Премини към съдържание

зима иде


Препоръчано мнение

Момчета даите да се видим пак преди да е започнала зимата а?Да направим 2-ра еклипс среща и да тестваме машините :aero::f1::aero: .Разбира се всеки е добре дошъл.Ще се радвам да видя и колтчета и каризмички,а ако доиде и някое v6 galant4e ще е супер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колега, макар че не карам така страхотния Eclpise, бих се радвал ако се получи една такава срещичка. Изтървах двете големи мероприятия (Срещата на клуба и Рождения ден) поради работа - дано поне да мога да дойда на тази среща ако се състои :icon_thumbup:. Идеята ти я подкрепям с вдигнати ръце :icon_dance: :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре, НО мото еклипсче още му правят музиката в авител(трябваше да ми се обадят ама нейсе). Надявам се до края на седмицата да е готова:). Със сигурност Лео ще е налице( с него обсъждаме тава от много време), а ако дойде и някой друг еклипс би било прекрасно. Дано този път сме повече от пет.

Идеята ми е да се съберем някъде и всички да се запътим към някое заведение. Заграждаме 2 платна за движение и си караме както ние си знаем. Гледката би била доста красива, а и да ни видят накуп хората и безтуй сме рядкост:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца карам еклипс 94г.и много бих се радвал да се запозная и други хора с еклипси :rolleyes:

Подкрепям идеята с две ръце и дано се видиме да обмениме опит :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз също съм мн навит да се съберем и да направим :mitsu-smiley: :drive: :rulez:

 

:icon_thumbup:

 

така че само да се уточни дата и място и аз съм там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Юли:Може би другата седмица, но не се знае.. Сега Авител се готвят за спийд феста на Бояна и тази седмица не са работили много

Ще се захващат сериозно в понеделник...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Юли ще ходим утре, защото днес той е на работа, а аз пътувам за Благоевград. Айде тези, които отидат днес, дойдат и утре да се видим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кой кога юе ходи. С Илиянка юе успеем да се класираме около 20,00. Някой ако има желание може да ни изчака(ще сме без еклипса :( ), а иначе утре ще отидем за доста повече.

Подразбрах че има интерес към това мероприятие не само от купе подразделението на Митцу. Това автоматично означава, че за неделя може да организираме някакво събиране пак :) .(Поли дали ще се дърпа?)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя на спийд-а утре и мисля да съм с еклипса така че ще се видим евентоално там с който се появи

 

единствения така да се каже проблем е че незнам как и къде ще се паркира там защото си мисля че утре ще е претъпкано

и относно това аз не познавам никой от :mitsu-smiley: клубът така че евентоално оглеждайте се и за мен :D

 

а евентоално ако има желание може да се съберем преди да отидем и да се появим :mitsu-smiley: :rulez:

 

 

така че ако предлагам някаква събирателна среща да кажем към 10 или 11 и да се появим подобаващо

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко инфо за събитието (за съжаление няма да го посетя поради работа :icon_crying:)

 

Програма SPEED FEST 2007

10:00 Откриване

10:30 Malagutti - бокс

10:45 OFF Road

11:15 Аудио Тунинг шоу

11:25 Dyno тестер - демо

11:50 Ретро автомобили

12:00 DRAG демо

12:15 Bikes демо

12:30 ROTAX картинг

12:40 Авто - презентация

13:05 Рали отбори демонстрация

13:45 Екзотични спортни автомобили

14:30 Formula Renault

14:45 Formula 3000

15:30 Атрактивни шоу състезания

18:30 Закриване

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мисля че тази седмица ще е готова сивата колица, което означава че може да измислим нещо за събота. Искате ли да се съберем на OMV Бояна или някъде около Младост и от там да се пуснем до Арена1 и там да седнем и да си побъбрим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какъв червен еклипс видях в Стара Загора миналата седмица..... изхвръкнаха ми очите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rallyart7, дали да не видим колко човека ще сме и тогава да се разберем за час. За час е мн лесно от 19,30 до 20,00 - събираме се там колкото ще сме и след това тръгваме на "шествие" :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...