Премини към съдържание

зима иде


Препоръчано мнение

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги ако може да обясните коя е бензиностанцията ЕКО на България за незнаещите :icon_blush: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

идвайки от Бояна към НДК се пада между НДК и Димитър Несторов. До техникума по текстил - малко преди моста на Витошка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК значи Първо се срещаме на ОМВ бояна (или резиденция Бояна), ако там не може, ЕКО Бул. България. ?

:kolet:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Хора утре е събота наи е добре да се срешнем на боЯна ОМВ, и после да тръгнем на ниакаде,така сички щте знаем каде да доидем,и няма да има изгубили се! :icon_hmm: вие как мислите все пак не сме 100 коли :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Хора утре е събота наи е добре да се срешнем на боЯна ОМВ, и после да тръгнем на ниакаде,така сички щте знаем каде да доидем,и няма да има изгубили се! :icon_hmm: вие как мислите все пак не сме 100 коли :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Yo, срещата е на ОМВ Бояна :) Ако то е затворено поради ралито резервния вариант е на ЕКО-то на бул. България ;) Така, че всички към ОМВ-то утре и дано да е отворено :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Екото се събират BMW-та, малко не е удачно там, по добре е на моста или след кравай по Фр. Нансен, но както и да е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз предлагам ако на омв не може,то на еко-то отсреща там 100% ще може. А и няма да се търсиме. Все ще е на широката част на околовръсното на Бояна :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на ОМВ май може, ама ако се идва от бояна и се излезе на околовръстното...

 

ако не идеята е добра на екото отсреща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На ОМВ Бояна не може :icon_crying: току що казаха, че околовръстния път е затворен заради провеждане на състезание. ЕКО-то на България остава ли като вариант? :icon_hmm: И за ЕКО-то от среща от коя посока трябва да се дойде? :icon_hmm:

П.С. Понеже ще тръгна рано преди срещата и няма да разбера последно къде ще е :( , моля някой колега да прати смс с последните координати на срещата на гсм-а ми 0887 55 35 18 / Илиян :please: . Мерси много предварително. :hi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oколовръсното посока от Дървеница към Люлин никога не са го затваряли по време на състезание

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааальоооооо

 

фотоматериал от мен :) Клипчетата накрая са уникални :rulez: :icon_rock:

http://s194.photobucket.com/albums/z299/Cy...-%2029-09-2007/

 

http://i194.photobucket.com/albums/z299/CynepMEH/TOTAL%20ECLIPSE%20II%20-%2029-09-2007/IMG_6245.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво момчета. Истинска красота са самолетите. От колата на Лео се чува убийствен саунд, а гърнето не "свири" по зле :rulez:

А заведението кое е? Иглежда много добре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А заведението кое е? Иглежда много добре?

............. 789 е заведението, беше добро, ноо..........малко чалгаджийска е работата там......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благородна завист от мене ,искам и аз да с ъм там :icon_crying:

яко,че се събирате :icon_thumbup:

"Бързи и яростни " 3 серия :)

ненормални са всички ЕКЛИПСИ :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааааа, много добрър Total Eclipse беше. Трябва преди зимата пак :). В Студ град шествието като се събрахме всички стана нечовешко - пищят аларми, бакшиши се чудят къде да се сврат, просто лудница :) :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле как ме е яд че пак пропуснах :(

Било е СУПЕР !!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: хорраааа объркал съм омв-тата! Аз сам ви чакал на другото омв бояна, ууффф така ме ее яд било ее супер!!! Другя път ще знам . :icon_blush: много мее е ядд :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: хорраааа объркал съм омв-тата! Аз сам ви чакал на другото омв бояна, ууффф така ме ее яд било ее супер!!! Другя път ще знам . :icon_blush: много мее е ядд :icon_crying:

 

 

Хе, хе не се оправдавай, гледай повече да не се повтаря :giggle: !!! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и кво стана не съм влизал тук от седмичка 10-ина дни и жече испуснах срещата :icon_hmm:

 

 

 

 

ще се прави ли скоро нова среща скоро ше дебна повече този път

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...