Премини към съдържание

зима иде


Препоръчано мнение

Не би било лошо всяко различно митцу да е там :) . Colt-a на iNFECTED, EVO-to на Poli и всички други подобни и да направим после една колона, отивайки на някъде да седнем и да се раздумаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Само казвате кога и съм там !! С RallyArt7 сега се видяхме и ми каза че ще има Meeting + малко предизвикалтества :drag: .

Аз лично week-end'а съм свободен, такаче ще съм там когато и в колкото и да бъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дата: Събота, 29 Семптември 2007г.

Място: OMV - Бояна

Час: 19:00 как ви се струва ?????

Времето: Дават го да е хуваво, 27c през деня.

 

http://btv.bg/uploads/weather/f3.jpeg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отива се където се разберем или има места за всички да се паркираме. Идеята е да ни видят в колона( може и две такива:) ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз попитах, защото имам ангажимент (рожден ден) в Младост и първоначално разбрах, че оттам ще се тръгва и ми се искаше да дойда и да се видим да пийнем по нещо и после вие в колоната към Бояна, аз на (рожден ден), а сега ако тръгвате от Бояна може и да дойда да попълня колоната (ако приемате Галанти с мотори на Еклипси) :icon_angel: и ще ви изоставя по някое време! ;) (Разбира се ако намерим и време с DJ-я да погледнем задните светлини в събота през деня) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме устройва напълно също - само дано DJ-я да няма нищо против, ако му докарам :mitsu-smiley: :plane: в събота вечерта след срещата :icon_blush: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E то май ще е най-добре да сме в центъра около НДК! Така определено ще ни видят доста хора! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво момци.... моята ще е разглобена тогава ( за поставянето на един голям кулер ) иначе с удоволствие бих Ви придружил! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo, искрено се надявам това да не е последната среща на спортните представители на Митцубиши, а с всяка следваща да се роим и да сме все повече ;) и с все по добри коли. Говорих и с един, който има 3G еклипс, но мисля че няма да може да дойде. Дани ако идваш ще вземеш ли малко визитки, ако има останали такива, че изпуснах да оставя на много еклипси и галанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дата: Събота, 29 Семптември 2007г.

Място: OMV - Бояна

Час: 19:00 как ви се струва ?????

Времето: Дават го да е хуваво, 27c през деня.

 

http://btv.bg/uploads/weather/f3.jpeg

 

 

Ще е интересно.В събота и неделя на Бояна ще се проведе писта София.Тренировките са до към 6-6.30 и като свършат ще гледам да се откъсна за половин час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм..а ще има ли достъп до омв-то???

 

Бат Гого и аз имам да сменям един ремък, ама го отложих за другия уикенд само, за да се събереме...ако можеш да го отложиш и ти ще е екстра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще е екстра ако намерим място освен Бояна ОМВ. Аз ще дойда директно от провинцията на срещата :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

EKO-то на България ще е задръстено от коли според мен. Искате ли на Ритуален дом Хиподрума да се срещнем. Има паркинг и то голям, но ще сме в страни от хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето да се надъхате. Нека е ЕКО като 1 опция и ако не стане там да идем другаде... Ние сме 10-тина коли все пак няма да сме много :)

 

http://www.its-over.net/myrtlebeach2003.wmv

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за потвърждение:

1. ОМВ Бояна

2. Еко България при положение че не се минава до бензиностанцията

Това ли е вярната последователност?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...