчано мнение

Нямаше задръствания, защото някои още почиват, дурги ги е страх като мен:))

Аз също не вярвам метрото в София да оправи задръстванията, защото шофьорите със стаж, няма да се качат на градски транспорт. Когато се направят такива магистрали или по - скоро булеварди като в далечни от нас страни, тогава ще е по - спокойно. Но за съжаление това никога няма се случи:)) Не случайно всички нови сгради са с подземни гаражи, защото вече няма къде да се паркира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не си права, ако има добър градски транспорт и се спазват бус лентите определено пътуването до работните места ще е песен!

А метрото е толкова добър и бърз транспорт, че ако го имаше във всеки квартал определено може да живееш и да пееш. Сигурен съм, че задръстванията ще намалеят доста осезаемо, но тук метрото се строи с поколения, така че...

Ако метрото ти спира около вас и стига за 10-тина минутки до центъра съм сигурен, че трябва да си мазохист, за да се качиш на колата, да се набиеш в канските задръствания след което да търсиш да паркираш и т.н. Хора ценящи времето си определено биха предпочели метрото!

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих, ама не. Трябва да го вземам за две спирки, после да сляза, да заведа детето до училище, след което да ида до офиса. Пробвал ли си да качиш дете в метрото сутринта? Опитах се, не го препоръчвам! Отделно, че се кавам на Вардар, където вече няма местенце за мен, ка моли за детето. Да, за 3 км ходя с колата и не се оплаквам, минавам пътьом, оставям детето на школо и отивам на работа. После - по обратния ред. Да живее Пиротска, никога не съм случвал на задръстване. Цялата операция по излизането, пътя, оставянето на детето, отиване до офиса ми отнема ок 15 мин, което на фона на това, което се случва в София е просто РАЗКОШ!

Да, в някой страни е ок, във Виена, например, в час пик метрото се движи на 1.5 мин...... И няма блъсканици. Там бих го ползвал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше задръствания, защото някои още почиват, дурги ги е страх като мен :) )

Аз също не вярвам метрото в София да оправи задръстванията, защото шофьорите със стаж, няма да се качат на градски транспорт.

...

 

 

Криси, метрото в София няма да оправи задръстванията, но със сигурност ще ги облекчи! :) Сега като построим втория и третия метродиаметър, ще намалее трафика с коли!

Ще приложна схема на метрото в София как ще изглежда по проект след няколко години! :)

 

http://www.metropolitan.bg/images/Map_3_diametra-Model.png

 

Както се вижда доста по-разширено ще стане и кварталите, които ще имат Метростанции са доста повече от сега.

Проблема е в изграждането на Метрото в центъра, поради натовареното движение и архитектурните особености на столицата... има и много други причини, които няма да споменавам! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в изграждането на Метрото в центъра, поради натовареното движение и архитектурните особености на столицата... има и много други причини, които няма да споменавам! :)

В Атина като правиха метрото поради твърдата структура(мрамор) и многото археологочески находки се копаеше два пъти по-дълбоко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Атина като правиха метрото поради твърдата структура(мрамор) и многото археологочески находки се копаеше два пъти по-дълбоко.

 

 

Тук копаенето не е възможно да става на много дълбоко, защото точно в центъра Метростанция Сердика ще е на 2 нива! А археологическите разкопки са точно там! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук копаенето не е възможно да става на много дълбоко, защото точно в центъра Метростанция Сердика ще е на 2 нива! А археологическите разкопки са точно там! :)

Дани и там е на две :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехх мечти - дано за нашите внуци бъде готово.

А в нормалните държави от половин век имат функциониращо метро с доста по-сложни разклонения, връзки с надземни железници, минаващо под огромни реки и т.н. ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще отговоря бързо. НЕ НЕ Е решим проблема Не и в нашата мила родина :icon_blush: Няма и да бъде решен скоро :icon_blush: Да не кажа никога :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани и там е на две :)

 

Ами, тогава да кажем лоши проучване и проектанти, високи подпочвени води, или и аз не знам какво, в България сме - държавата на съсипията и винаги има готов отговор, щото е по-лесно да дадеш безмислен отговор, отколкото да работиш! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: Дани направо се съгласих с теб.

Всички се чудят какво да измислят само и само за да не работят.

Питали шопа ти какво можеш да правиш, а той отговорил : Мога да копам!

А друго можеш ли да правиш?

Мога и да не копам!

Та така и с метрото. Ще стане ама няма да е скоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...